بازیگر دارک‌ساید در اسنایدر کات Justice League از چالش‌های کارش می‌گوید

دارک‌ساید و استپن‌ولف حداقل یک صحنه‌ی مشترک خواهند داشت

بازیگر دارک‌ساید

ری پورتر بازیگر دارک‌ساید در اسنایدر کات Justice League، در مصاحبه‌ی اخیر خود به موضوعات مختلفی از جمله چالش‌های نقش‌آفرینی در این اثر پرداخت.

طرفداران دنیای سینمایی دی‌سی روزهای هیجان‌انگیز و صدالبته شلوغی را پشت سر می‌گذارند. تلاش‌های آن‌ها بعد از سه سال نتیجه داد و استودیوی برادران وارنر به انتشار اسنایدر کات Justice League راضی شد. تقریبا همزمان با انتشار این خبر، مصاحبه‌ی زک اسنایدر (Zack Snyder) با وب سایت The Hollywood Reporter در دسترس عموم کاربران قرار گرفت؛ مصاحبه‌ای که اطلاعات بسیار مهمی را شامل می‌شود. مدتی بعد، ری پورتر (Ray Porter) توییتی را به اشتراک گذاشت و تایید کرد نقش دارک‌ساید را بر عهده دارد. حالا هم مصاحبه‌ای از او منتشر شده که جزئیات دیگری را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد.

ری پورتر اخیرا مصاحبه‌ای را با LightCast انجام داده که می‌توانید با مراجعه به کانال این وب سایت در یوتیوب به تماشای آن بپردازد. بازیگر دارک‌ساید در جریان گفتگو تمام تلاش خود را به کار گرفت از لو دادن هر گونه اطلاعات مهمی خودداری کند اما در یک بخش جمله‌ای را بیان کرد که ظاهرا اجازه نداشت. طبق گفته‌ی او، دو شخصیت دارک‌ساید و استپن‌ولف حداقل یک صحنه‌ی مشترک در Justice League خواهند داشت. نقش استپن‌ولف را کیران هایندز (Ciarán Hinds) ایفا کرده است:

افتخار می‌کنم این نقش را ایفا کردم و با چنین تیمی همکاری داشتم. همچنین خوشحال هستم که با زک اسنایدر و دبورا اسنایدر (Deborah Snyder) آشنا شده‌ام. آن‌ها دو تا از بهترین آدم‌هایی هستند که احتمالا دوست دارید در طول زندگی‌تان با آن‌ها ملاقات کنید. در ضمن، فرصت نقش‌آفرینی در کنار هایندز را هم داشتم.

بازیگر نقش دارک‌ساید در ادامه‌ی صحبت‌های خود گفت موارد بسیار زیادی وجود دارد که نمی‌خواهد درباره‌ی آن‌ها صحبت کند:

چیزهای بسیار زیادی هست که نمی‌خواهم درباره‌ی آن‌ها حرف بزنم تا شما سر فرصت به تماشای آن‌ بنشینید. تمام این مدت سکوت کردم چون نمی‌خواستم چیزی را لو بدهم. من پیمان‌نامه‌ی عدم افشا را امضا کرده بودم و تمایل ندارم با برادران وارنر به مشکلی بربخورم. مسئولان بسیار خوش‌اخلاق بوده‌اند و اصلا نمی‌خواهم باعث دلخوری‌شان بشوم.

ری پورتر بخش دیگری از مصاحبه را به چالش‌های صداپیشگی دارک‌ساید اختصاص داد:

روش‌های مختلفی را برای تغییر صدا امتحان کردم تا بتوانم آن چیزی که مد نظر بود را پیدا کنم. آن صدا از یک سو باید قابل‌فهم باشد و از سوی دیگر نباید به صداهای متعلق به انسان‌ها شباهت داشته باشد. بی‌صبرانه منتظر نسخه‌ی نهایی هستم. اگرچه بازخوردهای همه نسبت به عملکرد من عالی بود اما مطمئن هستم در فاز پس‌تولید تغییرات جزئی را روی صدای ضبط شده اعمال کرده‌اند.

تا به این لحظه تصمیمی پیرامون فرمت اسنایدر کات Justice League اتخاذ نشده است. از همین رو، ممکن است به صورت یک فیلم سینمایی چهار ساعته یا یک سریال تلویزیونی شش قسمته منتشر شود. در ضمن، خبری از اکران گسترده نیست و استودیوی برادران وارنر قصد دارد این محصول را از طریق سرویس HBO Max در دسترس قرار دهد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا