1%
  • 0/10

از بازی جدید Delta Force رونمایی شد

معرفی کامل در شب افتتاحیه گیمزکام

از بازی جدید Delta Force رونمایی شد ۰ ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ تریلر بازی کپی لینک

گروه استودیویی تیمی (TiMi Studio Group) که بیشتر به خاطر ساخت بازی Call of Duty: Mobile شناخته می‌شود، به تازگی با انتشار تریلری از بازی جدید Delta Force رونمایی کرده است. همچنین تائيد شده که این اثر در شب افتتاحیه رویداد گیمزکام ۲۰۲۳ نیز حضور خواهد داشت.

مجموعه Delta Force یکی از محبوب‌ترین و قدیمی‌ترین سری بازی‌های تیراندازی اول‌شخص نظامی تاکتیکی است که اولین نسخه از آن در سال ۱۹۹۸ منتشر شد. در ادامه چندین دنباله برای این عنوان عرضه شد، اما پس از انتشار بازی Delta Force: Xtreme 2 دیگر هیچ نسخه جدیدی از آن ساخته نشد. در مقطعی قرار بود نسخه جدیدی از این مجموعه با نام Delta Force: Angel Falls توسعه پیدا کند، اما پس از بسته شدن شرکت نوالاجیک (NovaLogic) ساخت آن لغو شد.

اکنون پس از حدود ۱۸ سال فاصله، گروه استودیوی تیمی از بازی جدید Delta Force با انتشار تریلری رونمایی کرده است. قرار است در شب افتتاحیه مراسم گیمزکام ۲۰۲۳ به طور کامل این عنوان معرفی شده و اطلاعات بیشتری از آن به اشتراک گذاشته شود. این اثر برای انتشار روی رایانه‌های شخصی، کنسول‌ها و موبایل در دست ساخت قرار دارد.

طبق گفته سازندگان، بخش کمپین نسخه جدید بازی Delta Force با الهام از فیلم محبوب ریدلی اسکات (Ridley Scott) با نام Black Hawk Down توسعه پیدا کرده است. آن‌ها قصد دارند تجربه‌ای حرفه‌ای و واقع‌گرایانه را به بازیکنان ارائه بدهند، به همین دلیل نیز چندین عضو سابق نیروهای نظامی ویژه به سازندگان این عنوان مشاوره داده‌اند.

همچنین گفته شده که این عنوان به شدت به نسخه‌های قبلی مجموعه Delta Force به ویژه نسخه اول آن وفادار است. بخش چندنفره بازی قرار است مقیاس بزرگی داشته باشد و تا ۳۲ بازیکن را به صورت همزمان پشتیبانی می‌کند. هنوز از تاریخ انتشار این عنوان رونمایی نشده، اما انتظار می‌رود تا در جریان مراسم گیمزکام ۲۰۲۳ توسعه‌دهندگان در این رابطه اطلاعاتی در اختیار طرفداران بگذارند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments