برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

راکستار نه! الکترونیک آرتز استودیوی کدمسترز را می‌خرد!

سازنده‌ی سری Dirt و Grid به زیرمجموعه‌های EA اضافه خواهد شد؟

راکستار نه! الکترونیک آرتز استودیوی کدمسترز را می‌خرد! ۰ ۲۴ آذر ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
خرید کدمسترز EA

‌به گزارش رسمی وب‌سایت دوال‌شاکرز، شرکت الکترونیک آرتز پس از نشست‌های مختلف موفق شد با استودیوی بازی‌سازی کدمسترز به توافق برسد. در ادامه همراه سرگرمی باشید.

حدودا یک‌ماه پیش بود که شایعاتی از قرارداد ۹۹۴ میلیون دلاری تیک‌-تو اینتراکتیو (Take-Two Interactive) شرکت مادر 2K Games و Rockstar Games برای خرید استودیوی بازی‌سازی بریتانیایی کدمسترز (Codemasters) منتشر شد؛ حال مشخص شده است که این قرارداد نهایی نشده و به طور کامل توسط کدمسترز لغو شده است. امروز الکترونیک آرتز بیانیه‌ای را منتشر کرد که به توافق این شرکت با استودیوی کدمسترز با مبلغ سرسام‌آور 1.2 میلیون دلاری اشاره داشته است.

در این بیانیه‌ اینگونه توضیح داده شده است:

ما معتقدیم که یک فرصت کاملاً جذاب را با ترکیب کردن کدمسترز و الکترونیک آرتز برای خلق آثار هیجان‌انگیز و ریسینگ ایجاد کرده‌ایم. صنعت بازی‌سازی و توسعه‌ی بازی‌های ریسینگ در حال پیشرفت هستند، ما با ایجاد این قرارداد می‌خواهیم پیشرو این سبک باشیم. EA سال‌ها استعداد خلاق Codemasters و بازی‌های باکیفیت آن‌ها را تحسین کرده است؛ این استودیو می‌تواند با استفاده از خدمات و فناوری ما و دسترسی به پلتفرم جهانی کاری کند که بتوانیم کیفیت و پیشرفت قابل‌توجهی را ایجاد کنیم و سبک ریسینگ را بهتر و بیشتر به افراد مختلف و طرفداران در جهان معرفی کنیم. ما خوشحالیم که هر دو هیئت مدیره با این معامله موافق بوده‌اند و مشتاقانه منتظر استقبال از یک تیم هیجان‌انگیز و با استعداد به خانواده‌ی الکترونیک آرتز هستیم.

هیئت مدیره‌ی کدمسترز هم می‌گوید:

در ارزیابی پیشنهاد شرکت EA هیئت مدیره‌ی ما جنبه‌های مختلفی را از این پیشنهاد الکترونیک آرتز در نظر گرفته است و این پیشنهاد را به عنوان یک قراداد برتر برای سهام‌داران کدمسترز، در مقایسه با Take-Two می‌داند.

الکترونیک آرتز امیدوار است در این قرارداد به همراه کدمسترز بتواند بازی‌های مسابقه‌ای بیشتر و با کیفیت‌تری را تولید کند و با نوآوری‌های بسیار در همکاری این دو تیم،‌ محتوای خوبی را تحویل جامعه‌ی گیمرها و طرفداران بدهد.

استودیوی بازی‌سازی کدمسترز را بیشتر با ساخت آثاری همچون DiRT و F1 می‌شناسند، الکترونیک آرتز هم مجموعه‌ی Need for Speed را برای خود دارد؛ باید دید که این توافق به ضرر کیفی این بازی‌ها هستند یا حرکتی مثبت حساب می‌شوند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments