دومین تریلر Everwild دنیای فانتزی و رنگارنگ بازی را به تصویر می‌کشد

منتظر نسخه‌ی ایکس‌باکس وان نباشید

دومین تریلر Everwild دنیای فانتزی و رنگارنگ بازی را به تصویر می‌کشد سورنا رضایی ۰ ۰۲ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی

استودیوی رر و شرکت مایکروسافت دومین تریلر Everwild را در جریان مراسم Xbox Games Showcase به نمایش گذاشتند. این ویدیو بیش از ۲ دقیقه زمان دارد.

شرکت مایکروسافت به وعده‌ی خود عمل و راس ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران پخش Xbox Games Showcase را آغاز کرد. در جریان این رویداد شاهد نمایش‌هایی از بازی‌های مختلفی بودیم که یکی از آن‌ها به Everwild تعلق داشت؛ عنوانی که در جریان اینساید ایکس‌باکس معرفی شده بود. استودیوی بریتانیایی رر (Rare) که با ساخت و عرضه‌ی Sea of Thieves در سال ۲۰۱۸ میلادی به مرکز توجه‌ها بازگشته بود، وظیفه‌ی ساخت را بر عهده دارد.

دومین تریلر Everwild بیش از ۲ دقیقه زمان داشته و سعی می‌کند مخاطب را با دنیای فانتزی و رنگارنگ بازی آشنا کند. به غیر از جلوه‌های خیره‌کننده و زیبا، نکته‌ی قابل‌توجه دیگری در ویدیوی تریلر وجود نداشته و حتی نمی‌دانیم شخصیت‌های اصلی داستان چه کسی هستند. تنها چیزی که می‌توان از تریلر متوجه شد این است که وظیفه‌ی کاربران، گشت و گذار در محیط و کمک به حیوانات است.

مت بوتی (Matt Booty) رئیس استودیوی ایکس‌باکس چندی پیش مصاحبه‌ای را با وب سایت Polygon انجام داد. او در بخشی از گفتگوی خود به Everwild پرداخت و اطلاعاتی را درباره‌ی وضعیت آن به اشتراک گذاشت. طبق گفته‌های بوتی، سازندگان هنوز درباره‌ی المان‌های مربوط به گیم‌پلی تصمیم‌گیری نکرده‌اند و همین هم باعث شده تا جزئیات چندانی نبینیم یا نشنویم. با در نظر گرفتن این موضوع، می‌توان گفت عدم نمایش گیم‌پلی در دومین تریلر Everwild چندان هم غیرمنتظره نبوده است.

تاریخ یا پنجره‌ی انتشار Everwild مشخص نیست اما برای ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی توسعه می‌یابد. محصول جدید استودیو رر همچنین از سرویس ایکس‌باکس گیم پس پشتیبانی خواهد کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا