1%
  • 0/10

اطلاعات جدیدی از گیم‌پلی Dragon Age: The Veilguard منتشر شد

اثری جاه‌طلبانه

اطلاعات جدیدی از گیم‌پلی Dragon Age: The Veilguard منتشر شد ۰ ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
گیم‌پلی Dragon Age: The Veilguard

استودیو سازنده به تازگی در جریان جلسه پرسش و پاسخی اطلاعات جدیدی از بخش‌های مختلف گیم‌پلی Dragon Age: The Veilguard منتشر کرده است.

اگرچه بازخوردهای ابتدایی صورت گرفته از نمایش بازی Dragon Age: The Veilguard بسیار متفاوت و متوسط بوده است با این حال طرفداران از بازگشت استودیو بایوویر (Bioware) با نسخه جدید مجموعه Dragon Age به شکل قبلی خود هیجان‌زده هستند. عنوان The Veilguard دارای هفت شخصیت همراه منحصر به فرد، شش تبار متفاوت برای ریشه شخصیت اصلی و یک روایت غنی که در محیط‌های این مجموعه از جمله Tevinter Imperium، Arlathan، The Deep Roads، Rivain و Anderfels بازگو می‌شود، خواهد بود.

با این حال چشم‌انداز جاه‌طلبانه بازی به شکل‌های مختلفی صورت می‌گیرد. برای اولین بار در تاریخ مجموعه Dragon Age، پلیرها نمی‌توانند کنترل شخصیت‌های همراه را به شکل مستقیم در بازی The Veilguard به دست بگیرند. اکنون تعداد اعضای گروه در دسترس از سه به دو نفر کاهش یافته و مبارزات در The Veilguard از بازی‌های Mass Effect الهام گرفته است. این تاثیر و برداشت اکشن محور برای مجموعه Dragon Age بدون شک جنجال‌ برانگیز خواهد بود اما اکثریت افرادی که موفق به تجربه بازی به طور مستقیم شده‌اند از علاقه‌مندی خود به مبارزات بازی سخن گفته‌اند.

در جریان جلسه پرسش و پاسخ برگزار شده، استودیو بایوویر کلاس‌های تخصصی موجود در بازی را توضیح و هم‌چنین تایید کرد که متاسفانه شخصیت Rook به دلایل داستانی نمی‌تواند از قابلیت Blood Magic استفاده نماید. انتظار می‌رود لول‌کپ بازی در The Veilguard برابر 50 باشد و سیستم استعداد آن نیز از عناوین نقش‌آفرینی ژاپنی نظیر بازی Final Fantasy 10 الهام گرفته است. علیرغم نحوه نمایش‌های مبارزات بازی در دیدگاه اول، توسعه دهندگان به شکلی قاطع مدعی شدند که مبارزات شامل سیستم پیشرفت عمیقی بوده و دارای چالش‌ها و سختی‌هایی خواهد بود که پلیرهای هاردکور این مجموعه را نیز به دردسر خواهد انداخت.

در ادامه اطلاعات ارائه شده از گیم‌پلی Dragon Age: The Veilguard توضیح داده شد که بازی از سه توانایی مبارزه فعال برخوردار بوده که پلیر می‌تواند هنگام حرکت به سمت یک ماموریت از آن‌ها استفاده نماید. با توجه به این که گیم‌پلی اکشن محور بازی، توانایی‌های پایه‌ای نظیر جاخالی دادن و ضربات سبک و سنگین را از یکدیگر جدا می‌کند، فضای بسیار زیادی برای مبارزات بازی وجود دارد تا معنادار و مهیج باشد.

سازندگان به این موضوع نیز اشاره داشتند که یک کاراکتر مرموز سیستم کرفت کردن را در بازی پیش برده و هم‌چنین قابلیت تغییر شکل دادن نیز در بازی وجود دارد. به‌علاوه شخصیت Rook می‌تواند لباس‌هایی را با الهام از گروه خود در بازی The Veilguard بر تن کند. کاراکترها نیز در برخی از موقعیت‌ها با استفاده از نام خانوادگی خود مورد اشاره قرار می‌گیرند که می‌تواند ترکیبی از نژاد و تبار آن‌ها باشد. سیستم دیالوگ‌ها نیز فرصت‌های بسیاری را به Rook برای تعیین پیش‌زمینه داستانی خود و دلیل ملحق شدن به یک گروه مهیا می‌کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments