ایزا گونزالس از آینده‌اش در فرنچایز سریع و خشن می‌گوید

مادام ام مسیر طولانی در پیش دارد

ایزا گونزالس از آینده‌اش در فرنچایز سریع و خشن می‌گوید سورنا رضایی ۰ ۰۲ فروردین ۱۳۹۹ سینمای جهان
شخصیت مادام ام

اگرچه شخصیت مادام ام حضور کوتاهی در فیلم Fast & Furious: Hobbs & Shaw داشت اما در آینده نقش پررنگ‌تری را در فیلم‌های سریع و خشن ایفا خواهد کرد.

طی دو دهه‌ی اخیر Fast & Furious از فیلم‌هایی با محوریت مسابقات غیرقانونی اتومبیل‌رانی به یک فرنچایز اکشن و بین‌المللی تبدیل شد. در نتیجه، بسیاری از بازیگران مشهور با آغوش باز پیشنهاد حضور در فیلم‌های این فرنچایز را پذیرفتند. ایزا گونزالس (Eiza Gonzalez) یکی از اسم‌هایی است که اخیرا به جمع بازیگران سریع و خشن پیوست. این هنرپیشه‌ی مکزیکی نقش مادام ام را در فیلم Fast & Furious: Hobbs & Shaw بر عهده داشت.

ایزا گونزالس اخیرا مصاحبه‌ای را با وب سایت The Hollywood Reporter انجام داد که در بخشی از آن به شخصیت مادام ام پرداخته شد. طبق صحبت‌های گونزالس، این شخصیت نقش پررنگی را در فیلم‌های بعدی سریع و خشن ایفا خواهد کرد:

وقتی اولین بار درباره‌ی حضور من در سریع و خشن صحبت شد، مشغول ضبط صحنه‌های Bloodshot بودیم و پس از آن هم باید به تیم تولید Godzilla vs. Kong می‌پیوستم تا این پروژه وارد فاز فیلمبرداری شود. بنابراین، شرایط خیلی پیچیده شده بود. من باید به استرالیا می‌رفتم اما فیلم Hobbs & Shaw قرار بود در لندن فیلمبرداری شود. بنابراین به‌طور مداوم صحبت می‌کردیم تا بتوانیم راه حلی برای این موضوع پیدا کنیم.

هر روز با من تماس می‌گرفتند تا شاید بتوانند راهی پیدا کنند، زیرا برنامه‌ام به‌خاطر Godzilla vs. Kong پر شده بود و در تمام بخش‌های این فیلم حضور داشتم. در آن زمان به‌نظر می‌رسید حضور من در سریع و خشن غیرممکن است اما آن‌ها دوباره تماس گرفتند. راستش را بخواهید افراد شگفت‌انگیزی بودند و هر چقدر از دیوید لیچ (David Leitch)، کلی مک‌کورمیک (Kelly McCormick)، هایرام گارسیا (Hiram Garcia) و دواین جانسون (Dwayne Johnson) تعریف کنم، کم است.

آن‌ها به من گفتند: «می‌خواهیم هر طور شده در Hobbs & Shaw حضور داشته باشی. می‌توانی برای چند روز به سر صحنه بیایی؟» نهایتا راه حل پیدا شد. قرار بود برای ادامه‌ی فیلمبرداری Godzilla vs. Kong از هاوایی به استرالیا برویم و در این بین، سه روز مرخصی دادند. از مسئولان پروژه اجازه گرفتم تا در این سه روز به لندن بروم و نهایتا هم صحنه‌ها را ضبط کردیم.

هدف آن‌ها این بود که شخصیت مادام ام در Hobbs & Shaw حضور داشته باشد تا بتواند در آینده نقش پررنگ‌تری را در دنیای سریع و خشن ایفا کند.

اسپین‌آف سریع و خشن با محوریت شخصیت‌های زن مراحل اولیه‌ی ساخت را پشت سر می‌گذارد. این پروژه هنوز نامی ندارد و کارگردان آن هم مشخص نشده است اما نیکول پرلمن (Nicole Perlman)، لیندزی بیر (Lindsey Beer) و جنیوا رابرتسون-دورت (Geneva Robertson-Dworet) وظیفه دارند تا فیلمنامه را آماده کنند. با در نظر گرفتن صحبت‌های ایزا گونزالس، می‌توان انتظار داشت که شخصیت مادام ام در این اسپین‌آف حضور داشته باشد.

در پایان لازم به ذکر است Godzilla vs. Kong از تاریخ ۳۰ آبان (مصادف با ۲۰ نوامبر) روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد رفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا