1%
  • 0/10

کشف نکته‌ای مفید در مبارزات Cyberpunk 2077 پس از 500 تجربه آن

طرفداران هم‌چنان شگفت‌زده می‌شوند

کشف نکته‌ای مفید در مبارزات Cyberpunk 2077 پس از 500 تجربه آن ۰ ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
مبارزات Cyberpunk 2077

پلیری پس از 500 ساعت تجربه بازی موفق به کشف نکته‌ای جالب و مفید در مبارزات Cyberpunk 2077 شده است که ظاهرا عناصر غافل‌گیرکننده آن تمامی ندارند.

در جهان بازی Cyberpunk، استفاده از پیشرفت‌های سایبرنتیکی در میان خلافکاران شهر نایت سیتی امری بسیار رایج محسوب می‌شود و به گروه مختلف دشمنان بازی، دسترسی قابل توجهی به توانایی‌های فراانسانی فوق‌العاده می‌دهد. با این حال، این تکنولوژی می‌تواند با هزینه خطرناکی همراه شود. افرادی که پیشرفت‌های سایبرنتیکی بیش از حدی را به خود متصل کنند در خطر تسلیم شدن به Cyberpsychosis قرار می‌گیرند، وضعیتی که موجب توهم و افزایش پرخاشگری می‌شود.

در حقیقت یکی از ماموریت‌های فرعی شخصیت اصلی بازی یعنی V در بازی، ردگیری و نابود کردن تعدادی از این Cyberpsychosها از جانب شخصیت Fixer Regina Jones است. مجموعا تعداد 17 مورد Cyberpsychos در شهر نایت سیتی حضور دارند و هنگامی که اولین مورد آن‌ها را پیدا کنید می‌توانید بین گزینه کشتن و یا مطیع کردن آن‌ها برای اهداف دیگر انتخاب نمایید. در هر صورت این Cyberpsychosها به راحتی از پا در نیامده و شخصیت اصلی باید بر هر کدام از آن‌ها در چالش یک مینی باس غلبه کند.

با این حال این موضوع تا زمانی مطرح بود که یکی از کاربران وبسایت ردیت با نام RandomNightCityViews پس از صرف 500 ساعت در تجربه بازی موفق به کشف نکته‌ای جالب و  مفید در مبارزات Cyberpunk 2077 هنگام درگیری با Cyberpsychos شده است. این کاربر متوجه شده که استفاده از قابلیت مخفی‌کاری نیز روی Cyberpsychos به مانند انواع دیگر دشمنان بازی قابل اجرا است. در جریان مبارزه با یکی از این نوع دشمنان، این کاربر تلاش کرد تا با استفاده از کاور خود را به پشت Cyberpsychos برساند و سپس موفق شد گردن او را از پشت بگیرد. این کاربر از اینکه این تاکتیک واقعا قابل اجرا بوده به مانند بسیاری دیگر از کاربران ردیت غافل‌گیر شده است.

این موضوع سبب شد تا کاربران دیگر نیز شخصا اقدام به از بین بردن Cyberpsychos به روش مخفی‌کاری کرده و سپس رویکرد خودشان را برای از پای درآوردن آن‌ها به اشتراک بگذارند. امری که نشان می‌دهد ساخته استودیو سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) تا چه اندازه غنی بوده که پس از سال‌ها، کاربران قابلیت‌ها و نکات جدیدی را از گیم‌پلی و مبارزات آن کشف می‌کنند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments