قدرتمندترین زنان الدن رینگ
1%
  • 0/10

معرفی ۷ مورد از قدرتمندترین زنان الدن رینگ

زنانی که هرگز نباید با آن در بیافتید!

معرفی ۷ مورد از قدرتمندترین زنان الدن رینگ ۰ ۱۶ تیر ۱۴۰۳ ترین‌ها (بازی) کپی لینک

الدن رینگ طیفی وسیع از شخصیت‌ها با قدرت‌های فیزیکی و ذهنیت قدرتمند ارائه داده که زنان در میان قدرتمندترین آن‌ها جای دارند. به همین بهانه در این مطلب نگاهی به قدرتمندرین زنان الدن رینگ خواهیم داشت.

شما طی سفر خود در جهان جذاب Elden Ring با دوستان و دشمنان قدرتمند زیادی روبرو می‌شوید. برخی از آن‌ها نه تنها از لحاظ فیزیکی، بلکه از لحاظ احساسی و نحوه تفکر نیز بسیار قدرتمند بوده و شما را فریب داده و به سادگی شکست می‌دهند.

بخشی قابل توجه از دشمنان قدرتمند در این بازی را زنان تشکیل می‌دهند. زنان در داستان الدن رینگ جایگاه بسیار والا و مهمی داشته و برخی از سرسخت‌ترین و قدرتمندترین شخصیت‌های این بازی هستند. نمونه بارز آن‌ها ملنیا، بلید آف میکلا بوده که معرف حضور همه است. به همین بهانه در این مطلب به معرفی قدرتمندترین زنان الدن رینگ می‌پردازیم.

میلیسنت

میلیسنت (Millicent) یکی از بهترین یارانی است که در این بازی می‌توانید در کنار خود داشته باشید. میلیسنت مبارزی خبره بوده که حتی در فقدان شما نیز می‌تواند دشمنان را به سادگی از دم تیغ بگذراند.

میلیسنت در ابتدا مانند زنی ساده رخ نمایی کرده که از اسکارلت رات رنج می‌برد، اما با پیشبرد داستان او متوجه می‌شوید که میلیسنت زنی بسیار قدر بوده که با وجود از بین رفتن دستش به دلیل رات، رات را شکست داده است!

میلیسنت بار دیگر به مبارزه برگشته و با دست مصنوعی خود بار دیگر حریفی قدر می‌شود. او در کنار قدرت فیزیکی خیره کننده، قدرت ذهنی بسیار زیادی داشته و به خوبی احساسات خود را کنترل می‌کند.

ملینا

ملینا (Melina) قدرت ارتقا سطح شخصیت شما را در این بازی داشته و همین ویژگی به تنهایی او را تبدیل به یکی از مهم‌ترین نیروها و یاران شما در بازی الدن رینگ می‌کند و به باور ما شما همیشه باید به او یاری برسانید.

ملینا بدون شک یکی از قوی‌ترین زنان در داستان الدن رینگ بوده و به کمک جمع کردن رون (Rune) سطح شما را ارتقا می‌بخشد. او با استفاده از رون‌ها بخش‌های مختلفی از مهارت‌های شما را ارتقا می‌دهد.

 گرچه این موضوع به تنهایی او را تبدیل به شخصیتی قدرتمند کرده، نباید فراموش کرد که او از لحاظ ذهنی و احساسی نیز شخصیتی بسیار قوی داشته که ما در پایان داستان از آن مطلع می‌شویم. او با شجاعت تمام با سرنوشت خود روبر می‌شود.

فیا

فیا (Fia, Deathbed Companion) زنی بوده که مانند ملینا حرف زیادی برای گفتن از نظر فیزیکی ندارد، اما در بخش‌های زیادی به شما کمک می‌کند.

زمانی که او در کنار بستر شما نشسته و می‌پرسد آیا به آغوش نیاز دارید یا خیر، در ابتدا بسیاری گمان دارند که نباید به او اعتماد کنند، اما فیا در عوض مقدار اندکی از سلامتی پس از در آغوش کشیدن شما، به شما اجازه داده تا این سلامتی را در موقع نیاز از آن خود کرده و همچنین توازن (Poise) شخصیت خود را افزایش دهید.

علاوه بر آن، فیا به شما اجازه آشنایی با پایانی ثانویه در بازی را می‌دهد. فیا گرچه خود به مبارزه نپرداخته، اما قدرت آن را داشته که فناناپذیری را به طور کلی از بین ببرد!

رنالا

رنالا (Rennala, Carian Queen of the Full Moon) با قدرت احضار اژدها در فاز دوم مبارزه، به ما نشان داده که از قوی‌ترین زنان این بازی است.

در بازی‌های ویدیویی این باور وجود داشته که ساحره‌ها ضعیف هستند، اما رنالا دقیقا نقطه مقابل این باور است. رنالا در کنار در اختیار داشتن مقام ملکه کاریان، ساحره ارشد آکادمی رایا لوکاریا است!

رنالا ساحره‌ای بسیار قوی بوده و مخاطبین زیادی در زمان مبارزه با او با مشکلات عظیم روبرو شده‌اند. او به لطف جادوهای متنوع و اژدها، قدرت خود را به سرعت به ما یادآور شده و ما را آزار می‌دهد.

لورتا

لورتا (Loretta, Knight of the Haligtree) دارای برخی از قدرتمندترین ضربات در میان دشمنان شما بوده و می‌تواند به سادگی یک حرکت شما را سر به نیست کند.

در ماجراجویی شما در الدن رینگ، شما دو مرتبه فرصت رویارویی با لورتا را دارید. هر دو رویارویی شما با او به شما تفهیم می‌کند که مبارزه در برابر لورتا بس دشوار بوده و عبور کردن از او کار آسانی نیست.

لورتا در کنار قوای فیزیکی خود، در بحث جادو نیز بسیار خبره بوده می‌تواند با احضار Greatbow شما را به سادگی یک ضربه از پای درآورد.

ملنیا

ملنیا، بلید آف میکلا (Malenia, Blade of Miquella) بدون شک از قدرتمندترین زنان الدن رینگ بوده که در مبارزه اجازه کوچک‌ترین اشتباهی را به شما نمی‌دهد. یکی از قوی‌ترین ویژگی‌ها او، افزایش سلامتی با هر ضربه موفق است.

بدون شک با آغاز این مطلب منتظر نام ملنیا بودید. ملنیا در همان ابتدا به ما تفهیم کرده که زنی قدرتمند از نظر فیزیکی بوده و قرار است مبارزه‌ای سخت به ما ارائه دهد، اما در کنار آن نیز به ما تفهیم کرده که از لحاظ ذهنی قوی بوده و تا به حال بوی شکست به مشامش نرسیده است.

مانند میلیسنت، ملنیا نیز درگیر اسکارلت رات بوده که او نیز موفق به غلبه بر آن شده است. در داستان این بازی، ملنیا اسکارلت رات را به سوی کائلید روانه کرده که نمایی خاص به آن بخشیده است.

رانی

رانی (Ranni the Witch) از آن دست شخصیت‌هایی بوده که شما می‌توانید از مبارزه با او پرهیز کنید، اما اگر مجبور به مبارزه با او شوید، باید بدانید که عاقبت بسیار بد و شومی در انتظار شماست.

از میان تمام شخصیت‌های زن بازی الدن رینگ، احتمالا انتظار نداشتید که رانی به عنوان قدرتمندترین معرفی شود، اما فراموش نکنید که شباهت او به عروسک به معنای ضعف او نیست! رانی با قدرت زیاد خود و کمک شما، عصری جدید را وارد الدن رینگ می‌کند.

پدر او، راداگون (Radagon) یک خدا بوده و در نتیجه او یک نیمه خدا است. احتمال مبارزه با رانی کم بوده، اما کسانی که به او پشت کرده‌اند، تفهیم شده‌اند که عبور از سد قدر یک نیمه خدا کار هر کسی نیست!

همانطور که در ابتدای مطلب نیز اشاره شد، زنان نقش به سزایی در داستان الدن رینگ داشته و می‌توانند دید شما را به طور کامل نسبت به این بازی تغییر دهند. به نظر شما قدرتمندترین زنان الدن رینگ کدام هستند؟ در انتظار نظرات شما هستیم.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments