تاریخ برگزاری کنفرانس Devolver Direct مشخص شد

دیوالور به قول خود عمل کرد

دیوالور دیجیتال

استودیوی دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) در حساب توییتر خود تاریخ برگزاری رویداد دیجیتالی دیوالور دایرکت را اعلام کرد.

بعد از لغو رویداد E3 2020 به دلیل شیوع ویروس کرونا، برخی از استودیوها و شرکت‌های صنعت بازی‌های ویدیویی تصمیم گرفتند به طور مستقل برنامه‌های خود را در قالب کنفرانس آنلاین برگزار کنند. استودیوی دیوالور دیجیتال به پخش ویدیو‌های از پیش ضبط شده‌ی عجیب‌ و غریب طی رویداد E3 مشهور شده است. با توجه به لغو شدن بزرگ‌ترین رویداد گیمینگ سال، دیوالور دیجیتال قرار است رویداد مستقلی را به صورت جداگانه برگزار کند.

مدتی پیش این استودیوی بازی‌سازی مستقل اعلام کرد که کنفرانس امسال خود را در اواسط ماه جولای برگزار خواهد کرد. حالا دیوالور دیجیتال در توییت اخیر خود اعلام کرده رویداد دیجیتالی دیوالور را در ۲۱ تیر امسال (مصادف با ۱۱ جولای) برگزار می‌کند.

برگزارکنندگان این رویداد هنوز توضیحی در مورد جزئیات آن اعلام نکرده‌اند و نمی‌دانیم در این برنامه از چه عناوینی رونمایی می‌شود. با این‌حال، حدس و گمان‌ها حاکی از آن است که در این کنفرانس جزئیات بیشتری از بازی‌های Serious Sam 4 و Carrion منتشر می‌شود. از بازی‌های شناخته‌شده‌ی این استودیو می‌توان به My Friend Pedro ،Gris ،Minit ،Gato Roboto ،The Messenger ،Gato Roboto ،Hotline Miami ،Absolver ،Ruiner و Absolver اشاره کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا