حجم بازی Cyberpunk 2077 روی پلی‌استیشن 4 مشخص شد

حجم مورد نیاز مشخص شد

حجم بازی Cyberpunk 2077 روی پلی‌استیشن 4 مشخص شد مهسا سپاهی ۰ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی
حجم بازی Cyberpunk 2077

یکی از کاربران ردیت تصاویری از محتوای تبلیغاتی سایبرپانک 2077 منتشر کرده که بر این اساس، حجم بازی Cyberpunk 2077 روی پلی‌استیشن 4 مشخص شده است.

به تازگی تصاویر جدیدی از نسخه فیزیکی بازی Cyberpunk 2077 برای PS4 منتشر شده است. این عکس‌ها توسط یکی از کاربران ردیت که Mikeymorphin نام دارد، گرفته شده و طبق آن، اکنون می‌دانیم نسخه‌ی فیزیکی این عنوان نقش‌آفرینی در دو دیسک بلوری منتشر می‌شود. همچنین، در ادامه نیز حجم بازی Cyberpunk 2077 روی پلی‌استیشن 4 مشخص شده است که بر این اساس، کاربران کنسول نسل هشتم سونی به فضایی در حدود ۷۰ گیگابایت برای اجرای این بازی روی کنسول خود نیاز خواهند داشت.

از سوی دیگر، روز گذشته استودیوی سی‌دی پراجکت رد ویدیوی جدیدی از Cyberpunk 2077 منتشر کرد که بخش‌های مختلف نایت سیتی را نمایش می‌دهد. در صحنه‌‌های کوتاهی از این ویدیوی جدید، با شخصیت‌های متفاوتی از جمله جانی سیلورهند آشنا می‌شویم که در یک کافه حضور دارد. این عنوان نقش‌آفرینی یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال جاری میلادی به حساب می‌آید که مدت زیادی است طرفداران منتظر آن هستند.

در روزهایی که این عنوان به تاریخ عرضه نزدیک می‌شود، کارمندان استودیوی سی‌دی پراجکت رد به صورت فشرده‌تر مشغول کار هستند تا در زمان مشخص شده Cyberpunk 2077 را برای پلتفرم‌های مقصد عرضه کنند.

این عنوان هیجان‌انگیز برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4، گوگل استادیا و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود و سپس نسخه‌ی نسل نهم آن با عرضه‌ی کنسول‌های جدید ایکس‌باکس سری ایکس، ایکس‌باکس سری اس و پلی‌استیشن 5، راهی بازار خواهد شد. خبر خوب این است که خریداران نسخه‌ی نسل هشتم، به رایگان می‌توانند بازی خود را به نسل بعدی ارتقا دهند و از تجربه‌ی این عنوان سی‌دی پراجکت لذت ببرند.

لازم به ذکر است که بازی مورد انتظار و نقش‌آفرینی سایبرپانک 2077 قرار بود در تاریخ ۲۹ آبان (مصادف با ۱۹ نوامبر) به بازار بیاید اما علاقه‌مندان اکنون باید تا تاریخ ۲۰ آذر ماه امسال (مصادف با ۱۰ دسامبر سال جاری میلادی) منتظر بمانند.

نظر شما در مورد حجم بازی Cyberpunk 2077 روی پلی‌استیشن 4 چیست؟ در شرایطی که عناوینی مانند Call of Duty فضایی بیشتر از ۱۰۰ گیگابایت را اشغال می‌کنند، بازی‌ای با وسعت سایبرپانک تنها به ۷۰ گیگابایت فضای خالی نیاز دارد!

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا