1%
  • 0/10

ساخت بازی جدید Red Faction لغو شده است

به خاطر تعدیل نیروها

ساخت بازی جدید Red Faction لغو شده است ۰ ۰۳ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
بازی جدید Red Faction

به نظر می‌رسد که بازی جدید Red Faction برای مقطعی در دست ساخت قرار داشت، اما بعد از تعدیل نیروها، این پروژه به کلی لغو شد.

سری رد فکشن یکی از فرنچایزهای قدیمی صنعت بازی‌های ویدیویی به شمار می‌رود که آخرین نسخه از آن در سال ۲۰۱۱ میلادی روانه بازار شد و علی‌رغم محبوبیت عناوین آن، این مجموعه به کلی در نسل هشتم و نهم غایب بود. با این حال، گویا تیم سازنده در مقطعی در سکوت خبری مشغول توسعه بازی جدید فرنچایز بوده است.

ماجرا از این قرار است که  رسانه راک پیپر شاتگان به تازگی در گزارشی اعلام کرده که استودیو فیش لبز در یک دوره روی توسعه بازی جدید Red Faction فعالیت کرده است. با این حال، در پی تعدیل نیرو و اخراج شماری از اعضای این استودیو به دستور شرکت امبریسر گروپ، ساخت این عنوان به کلی کنار گذاشته شد.

آن‌طور که گزارش شده، گویا فیش لبز یک تریلر بر اساس موتور سازنده آنریل انجین ۵ طراحی کرده بود تا بخشی از بازی جدید رد فکشن را به امبریسر گروپ نشان دهد. ظاهرا این بازی شباهت زیادی با Red Faction Guerrilla داشت که البته شرکت ناشر به توسعه بازی چراغ سبز نشان نداده و پروژه در ماه نوامبر سال گذشته میلادی لغو شد.

نکته جالب اینجا است که جدا از دنباله سری رد فکشن، این رسانه ادعا کرده که استودیو فیش لبز روی ساخت یک بازی جدید در سبک مترویدوانیا علمی تخیلی نیز فعالیت می‌کرد، اما به خاطر تعدیل نیروها، این پروژه نیز لغو شد. با توقف ساخت این عناوین، پروژه‌های بعدی فیش لبز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و متاسفانه در حال حاضر جزئیاتی از آن‌ها در دسترس نیست.

بهتر است بدانید که در ماه نوامبر سال گذشته میلادی بالغ بر ۵۰ نفر از توسعه‌دهندگان برای همیشه استودیو فیش لبز را ترک کردند. بر اساس اظهارات مدیر ارشد شرکت امبریسر گروپ، علت اصلی این تعدیل نیروها، عدم تامین مالی برای توسعه پروژه‌های داخلی بوده و این شرکت برای کاهش هزینه به ناچار شماری از کارمندهای خود را اخراج کرده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments