آیا باید منتظر همکاری مستقیم اپیک گیمز و بانجی در آینده نزدیک باشیم؟

اپیک گیمز به دنبال ایجاد همکاری میان فورتنایت و دستینی است!

شایعه همکاری Fortnite و Destiny

استودیو همیشه فعال اپیک گیمز به دنبال یک همکاری بزرگ دیگر برای بازی محبوب خود Fortnite است. این مرتبه اپیک گیمز قصد دارد با یکی از محبوب‌ترین عناوین شوتر اول شخص سال‌های اخیر، یعنی سری بازی Destiny همکاری کند.

همانطور که طی سال‌های اخیر مشاهده شده، استودیو اپیک گیمز ترسی از همکاری گسترده با توسعه دهندگان بازی‌های مختلف نداشته و به منظور جذاب کردن بازی محبوب خود علاقه به همکاری با هر استودیو یا شرکتی را دارد. بازی Fortnite پس از انتشار طی سال ۲۰۱۷، نه تنها با بسیاری از بازی‌های ویدیویی دیگر، بلکه با بسیاری از فرنچایزهای دنیای سینما و حتی ستارگان ورزشی همکاری‌های گسترده‌ای داشته است.

برخی از معروف‌ترین و پرمخاطب‌ترین همکاری‌های اپیک گیمز، همکاری با ستارگان فوتبال چون هری کین (Harry Kane) و نیمار (Neymar Jr.) و همکاری با استودیوهای سینمایی مارول و دی‌سی و فرنچایز دوست داشتنی جنگ ستارگان بوده که توانستند میلیون‌ها طرفدار را به سمت بازی Fortnite جذب کنند.

طبق اخبار و شایعات تازه انتشار یافته، استودیو اپیک گیمز قصد همکاری مستقیم با استودیو Bungie و فرنچایز محبوب Destiny را دارد. البته این نکته باید ذکر شود که همکاری میان Fortnite و Destiny به طور رسمی توسط اپیک گیمز تایید نشده، بلکه اپیک گیمز با پایه ریزی نظر سنجی، از طرفداران خواسته شخصیت‌های مورد علاقه خود برای ورود به فورتنایت را به اپیک گیمز بگویند. در ادامه می‌توانید متن نظر سنجی را مطالعه کنید.

از میان تمام شخصیت‌های دنیای بازی‌های ویدیویی، شما علاقه دارید با کدام یک به تجربه بازی فورتنایت بپردازید؟

بدون شک هدف اپیک گیمز از پایه ریزی این نظر سنجی، ایجاد همکاری و رابطه طبق نظر طرفداران است. ما در فهرست این نظر سنجی شاهد حضور شخصیت‌های بسیاری بودیم. در این میان شخصیت‌های بسیاری از سری بازی‌های Assassin’s Creed، Mass Effect، The Legend of Zelda و Destiny حضور داشتند که سری بازی Destiny بیشترین رای را دریافت کرد. ما در این نظر سنجی شاهد حضور چهار شخصیت Drifter، Titan، Hive و Failsafe از بازی Destiny بودیم.

پس از آن یکی از پرطرفدارترین صفحات طرفداری سری بازی Destiny با نام DestinyBulletin در توییتر این نظر سنجی را مشاهده کرده، به اشتراک گذاشته و نظر کاربران را درباره همکاری Destiny و Fortnite پرسیده که بسیاری از کاربران نظرشان منفی بوده و علاقه‌ای به مشاهده این همکاری ندارند!

همانطور که پیش‌تر اشاره شد این خبر به هیچ عنوان به تایید اپیک گیمز نرسیده و در حد گمان بوده، با این حال ما اطمینان داریم که تیم اپیک گیمز علاقه بسیاری به پایه ریزی این همکاری دارد. نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید در آینده نزدیک شاهد همکاری اپیک گیمز و بانجی باشیم؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا