دیوالور دیجیتال رویداد Devolver Direct را مستقل از E3 برگزار می‌کند

البته هنوز تاریخ معینی اعلام نشده است

دیوالور دیجیتال رویداد Devolver Direct را مستقل از E3 برگزار می‌کند امیر سلیمی ۰ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
ویداد Devolver Direct مستقل از E3 برگزار می‌شود

نمایش‌های سالانه Devolver Direct به یکی از نکات برجسته E3 تبدیل شده‌اند، حال با توجه به لغو E3 بر اثر گسترش ویروس کرونا، بسیاری از شرکت‌کننده‌ها تصمیم گرفتند تا رویدادهای آنلاین منحصر به فرد خودشان را برگزار کنند.

استودیوی دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) هرساله به پخش ویدیو‌های از پیش ضبط شده عجیب‌ و غریب طی رویداد E3 مشهور شده است. حال با توجه به لغو شدن بزرگ‌ترین رویداد گیمینگ سال، دیوالور دیجیتال قرار است رویداد مستقلی را به صورت جداگانه برگزار کند. حساب رسمی Devolver Digital در توییتر خود از برگزاری رویداد Devolver Direct در تاریخی نامعلوم خبر می‌دهد.

 

Devolver Direct 2020 برگزار خواهد شد منتهی به دلیل شرایط نامعلوم، از زمان آن آگاه نیستیم.

هر چند باید مراسم خوبی باشد.

انتظار می‌رود استودیوی دیوالور دیجیتال طی این مراسم ضمن رونمایی از عناوین جدید، توضیحات بیشتری در مورد بازی‌های آینده‌ی خود مثل Sludge Life، Carrion و Fall Guys ارائه دهد.

لغو رویداد E3 بسیاری از شرکت‌های بازیسازی را به برگزاری رویدادهای جداگانه در سال جاری مجبور کرده است. در همین راستا، یوبی‌سافت برنامه Ubisoft Forward را در تاریخ تیر ۱۳۹۹ (مصادف با ۱۲ جولای ۲۰۲۰ میلادی) برگزار می‌کند، مایکروسافت از اجرای رویداد ماهانه‌ی Xbox 20/20 رونمایی کرده و جف‌کیلی با Summer Game Fest میزبان عناوین جدید برخی از بازی‌سازان است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا