چالش Ninja در بازی Dead Island 2

آموزش: چگونه چالش Ninja در بازی Dead Island 2 را به سادگی تکمیل کنیم؟

کشت و کشتار فراوان و کمی شانس، دستور پخت نینجایی حرفه‌ای!

آموزش: چگونه چالش Ninja در بازی Dead Island 2 را به سادگی تکمیل کنیم؟ نیما خدارحمی ۰ ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ راهنما و آموزش

بازی Dead Island 2 فراتر از یک بازی زامبی محور ساده است. استودیو دیپ سیولر (Deep Silver) پس از سال‌ها توسعه این بازی، با عنوانی کامل، مملو از چالش‌های جذاب از راه رسید. یکی از جذاب‌ترین این چالش، چالش Ninja در بازی Dead Island 2 که تکمیل آن برای بسیاری سخت است. از همین رو، در این مطلب روش‌هایی برای سهولت این چالش را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

دنیای خشن و خون آلود بازی Dead Island 2 وظیفه داشت که شما را در میان دسته‌های عظیم زامبی‌ها غرق کند که به خوبی از پس این کار برآمده است. اما در این بازی چالش‌هایی نیز گنجانده شده که سبب جذاب‌تر شدن این بازی نیز شده‌اند و به شما دلیلی فراتر از کشت و کشتار بی پایان و ادامه به تجربه این بازی می‌دهند.

شما می‌توانید چالش‌های این بازی را به سادگی در منوی بازی بیابید. یکی از سخت‌ترین چالش‌های بازی Dead Island 2 چالش Ninja بوده که تکمیل آن می‌تواند برای بسیاری از کاربران سخت و طاقت فرسا باشد. با این وجود، با پیشگیری برخی راه‌های خاص و آنالیزهای فنی و البته کمی شانس خوب، هر کسی می‌تواند این چالش خون آلود و نینجایی را پشت سر بگذارد.

چالش Ninja در بازی Dead Island 2

چالش Ninja در نگاه اول بسیار آسان و بی درسرد است. شما باید با استفاده از شوریکن (Shuriken = ستاره پرتابی مخصوص نینجاها) که در میان آیتم‌های مورد علاقه بسیاری از کاربران قرار دارد، اعضای بدن سه زامبی را در یک پرتاب قطع کنید. این چالش در نگاه اول واقعا ساده به نظر می‌رسد، اما آیا واقعا اینگونه است؟

مشکل اصلی ما برای این چالش، این موضوع بوده که شوریکن‌ها به منظور قطع عوض، آن هم در فضای شلوغ و مملو از زامبی بازی Dead Island 2 ساخته نشده‌اند! در نتیجه در زمان استفاده از آن‌ها به قدری اتفاقات مختلف رخ داده که شما را از پیش برد این چالش منصرف می‌کنند. یکی از اتفاقاتی که به وفور پس از استفاده از شوریکن‌ها رخ می‌دهد، برخورد آن‌ها با آیتم‌های انفجاری بازی و در نتیجه وقوع انفجارهای بزرگ و خنثی شدن چالش است.

چگونه چالش Ninja در بازی Dead Island 2 را پشت سر بگذاریم؟

پیش برد چالش نینجا، به غیر از در اختیار داشتن شوریکن هیچ پیش نیاز دیگر از جمله رفتن به مکان خاص یا تکمیل چالشی دیگر ندارد. به عبارت دیگر شما می‌توانید همین حالا وارد بازی شده، یک شوریکن پیدا کرده و چالش را انجام دهید، اما این کار همانگونه که گفته شد طاقت فرسا است. از همین رو، قصد داریم در ادامه روش‌هایی را برای تسهیل پیش برد این چالش در اختیار شما قرار دهیم.

اولین کاری که می‌تواند مسیر شما را ساده‌تر کنید، تکمیل چالش‌های Batter Up بوده که میزان ضربه وارده توسط شوریکن و دیگر سلاح‌های پرتابی را افزایش دهد و نتیجه این افزایش می‌توان به قطع عضو ساده‌تر زامبی‌ها با استفاده از شوپریکن اشاره کرد. شما می‌توانید مانند چالش Ninja، چالش‌های Batter Up را در منو مشاهده کرده و دنبال کنید. این دسته چالش‌ از شما می‌خواهد که دشمنان خود را با استفاده از یکی از Curveballها که شامل سلاح‌های پرتابی از جمله نارنجک‌ها می‌شوند، از پای درآورید. لازم به ذکر است که پیش برد هر مرحله از چالش، میزان ضربه وارده سلاح‌های Curveball شما را افزایش می‌دهد. شوریکن نیز یکی از سلاح‌های این دسته است.

بهترین بخش سلاح‌های Curveball نامحدود بودن آن‌ها است، اما بدترین بخش آن‌ها نیاز به شارژ دوباره آن‌ها است. از همین رو، شما می‌توانید با بازگشایی پرک Pain Magazine به پیش برد چالش Ninja‌ کمک کنید. بازگشایی پرک Pain Magazine سبب کاهش زمان شارژ دوباره Curveballها می‌شود. البته شما برای فعال سازی این پرک باید به طور مداوم دفاع کرده یا از حملات جا خالی دهید. از این رو که تکمیل چالش Ninja معمولا با یک مرتبه تلاش قابل انجام نیست، در اختیار داشتن پرک Pain Magazine را می‌توان یک ضرورت برای تکمیل چالش نینجا دانست.

دیگر نکته‌ای که می‌تواند به شما در تکمیل Ninja در بازی Dead Island 2 کمک کند، مکان انجام دادن چالش است. از همین ابتدا اجازه دهید اشاره کنیم که هیچ مکان اشتباهی برای پیش برد چالش Ninja در Dead Island 2 وجود ندارد، اما برخی مکان‌ها پیش برد این چالش را به مراتب ساده‌تر می‌کنند. برای مثال، استفاده از دروازه مکانی که یکی از شخصیت‌های بازی اعضای کادر Blue Crab در منطقه سانتا مونیکا را ملاقات می‌کند، یکی از بهترین مکان‌ها برای پیش برد این چالش است. این دروازه به کاربران اجازه داده برای تکمیل چالش تلاش کرده و در صورت موفق نشدن به راحتی برای شارژ دوباره شوریکن خود از منطقه عقب نشینی کنند. در سوی دیگر، اگر شما علاقه دارید که در صورت موفق نشدن به مبارزه پرداخته و در برابر زامبی‌ها دفاع کرده یا جا خالی دهید، پیشنهاد می‌کنیم به فضاهای باز انبوه بازی روی بیاورید. در صورتی که این روش را پیش می‌گیرد، پیشنهاد می‌کنیم از پرک Pain Magazine استفاده کنید.

در پایان باید اشاره داشت که مهم‌ترین موضوع در زمان استفاده از شوریکن به منظور تکمیل چالش Ninja در بازی Dead Island 2، زاویه رها سازی شوریکن است. اکثر زامبی‌های بازی بالا تنه قوی دارند، اما معمولا پایین تنه و به خصوص پاهای آن‌ها لاغر بوده و هدفی آسان برای شوریکن شما هستند. خوشبختانه اسلیرهای (Slayers) بازی ما می‌توانند در حالت نشسته بر زمین نیز شوریکن خود را پرتاب کنند و این موضوع یعنی شما می‌توانید به راحتی زانوهای زامبی‌های مهاجم را هدف شوریکن خود قرار دهید.

در آخر، ما پیشنهاد می‌کنیم زمانی از شوریکن استفاده کرده که تمام زامبی‌های رو در روی شما در حالت کاملا ایستاده و عمودی باشند. هدف شوریکن را تا حد ممکن پایین گرفته، اما مراقب باشید که شوریکن شما پیش از برخورد به سه زامبی با زمین اصابت نکند. با رعایت کردن تمام نکات گفته شده، شما به سادگی، البته با صرف زمانی نسبتا قابل توجه می‌توانید چالش Ninja در بازی Dead Island 2 را پشت سر بگذارید.

بازی جذاب و زامبی محور Dead Island 2‌ در حال حاضر برای کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس، کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و البته رایانه شخصی در دسترس است. شما چه تجربیاتی از تکمیل چالش Ninja یا دیگر چالش‌های بازی Dead Island 2 کسب کرده‌اید؟ نظرات و تجربیات خود درباره این بازی جذاب را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا