تماشا کنید: تاریخ انتشار بسته‌ی الحاقی Beyond Light بازی Destiny 2 مشخص شد

این عنوان به همراه تمامی بسته‌های الحاقی خود به سرویس ایکس‌باکس گیم پس خواهد آمد

تماشا کنید: تاریخ انتشار بسته‌ی الحاقی Beyond Light بازی Destiny 2 مشخص شد سورنا رضایی ۰ ۰۲ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی

استودیوی بانجی با انتشار یک تریلر در جریان رویداد Xbox Games Showcase تاریخ انتشار بسته‌ی الحاقی Beyond Light بازی Destiny 2 را اعلام کرد.

رویداد Xbox Games Showcase که دقایقی قبل به پایان رسید، تنها به بازی‌های فرست پارتی کنسول ایکس‌باکس سری ایکس تعلق نداشت و در جریان آن شاهد نمایش‌هایی از بازی‌های ثرد پارتی بودیم.

استودیوی بانجی با انتشار یک تریلر در جریان رویداد Xbox Games Showcase تاریخ انتشار بسته‌ی الحاقی Beyond Light بازی Destiny 2 را مشخص کرد. بر این اساس، Beyond Light از تاریخ ۲۰ آبان (مصادف با ۱۰ نوامبر) در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. این بسته‌ی الحاقی قرار بود اواخر سپتامبر منتشر شود اما شیوع جهانی ویروس کرونا و اجرای طرح قرنطینه‌ی خانگی روند توسعه را با مشکلاتی مواجه کرد. در نتیجه، سازندگان مجبور شدند تغییراتی را در برنامه‌های خود به وجود بیاورند. در ضمن، تریلر جدید روی بسته‌ی الحاقی Beyond Light تمرکز داشته و محیط‌های یخ‌زده و همچنین قابلیت‌های جدید شخصیت‌ها را به نمایش می‌گذارد.

اخبار مربوط به Destiny 2 که در جریان Xbox Games Showcase اعلام شد، به همین یک مورد خلاصه نمی‌شود. استودیوی بانجی همچنین اعلام کرد نسخه‌ی دوم دستینی به همراه Beyond Light و تمامی بسته‌های الحاقی که تاکنون منتشر شده‌اند به سرویس ایکس‌باکس گیم پس خواهد آمد. در ضمن، Destiny 2 برای ایکس‌باکس سری ایکس بهینه شده و با وضوح تصویر 4K و نرخ فریم ۶۰ اجرا خواهد شد. در جریان رویداد صحبتی از زمان انتشار نسخه‌ی بهبودیافته به میان نیامد.

بازی Destiny 2 هم اکنون برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، گوگل استادیا و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا