#مهسا_امینی

بازی Demon’s Souls Remake برای PS4 عرضه می‌شود؟

اثری دیگر از میازاکی روی PS4

بازی Demon’s Souls Remake برای PS4 عرضه می‌شود؟ نریمان هروی ۱ ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی
Demon's souls remake

به نظر می‌رسد که نسخه‌ی مخصوص PS4 بازی Demon’s souls remake که در انحصار کنسول PS5 قرار دارد، در دیتابیس پلی‌استیشن دیده شده و ممکن است برای PS4 نیز عرضه شود.

همان‌گونه که می‌دانید نسخه‌ی ریمیک اولین بازی از سری سولزبورن، مدتی پیش برای کنسول نسل نهمی سونی عرضه شد و با واکنش‌های مثبتی از سوی منتقدین و بازیکنان مواجه گردید. یک اکانت توییتری معروف به اسم PlayStation Game Size به تازگی توانسته نسخه‌ی مخصوص کنسول پلی‌استیشن ۴ این بازی را در دیتابیس پلی‌استیشن پیدا کند. البته که این نکته هیچ چیزی را تایید نمی‌کند چون ممکن است نسخه‌ی نسل هشتمی Demon’s souls remake در واقع یک پورت کنسل‌شده باشد.

در حقیقت هیچ چیزی تا موقعی که رسمی نشده باشد، را نمی‌توان تائید کرد ولی به شخصه فکر می‌کنم که نسخه‌ی نسل هشتمی بازی Demon’s souls remake ممکن است به دلیل مشکلات تولید کنسول PS5 به زودی تایید و عرضه شود.

نکته‌ی جالب‌توجه هم این‌جاست که سونی به دلیل همین مشکلات ناشی از کرونا و کمبود قطعات و صدالبته، توزیع کنسول PS5، بازی‌های God Of War Ragnarok و Gran Turismo 7 را میان‌نسلی کرد و قرار است تا برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ منتشر شوند. به همین دلیل هم عرضه‌ی Demon’s souls remake برای کنسول پلی‌استیشن ۴ چندان هم دور از ذهن نیست و دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ نیز می‌توانند از تجربه نسخه‌ی ریمیک این عنوان خوش‌ساخت میازاکی لذت ببرند.

پلی‌استیشن قرار است تا چند هفته‌ی دیگر یک رویداد داشته باشد و طبق شایعات ممکن است شاهد رونمایی از نسل هشتمی Demon’s souls remake را در رویداد بعدی پلی‌استیشن باشیم.

نظر شما در مورد Demon’s souls remake چیست؟ بحث کراس‌جن و بازی‌های میان‌نسلی شد، شما در مورد آنان چه فکری می‌کنید؟ آیا میان‌نسلی شدن بازی‌های مختلف باعث ضربه خوردن به نسخه‌ی نسل نهمی این بازی‌ها خواهد شد؟ ممنون می‌شویم که برای ما کامنت بگذارید.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا