برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

سازنده کدهای تقلب Call of Duty اکتیویژن را تهدید کرد

احتمال ارائه رایگان چیت‌ها

سازنده کدهای تقلب Call of Duty اکتیویژن را تهدید کرد ۰ ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
کدهای تقلب Call of Duty

انجین اونینگ، سازنده کدهای تقلب Call of Duty به تازگی اکتیویژن را تهدید کرده و ممکن است نرم‌افزارهای کدهای تقلب را به طور رایگان و عمومی عرضه کند!

به دنبال فعالیت‌های غیرقانونی انجین اونینگ، دادگاه کالیفرنیا به شکایت شرکت اکتیویژن بلیزارد رسیدگی کرد و در نهایت سازنده مجموعه کالاف دیوتی در این دعوای حقوقی پیروز شد. بر این اساس، انجین اونینگ باید مبلغ ۱۵ میلیون دلار (به همراه هزینه‌های رسیدگی به پرونده) را به اکتیویژن پرداخت کند.

در کنار این‌ها، به دستور دادگاه، انجین اونینگ باید حق امتیاز دامنه خود را در اختیار شرکت اکتیویژن بلیزارد بگذارد. این موضوع با واکنش‌های گسترده از سوی این گروه همراه شده و آن‌ها این بار اکتیویژن را تهدید کردند. به گفته انجین اونینگ، آن‌ها قصد دارند نرم‌افزار جدیدی برای تقلب در بازی‌های کالاف دیوتی و دور زدن سیستم ضدتقلب آن ایجاد کنند.

در ادامه، انجین اونینگ اعلام کرد که اگر اکتیویژن به این مسیر و رویکرد خود ادامه دهد، آن‌ها به‌زودی نرم‌افزار تقلب خود را به صورت رایگان و عمومی در اختیار گیمرها قرار خواهند داد؛ موضوعی که بدون شک نظم گیم پلی بخش چندنفره بازی‌های Call of Duty را از بین خواهد برد و نارضایتی شدید هوادارها را به دنبال خواهد داشت.

به طور کلی، اکتیویژن تمام تلاش خود را به کار گرفته تا با استفاده از بهبود سیستم‌های آنتی چیت ریکوچت، از تقلب در بازی‌های کالاف دیوتی جلوگیری کند. در حالی که این سیستم روز به روز قدرتمندتر شده و تشخیص دقیق‌تری دارد، اما در طرف مقابل سیستم‌های تقلب نیز هوشمندانه‌تر عمل می‌کنند.

حال، باید منتظر ماند و دید که آیا انجین اونینگ تهدید خود را به مرحله انجام خواهد رساند، یا اینکه شرکت اکتیویژن برای جلوگیری از این اتفاق با آن‌ها وارد مذاکره خواهد شد. بدیهی است که در صورت عرضه رایگان این نرم‌افزارها، انجین اونینگ بار دیگر با مشکلات حقوقی دست و پنجه نرم خواهد کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments