بازی های اکتبر ۲۰۲۲

نگاهی به همه بازی های اکتبر ۲۰۲۲ | پر بارترین ماه سال ۲۰۲۲

اکتبر ۲۰۲۲ برای همه سلایق بازی دارد!

ماه اکتبر همیشه ماهی مهم برای دنیای ویدیو گیم بوده و بازی های اکتبر ۲۰۲۲ به خوبی این واقعیت را به ما نشان می‌دهند. در این مطلب قصد داریم نگاهی جامع به تمامی بازی های اکتبر ۲۰۲۲ داشته باشیم.

ماه اکتبر طی هر سال میلادی، معمولا برای دنیای بازی‌های ویدیویی پر بار بوده و عناوین جدید زیادی را فارغ از پلتفرم برای ما به ارمغان می‌آورد. همین موضوع سبب می‌شود در کنار شادی روز افزون گیمرها، اطلاع داشتن از بازی‌ها را دشوار کنید. حال ما قصد داریم در این مطلب نگاهی به تمام بازی‌های ماه اکتبر سال ۲۰۲۲ داشته باشیم. لازم به ذکر است که این فهرست بلند بالا تنها شامل بازی‌های بزرگ چون Call of Duty Modern Warfare 2 نشده و به بازی‌های کوچک‌تر و مستقل نیز خواهیم پرداخت.

دیگر موضوعی که باید به آن اشاره داشت، نزدیکی جمعه سیاه (Black Friday) و تعطیلات کریسمس به ماه اکتبر است. همانطور که اشاره شد بازی‌های بسیاری طی ماه اکتبر روانه بازار شده و اگر شما قدرت خرید بازی‌های مورد علاقه خود طی اکتبر را ندارید، می‌توانید تا روز جمعه سیاه یا تعطیلات کریسمس منتظر مانده و در حالی که زمانی کوتاه از انتشار بازی گذشته، آن‌ها را با قیمتی کمتر خریداری کنید.

Overwatch 2

در زمان انتشار این مطلب، زمان زیادی تا انتشار بخش آنلاین بازی Overwatch 2 و پس از مدتی بخش داستانی این بازی که از قابلیت Co-Op نیز پشتیبانی می‌کند باقی نمانده است. بازی اورواچ ۲ البته از نظر منتقدین بدون مشکل نبوده و تغییر برخی قوانین نسبت به بازی Overwatch، می‌تواند سبب کاهش کاربران این بازی شود. با تمام این اوصاف، رایگان بودن بخش آنلاین این بازی به شدت به مذاق کاربران و البته منتقدین خوش آمده و می‌تواند سبب چشم پوشی از برخی مشکلات و تغییرات اساسی در این بازی شود. همین موضوع سبب رغبت بیش از حد کاربران برای تجربه این بازی خواهد شد و ما باور داریم که کاربران بسیاری به تجربه بخش آنلاین Overwatch 2 خواهند پرداخت.

بخش آنلاین رایگان بازی Overwatch 2 در تاریخ ۴ اکتبر، برابر با ۱۲ مهر ماه سال ۱۴۰۱ برای کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵ و رایانه شخصی منتشر خواهد شد.

A Plague Tale: Requiem

نسخه اول سری بازی A Plague Tale با نام A Plague Tale: Innocence که در سال ۲۰۱۹ به انتشار رسید، از معدود بازی‌های داستانی تاریخ ویدیو گیم بود که با گذشت زمان میزان فروش و محبوبیت آن افزایش یافت و حال نسخه دوم این سری بازی با نام A Plague Tale: Requiem اینجا است تا بار دیگر ما را غافلگیر کند. به گفته توسعه دهندگان، بازی A Plague Tale: Requiem با کلیت تاریخی بی نظیر، اکشن مملو از هیجان و درام خانوادگی، قصد دارد ما را در میان سیل موش‌هایی که ۶۰ برابر بیش از نسخه ابتدایی خواهند بود شگفت زده کند.

بازی A Plague Tale: Requiem در تاریخ ۱۸ اکتبر، برابر با ۲۶ مهر ماه سال ۱۴۰۱ برای کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس، رایانه شخصی و نینتندو سوییچ به انتشار خواهد رسید. لازم به ذکر است که این بازی در روز انتشار در دسترس کاربران ایکس باکس گیم پس قرار خواهد گرفت.

Mario + Rabbids Sparks of Hope

اولین نسخه از Mario + Rabbids را می‌توان نسخه ماریوی ضعیف شده سری بازی XCOM دانست که به سرعت خسته کننده و تکراری می‌شود. حال نسخه دوم این بازی با نام Mario + Rabbids Sparks of Hope از راه رسیده و به نظر باید آن را عنوانی کامل و به شدت بهبود یافته نسبت به نسخه پیشین، با قدرت آرایش بیشتر و عمیق‌تر، مراحل متنوع‌تر و مکانیسم‌های بهتر بدانیم. البته نباید احتمال وجود جوک‌های بیشتر در این بازی را نادیده گرفت!

بازی Mario + Rabbids Sparks of Hope در تاریخ ۲۰ اکتبر، برابر با ۲۸ مهر ماه برای نینتندو سوییچ به انتشار خواهد رسید.

Gotham Knights

بازی Gotham Knights بازی بتمن بدون بتمن است! بتمن در دنیای Gotham Knights کشته شده و شما در عوض در قالب رابین (Robin)، نایت وینگ (Nightwing)، رد هود (Red Hood) یا بت گرل (Batgirl) به مبارزه می‌پردازید. بسیاری به موفقیت این بازی شک دارند، با این حال بسیاری دیگر معتقدند این بازی حتی در نبود بتمن نیز جذاب بوده و ارزش تجربه دارد. طبق اطلاعات به انتشار رسیده، شهر گاتهام در این بازی به شدت بزرگ خواهد بود و می‌توان آن را با نقشه بازی Marvel’s Spider-Man مقایسه کرد. علاوه بر آن، گیم پلی این بازی پیشرفتی خارق العاده نسبت به سری بازی Batman Arkham داشته است. ما باور داریم که با وجود نبود بتمن، باید منتظر تجربه‌ای بی نظیر باشیم.

بازی Gotham Knights در تاریخ ۲۱ اکتبر، برابر با ۲۹ مهر ماه برای ایکس باکس سری ایکس/سری اس، پلی استیشن ۵ و رایانه شخصی به انتشار خواهد رسید.

New Tales from the Borderlands

بازی Tales from the Borderlands پس از عرضه در سال ۲۰۱۴ نه تنها تبدیل به یکی از بهترین بازی‌های توسعه یافته توسط استودیو تل تیل (Telltale) شد، بلکه بسیاری از افراد این بازی را بهترین نسخه از سری بازی Borderlands می‌دانند. حال دومین نسخه از این سری بازی با نام New Tales from the Borderlands به انتشار خود نزدیک است. این بازی توسط استودیو جدید گیر باکس (Gear Box) واقع در شهر مونتریال کشور کانادا توسعه یافته و در سبک ماجراجویی است. منتقدین باور دارند که این بازی مانند نسخه ابتدایی طرفداران بی شماری به خود خواهد دید.

بازی New Tales from the Borderlands در تاریخ ۲۱ اکتبر، برابر با ۲۹ مهر ماه برای کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵، رایانه شخصی و نینتندو سوییچ به انتشار خواهد رسید.

Victoria 3

بازی Victoria 3 در سبک استراتژیک با هدف ساخت امپراطوری قدرتمند و ایده‌آل در آغاز دوران انقلاب صنعتی است. طرفداران پر و پا قرص بازی‌های استراتژیک سال‌های بسیاری است که منتظر این بازی هستند و اینگونه به نظر رسیده که تیم توسعه دهنده این بازی یعنی پارادوکس (Paradox) تمام توان خود برای ارائه تجربه‌ای بی نظیر از این دنیا را صرف کرده است. لازم به ذکر است که بازی Victoria 3 در حالی که نام ویکتوریا را یدک می‌کشد، به شما اجازه تاسیس امپراطوری بدون نام بریتانیا یا ملکه ویکتوریا را می‌دهد.

بازی Victoria 3 در تاریخ ۲۵ اکتبر، برابر با ۳ آبان ماه برای رایانه شخصی به انتشار می‌رسد.

Star Ocean: The Divine Force

زمانی که به بازی‌های سبک JRPG نگاه می‌کنیم، با این واقعیت روبه رو می‌شویم که سری بازی Star Ocean به توجهی که لایقش بوده دست نیافته است. این سری بازی مانند هر سری بازی دیگری افت و خیز بسیار داشته و باید گفت به نظر Star Ocean: The Divine Force خیزشی بزرگ برای این سری بازی در توسط ۲۵ سالگی خود خواهد بود. ما در این بازی شاهد دنیایی بسیار وسیع‌تر،همراه با محتوای بیشتر خواهیم بود که احتمالا از دو بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild و Xenoblade Chronicles الهام گرفته است، با این حال کلیت علمی تخیلی این سری بازی، Star Ocean: The Divine Force را نسبت به دو بازی گفته شده به طور کلی متفاوت می‌کند.

بازی Star Ocean: The Divine Force در تاریخ ۲۷ اکتبر، برابر با ۵ آبان ماه برای کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵ و رایانه شخصی منتشر خواهد شد.

Bayonetta 3

بازی Bayonetta 3 اولین مرتبه سال ۲۰۱۷ معرفی شد و با گذشت ۵ سال از معرفی، اطلاعات بسیار ناچیزی از این بازی در دسترس بود و بسیاری باور داشتند که توسعه آن لغو خواهد شد، اما خوشبختانه چنین اتفاقی رخ نداد و باید منتظر انتشار آن در آینده فوق العاده نزدیک باشیم و باید گفت این بازی به شدت امیدوار کننده به نظر می‌رسد. در این بازی، بایونتا به دنبال کارهای جدید است. او قدرت تغییر ظاهر خود به کمک اهریمن‌های مختلف را داشته که در کنار ظاهر، حرکات او را تغییر داده و در سوی دیگر مکانیسم Demon Slave به شما قدرت کنترل اهریمن‌ها را به صورت جداگانه می‌دهد. بازی Bayonetta 3 شخصیت دومی کاملا جدید را نیز با نام ویولا (Viola) با ما آشنا خواهد کرد.

بازی Bayonetta 3 در تاریخ ۲۸ اکتبر، برابر با ۶ آبان ماه برای نینتندو سوییچ به انتشار خواهد رسید.

Call of Duty Modern Warfare 2

سالی دیگر، کالاف دیوتی با نسخه‌ای تازه از راه رسیده که به نظر بزرگ‌ترین کالاف دیوتی تاریخ خواهد بود. این بازی که توسط مهم‌ترین تیم شرکت اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard) یعنی تیم اینفینیتی وارد (Infinity Ward) توسعه یافته، دنباله بازی فوق العاده پر طرفدار Call of Duty Modern Warfare سال ۲۰۱۹ را برای تعریف می‌کند. در کنار آن، بخش آنلاین چند نفره این بازی تغییراتی گسترده به خود دیده و ما شاهد حالت Spec-Ops در کنار حالت کاملا جدید DMZ که همزمان با وارزون ۲.۰ پس از گذشت دو هفته از انتشار مدرن وارفر ۲ در دسترس قرار می‌گیرد خواهیم بود. این نکته بسیار حائز اهمیت است که اکتیویژن بلیزارد قصد ندارد سال ۲۰۲۳ نسخه‌ای جدید از سری بازی کالاف دیوتی به انتشار برساند و این موضوع سبب انتشار محتوای بیشتر برای بازی Call of Duty Modern Warfare 2 خواهد شد.

بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در تاریخ ۲۸ اکتبر، برابر با ۶ آبان ماه برای کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵ و رایانه شخصی به انتشار خواهد رسید.

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره شد در کنار بازی‌های بزرگ، قصد داریم به بازی‌های مستقل و کوچک‌تر ماه اکتبر که از اهمیتی ویژه برخوردار بوده و احتمالا شاهد نمرات خیره کننده و فروش بالای آن‌ها باشیم، نگاهی بیندازیم.

Asterigos: Curse of the Stars

بازی Asterigos: Curse of the Stars در سبک اکشن ماجراجویی با محوریت اسطوره شناسی یونان به نظر بسیار فراتر از یک بازی از استودیویی مستقل بوده و بسیاری منتقدین باور دارند که توان رویارویی با عنوانی مانند Fenyx Immortals Rising شرکت بزرگ یوبیسافت را دارد. البته از نو باید اشاره داشت که این بازی را استودیویی مستقل و نه یک شرکت بزرگ بین المللی توسعه داده است. شاید باورش سخت باشد، اما بسیاری به این باور رسیده‌اند که تجربه Asterigos: Curse of the Stars می‌تواند جذاب‌تر از Fenyx Immortals Rising باشد!

بازی Asterigos: Curse of the Stars در تاریخ ۱۱ اکتبر، برابر با ۱۹ مهر ماه برای کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵ و رایانه شخصی به انتشار می‌رسد.

Fueled Up

اگر به دنبال عنوانی Co-Op مشابه بازی‌های Overcooked هستید، با این حال از رستوران داری خسته شده‌اید، بازی Fueled Up برای شما طراحی شده است که باید در گروهی حداکثر چهار نفره به تعمیر سفینه‌های خراب شده بپردازید. در کنار آن باید مدیریت کنید تا درگیر کرم چاله‌ها یا باران‌های شهابی نشوید. این ترکیب جذاب و خلاقانه را با هشت پایی فضایی مخلوط کنید تا استرس و البته هیجان شما بیشتر شود. ما باور داریم اگر شما و دوستانتان علاقمند به بازی‌های Co-Op هستید، از این بازی به شدت لذت خواهید برد.

بازی Fueled Up در تاریخ ۱۳ اکتبر، برابر با ۲۱ مهر ماه برای کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و البته رایانه شخصی به انتشار خواهد رسید.

Scorn

بسیاری از ما عاشق بازی‌های فضایی و آدم‌های فضایی هستیم، اما نظر شما چیست اگر بگوییم بازی عجیب‌تر از این‌ها به زودی انتشار می‌یابد. بازی Scorn به لطف هنر زیبا و البته ترسناک اچ. آر. گایگر (H. R. Giger) یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۲۲ است. این بازی از لحاظ جلوه‌های بصری بسیار قوی و البته برای برخی آزار دهنده بوده که می‌تواند طرفداران اختصاصی خود را داشته باشد. شما در این بازی باید منتظر دنیایی وسیع، پازل‌هایی عجیب، مبارزاتی پیش‌تر دیده نشده و بسیاری چیزهای تازه باشید. آماده ماجراجویی نو پای خود باشید.

بازی Scorn در تاریخ ۱۴ اکتبر، برابر با ۲۲ مهر ماه برای کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس، در کنار رایانه شخصی به انتشار خواهد رسید. بازی Scorn در اولین روز عرضه در دسترس کاربران ایکس باکس گیم پس قرار می‌گیرد.

Mount & Blade II: Bannerlord

پس از گذشت حدودا ۱۰ از معرفی و توسعه اولیه و البته انتشار نسخه ارلی اکسس، بالاخره این ماه نسخه نهایی بازی Mount & Blade II: Bannerlord به انتشار خواهد رسید. این بازی مانند نسخه ابتدایی، ترکیبی زیبا از سبک نقش آفرینی و استراتژیک خواهد بود که البته عمق بسیار بیشتری نسبت به نسخه ابتدایی خواهد داشت. باید اشاره داشت که نظر کاربران درباره نسخه ارلی اکسس بازی بسیار مثبت بوده و باید دید که نسخه نهایی این بازی چه هدایایی برای ما به ارمغان خواهد آورد.

بازی Mount & Blade II: Bannerlord در تاریخ ۲۵ اکتبر، برابر با ۳ آبان ماه برای کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵ و رایانه شخصی به انتشار خواهد رسید.

Signalis

ماه اکتبر ماهی بسیار عالی برای طرفداران بازی‌های ترسناک و البته تا حدی چندش آور است. ما طی ماه اکتبر دو بازی بسیار عالی و خوش ساخت Scorn و A Plague Tale: Requiem را دریافت خواهیم کرد، اما این پایان کار نبوده و بازی Signalis نیز در این سبک به انتشار خواهد رسید که البته فرق‌هایی عمده نیز با دو بازی یاد شده خواهد داشت. بازی Signalis به سبک بازی‌های پلی استیشن ۱ طراحی شده و یاد آور بازی‌هایی چون Silent Hill و Fear Effect خواهد بود.

بازی Signalis در تاریخ ۲۷ اکتبر، برابر با ۵ آبان ماه برای کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ در کنار رایانه شخصی و نینتندو سوییچ به انتشار خواهد رسید.

در ادامه قصد داریم در کنار تمام بازی‌های معرفی شده، نگاهی به بازی‌های کوچک‌تر از استودیوهای تازه کاری که طی ماه اکتبر منتشر می‌شوند داشته باشیم و ما باور داریم تجربه آن‌ها می‌تواند بسیار لذت بخش باشد.

بازی 1428: Shadows Over Silesia

تاریخ انتشار: ۴ اکتبر، برابر با ۱۲ مهر ماه

پلتفرم: رایانه شخصی

بازی Dakar Desert Rally

تاریخ انتشار: ۴ اکتبر، برابر با ۱۲ مهر ماه

پلتفرم‌: ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/سری اس، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، رایانه شخصی

بازی Trials of the Black Sun

تاریخ انتشار: ۴ اکتبر، برابر با ۱۲ مهر ماه

پلتفرم: رایانه شخصی

بازی Bibots

تاریخ انتشار: ۵ اکتبر، برابر با ۱۳ مهر ماه

پلتفرم: رایانه شخصی

بازی Nickelodeon Kart Racers 3: Slime Speedway

تاریخ انتشار: ۷ اکتبر، برابر با ۱۵ مهر ماه

پلتفرم‌: ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/سری اس، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، رایانه شخصی، نینتندو سوییچ

بازی SuperPower 3

تاریخ انتشار: ۷ اکتبر، برابر با ۱۵ مهر ماه

پلتفرم: رایانه شخصی

بازی 9 Years of Shadows

تاریخ انتشار: ۱۰ اکتبر، برابر با ۱۸ مهر ماه

پلتفرم: رایانه شخصی، نینتندو سوییچ

بازی Eville

تاریخ انتشار: ۱۱ اکتبر، برابر با ۱۹ مهر ماه

پلتفرم: نا مشخص

بازی Lego Bricktales

تاریخ انتشار: ۱۲ اکتبر، برابر با ۲۰ مهر ماه

پلتفرم‌: ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/سری اس، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، رایانه شخصی، نینتندو سوییچ

بازی Unusual Findings

تاریخ انتشار: ۱۲ اکتبر، برابر با ۲۰ مهر ماه

پلتفرم‌: ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/سری اس، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، رایانه شخصی، نینتندو سوییچ

بازی Asterix & Obelix XXXL: The Ram from Hibernia

تاریخ انتشار: ۱۳ اکتبر، برابر با ۲۱ مهر ماه

پلتفرم‌: ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/سری اس، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، رایانه شخصی، نینتندو سوییچ

بازی Cultic

تاریخ انتشار: ۱۳ اکتبر، برابر با ۲۱ مهر ماه

پلتفرم: رایانه شخصی

بازی Sunday Gold

تاریخ انتشار: ۱۳ اکتبر، برابر با ۲۱ مهر ماه

پلتفرم: رایانه شخصی

بازی The Last Oricru

تاریخ انتشار: ۱۳ اکتبر، برابر با ۲۱ مهر ماه

پلتفرم: ایکس باکس سری ایکس/سری اس، پلی استیشن ۵، رایانه شخصی

بازی WRC Generations

تاریخ انتشار: ۱۳ اکتبر، برابر با ۲۱ مهر ماه

پلتفرم‌: ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/سری اس، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، رایانه شخصی

بازی Dragon Ball: The Breakers

تاریخ انتشار: ۱۴ اکتبر، برابر با ۲۲ مهر ماه

پلتفرم: ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴، رایانه شخصی، نینتندو سوییچ

بازی NHL 23

تاریخ انتشار: ۱۴ اکتبر، برابر با ۲۲ مهر ماه

پلتفرم: ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/سری اس، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵

بازی PGA Tour 23

تاریخ انتشار: ۱۴ اکتبر، برابر با ۲۲ مهر ماه

پلتفرم: ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/سری اس، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، رایانه شخصی

بازی Star Trek Prodigy: Supernova

تاریخ انتشار: ۱۴ اکتبر، برابر با ۲۲ مهر ماه

پلتفرم: ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/سری اس، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، رایانه شخصی

بازی Ghostbusters: Spirits Unleashed

تاریخ انتشار: ۱۸ اکتبر، برابر با ۲۶ مهر ماه

پلتفرم: ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/سری اس، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، رایانه شخصی

بازی Nitro Kid

تاریخ انتشار: ۱۸ اکتبر، برابر با ۲۶ مهر ماه

پلتفرم: رایانه شخصی

بازی The Valiant

تاریخ انتشار: ۱۹ اکتبر، برابر با ۲۷ مهر ماه

پلتفرم: رایانه شخصی

بازی Hell is Others

تاریخ انتشار: ۲۰ اکتبر، برابر با ۲۸ مهر ماه

پلتفرم: رایانه شخصی

بازی Warhammer 40K: Shootas, Blood & Teef

تاریخ انتشار: ۲۰ اکتبر، برابر با ۲۸ مهر ماه

پلتفرم: ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/سری اس، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، رایانه شخصی، نینتندو سوییچ

بازی Second Extinction

تاریخ انتشار: ۲۰ اکتبر، برابر با ۲۸ مهر ماه

پلتفرم: ایکس باکس سری ایکس/سری اس، پلی استیشن ۵، رایانه شخصی

بازی Yomawari: Lost in the Dark

تاریخ انتشار: ۲۵ اکتبر، برابر با ۳ آبان ماه

پلتفرم: پلی استیشن ۴، رایانه شخصی، نینتندو سوییچ

بازی Moonshine Inc.

تاریخ انتشار: ۲۷ اکتبر، برابر با ۵ آبان ماه

پلتفرم: ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/سری اس، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، رایانه شخصی، نینتندو سوییچ

بازی Resident Evil Re:Verse

تاریخ انتشار: ۲۸ اکتبر، برابر با ۶ آبان ماه ماه

پلتفرم: ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴، رایانه شخصی

بازی Oakenfold

تاریخ انتشار: ۳۱ اکتبر، برابر با ۹ آبان ماه

پلتفرم: رایانه شخصی

سیل بازی‌های سطح اول و مورد انتظار طی ماه اکتبر بسیار پر قدرت بوده و معمولا هر سال ما شاهد حضور بازی‌های این ماه در میان بهترین بازی‌های سال هستیم. البته این موضوع به این معنا نبوده که بازی‌های بزرگ در دیگر ماه‌ها انتشار نمی‌یابند. بدون شک بسیاری از شما منتظر بازی‌هایی مهم از میان فهرست معرفی شده هستید و ما نیز امید داریم که این بازی‌ها بتوانند نظر کاربران را جلب کنند. شما منتظر کدام یک از بازی های اکتبر ۲۰۲۲ هستید؟ فکر می‌کنید کدام بازی از میان بازی های اکتبر ۲۰۲۲ می‌تواند در میان بهترین بازی‌های سال قرار بگیرد؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

نظرات

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا