بازیگر سریال The Baby-Sitters Club به Doctor Strange 2 پیوست

اطلاعاتی از نقش او در دسترس نیست

بازیگر سریال The Baby-Sitters Club

زوکایتل گومز بازیگر سریال The Baby-Sitters Club با مارول به توافق رسیده و قرار است در Doctor Strange 2 به نقش‌آفرینی بپردازد.

دکتر استرنج که نخستین بار در Doctor Strange معرفی و سپس در Avengers infinity War، Thor: Ragnarok و Avengers: Endgame حاضر شد، به واسطه‌ی Doctor Strange in the Multiverse of Madness بار دیگر روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد رفت. این فیلم در ابتدا قرار بود توسط اسکات دریکسون (Scott Derrickson) کارگردانی شده و در سال آینده‌ی میلادی اکران شود اما شرایط مطابق انتظار پیش نرفت تا تغییرات بسیاری را شاهد باشیم. دریکسون از پروژه کنار کشیده و سم ریمی (Sam Raimi) جایگزین شده است. پخش فیلم هم تا سال ۲۰۲۲ عقب افتاد.

با وجود تاخیری که در اکران به وجود آمده و همچنین تغییر کارگردان، Doctor Strange in the Multiverse of Madness در لیست انتظار بسیاری از علاقه‌مندان به فیلم‌های ابرقهرمانی قرار دارد. دلیل این موضوع را باید در عنوان انتخاب شده برای دومین اقتباس لایو اکشن دکتر استرنج و صد البته گمانه‌زنی طرفداران جستجو کرد. اگر حدس‌ها صحیح باشد، اسکارلت ویچ در جریان سریال WandaVision دچار جنون شده و همین هم او را به شخصیتی منفی در دنباله‌ی Doctor Strange تبدیل می‌کند. بدین ترتیب، شخصیت‌هایی که روزگاری متحد بودند، باید به مبارزه با یکدیگر بپردازند.

طبق گزارشی که روی خروجی وب سایت Deadline قرار گرفته، زوکایتل گومز (Xochitl Gomez) قرار است در Doctor Strange in the Multiverse of Madness به نقش‌آفرینی بپردازد. هیچ گونه جزئیاتی از نقش او منتشر نشده و نمی‌دانیم در قالب چه شخصیتی جلوی دوربین ظاهر خواهد شد. با این حال، می‌توان حدس‌هایی زد. اوایل سال جاری میلادی گزارشی در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه مارول به دنبال معرفی امریکا چاوز با نام مستعار میس آمریکا است. در آن مطلب همچنین گفته شده بود استودیوی مزکور به دنبال دختری ۱۲ الی ۱۵ ساله می‌گردد تا نقش را به او بسپارد.

با در نظر گرفتن اینکه بازیگر سریال The Baby-Sitters Club در حال حاضر ۱۴ سال سن دارد، بعید نیست که از سوی مارول برای ایفای نقش امریکا چاوز انتخاب شده باشد. معرفی این ابرقهرمان در شماره‌ی یک کمیک بوک‌های Vengeance (سپتامبر سال ۲۰۱۱ میلادی) رقم خورد. او در دنیایی تحت عنوان Utopian Parallel بزرگ شد که مفهوم زمان در آنجا هیچ معنایی ندارد. از آن‌جایی که امریکا سال‌های کودکی خود را در کنار دمیرژ (یک ایزد بسیار قدرتمند) گذراند، بخشی از قدرت‌های جادویی‌اش را به دست آورد. او بنا به دلایلی از محل زندگی خود فرار و به دیگر دنیاها سفر کرد تا اینکه به زمین رسید. او پس از ورود به این سیاره تصمیم گرفت همینجا مانده و به یک ابرقهرمان تبدیل شود.

مارول تا به این لحظه واکنشی به گزارش اخیر Deadline نشان نداده که چندان تعجب‌برانگیز نیست. استودیوها معمولا چنین مطلب‌هایی را رد یا تایید نمی‌کنند. با این حال، به‌زودی روند فیلمبرداری Doctor Strange in the Multiverse of Madness آغاز شده و خواهیم فهمید زوکایتل گومز برای چه نقشی در نظر گرفته شده است. در انتها، لازم به ذکر است این اثر از تاریخ ۵ فروردین سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۲۵ مار سال ۲۰۲۲) به سینماها خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا