بازی‌های رایگان Epic Games معرفی شدند

۲ بازی شبیه‌ساز و استراتژیک

بازی‌های رایگان Epic Games معرفی شدند نریمان هروی ۰ ۱۶ مرداد ۱۴۰۲ بازی | گیم
بازی‌های رایگان Epic Games

بازی‌های رایگان Epic Games معرفی شدند و تا ۳ روز آینده در این پلتفرم به شکل رایگان در دسترس قرار می‌گیرند.

رایگان شدن بازی‌ها در فروشگاه اپیک گیمز تبدیل به یکی از سنت‌های پی‌سی گیمینگ شده است. فعلا بازی‌های Loop Hero و Bloons TD 6 رایگان هستند و ۲ بازی قرار است که در تاریخ ۱۰ آگوست به رایگان در این پلتفرم قرار بگیرند.

بازی Europa Universalis 4 یک عنوان استراتژی شبیه‌ساز است که بازیکنان باید در آن دنیا را تصاحب کنند. بازیکنان در این بازی می‌توانند از راه نظامی و یا تجارت کشور خود را ارتقا دهند و کشور‌های رقیب از بین ۵۰۰ کشور را ناکام بگذارند. این بازی توسط استودیو Paradox Development ساخته شده و می‌تواند دوستداران بازی‌های استراتژیک را سرگرم کند. جالب است بدانید که بازی Europa Universalis 4 پیش از این هم یک بار رایگان شده بود.

بازی Orwell: Keeping an Eye on You با الهام از نام جرج اورول، نویسنده کتاب‌های ۱۹۸۴ و مزرعه حیوانات نام‌گذاری شده است. این بازی یک عنوان شبیه‌ساز مدرن و هیجان‌انگیز است. بازیکنان به عنوان یک کاراگاه خصوصی توسط دولت استخدام می‌شود و شما باید جاسوسی شهروندان کشور را انجام دهید.

در بازی Orwell: Keeping an Eye on You بازیکنان باید با جست و جو در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی بتوانند تروریست‌ها را از بین شهروندان شناسایی کنند. اگر شما ۳ اپیزود این بازی را دوست داشته باشید، باید دنباله بازی یعنی Orwell: Ignorance is Strength را جداگانه بخرید و این دنباله جزو بازی‌های رایگان Epic Games به حساب نمی‌آید.

بازی‌های Europa Universalis 4 و Orwell: Keeping an Eye on You از تاریخ ۱۰ آگوست تا تاریخ ۱۷ آگوست به شکل رایگان در دسترس قرار خواهند داشت.

نظر شما در مورد بازی‌های رایگان Epic Games چیست؟ آیا شما هم به سبک ۲ بازی معرفی‌ شده علاقه دارید و آنان را تجربه می‌کنید؟

4 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا