برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

انواع و اقسام زامبی‌ها و حرکات پارکور را در تریلر جدید بازی Dying Light 2 مشاهده کنید!

تریلری بیمارستانی و پر از زامبی گرسنه

انواع و اقسام زامبی‌ها و حرکات پارکور را در تریلر جدید بازی Dying Light 2 مشاهده کنید! ۰ ۱۲ تیر ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک

در جدیدترین تریلر بازی Dying Light 2 که به تازگی توسط سازندگان منتشر شده، می‌توانید بخشی از گیم پلی این عنوان مورد انتظار را مشاهده کنید که در آن دو شخصیت ایدن (Aiden) و هاکن (Hakon) سعی می‌کنند تا برای ماموریتی وارد یک بیمارستان کثیف شوند!

بازی Dying Light 2 یکی از دیگر از عناوین سبک بقا با زمینه حضور زامبی‌های دوست داشتنی است که حداقل طی دو دهه گذشته چندین بار در بازی‌های مختلف باعث شده‌اند تا کاربران به بهترین شکل از شات گان برای متلاشی کردن مغز آن‌ها استفاده کنند. با این حال در جدیدترین تریلر این عنوان، می‌بینیم که زامبی‌ها نمی‌توانند از محیط تاریک بیرون آمده و زیر نور خورشید مثل دیگر بازی‌ها خود نمایی کنند! اما همان مکان تاریک کافیست تا شاهد یک تعقیب و گریز بسیار حساس بین شخصیت اصلی و موجودات عجیب در یک بیمارستان فوق‌العاده کثیف باشیم.

جزئیات تریلر بازی Dying Light 2

در ابتدا می‌بینیم که شخصیت اصلی مثل یک پارکور کار قهار از انواع ساختمان می‌پرد و موانع را پشت سر می‌گذارد تا به دلایلی نامعلوم به ورودی یک بیمارستان ترک شده برسد. سپس با وارد شدن به این مکان، یک نکته کلیدی از گیم پلی این عنوان برای کاربران مشخص می‌شود که آن هم آرام حرکت کردن و نشستن، برای حرکت مخفیانه خواهد بود؛ طوری که اگر نشسته حرکت کنید، زامبی بزرگوار از فاصله ۱ متری هم نمی‌تواند حضور شما را تشخیص داده و همچنان به درد خود ناله می‌کند. بعد از آن نیز می‌بینیم که کاراکتر اصلی در این ویدیو نسبتا کوتاه از گیم پلی، چندین راهرو مختلف را پشت سر می‌گذارد تا بالاخره به قسمتی می‌رسد که یک نوع زامبی جدید به نام Volatile را ملاقات می‌کند.

لازم به ذکر است که هرقدر که چشم زامبی‌ها در این عنوان مورد انتظار نیاز شدید به تقویت با آب هویج دارد، اما گوش آن‌ها فوق‌العاده قوی است و اگر به گازهایی که برای پاکسازی داخل بیمارستان رها شده نزدیک شوید، صدای سرفه آن‌ها را تحریک خواهد کرد. به هر حال پس از رد شدن از تمامی موانع و به دست آوردن یک دستبند Biomarker، می‌بینیم که ظاهرا کاراکتر اصلی در حال تبدیل شدن به زامبی بوده و نیاز دارد تا با سرعت به سمت بیرون بدود تا به نور خورشید رسیده و از این عمل جلوگیری کند. اما در میان راه، باز هم حرکات جذاب پارکور برای پریدن از بخشی به بخش دیگر را می‌بینیم که در آن‌ها ظاهرا شخصیت اصلی برای افتادن از ارتفاع ۳ – ۴ متری ترسی ندارد. در نهایت نیز او از بیمارستان خارج شده و می‌بینیم که زامبی جدید که Volatile نام داشت نیز به دنبال او خارج می‌شود تا با یک نعره گوش‌خراش، تریلر بازی Dying Light 2 را به سرانجام برساند‌.

بازی Dying Light 2 Stay Human در تاریخ ۱۶ آذر (۷ دسامبر) برای کنسول‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس – اس، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments