#مهسا_امینی

بازی‌های رایگان ماه ژانویه Xbox Gold معرفی شدند

این بار مایکروسافت دست و دلبازی خواهد کرد!

بازی‌های ژانویه ۲۰۲۰ Xbox Gold

سرویس Xbox Gold در ماه‌های اخیر تا حدی کم‌ فروغ ظاهر شده و نتوانسته نظر‌ها را به سوی خودش جلب کند اما به نظر می‌رسد ماه ژانویه، ماه نسبتا خوبی برای مشترکین سرویس Xbox Gold باشد.

 

پس از سال سخت و نسبتا تلخ ۲۰۲۰ که از هر نظری ناامید کننده محسوب می‌شد، هم اکنون سال نوی میلادی پیش‌ روی ماست. به مانند تمامی ماه‌های قبل، منتظر بازی‌های رایگان مخصوص سرویس های گیمینگ مختلف هستیم و به نظر می‌رسد که Xbox Gold با توپی پر به میدان بازگشته و بازی‌های مناسبی را برای کاربران این کنسول به ارمغان آورده است.

بازی Little Nightmares 2 در ماه فوریه عرضه خواهد شد و شما با در اختیار داشتن اشتراک Xbox Gold می‌توانید در تمام روز‌های ماه ژانویه، نسخه‌ی اول این بازی را دانلود و تجربه کنید و سپس به استقبال نسخه‌ دوم بروید.

اگر علاقه‌مند به مبارزه و بازی‌های فایتینگ هستید، از روز اول تا پانزده ژانویه نیز می‌توانید بازی King Of Fighters 13 را دانلود کنید و از یک بازی فایتینگ خوب لذت ببرید و همچنین اگر از ترکیب کردن وسایل به‌دردنخور و ساختن سلاح‌های عجیب‌ غریب و سلاخی کردن زامبی ها لذت می‌برید، از روز شانزدهم تا روز آخر ماه ژانویه می‌توانید نسخه‌ی ریمستر بازی Dead Rising را از این سرویس دانلود کنید.

علاوه بر این سه بازی، بازی کمتر شناخته شده Breakdown، که محصول کمپانی خوشنام نامکو است و سال ۲۰۰۴ برای Xbox منتشر شده، را می‌توانید از ۱۶ تا ۳۱ ژانویه دانلود کنید.

بازی‌های بعدی Xbox Gold از شروع سال جدید میلادی قابل دانلود می‌شوند و روی کنسول‌های Xbox One و Xbox Series X/S قابل اجرا خواهند بود و همچنین بازی King Of Fighters 13 نیز برای کنسول Xbox 360 نیز قابلیت اجرا دارد. تمامی بازی‌های یاد شده به طور رایگان برای دارندگان سرویس‌های Xbox Gold و Game Pass Ultimate عرضه خواهند شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا