#مهسا_امینی

نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان Cyberpunk 2077 مشکلات مختلفی دارد

باید منتظر آپدیت‌های سنگین باشیم

باگ‌های Cyberpunk 2077

با انتشار Cyberpunk 2077 برای پلتفرم‌های مختلف، به‌نظر می‌رسد نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان این بازی مشکلات متعددی دارد.

توسعه‌دهندگان بازی Cyberpunk 2077، استودیوی سی‌دی‌ پراجت رد، بالاخره امروز در تاریخ ۲۰ آذر ماه (مصادف با ۱۰ دسامبر) این عنوان هیجان‌انگیز را عرضه کردند. این عنوان درحال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل نهمی ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5 در دسترس قرار دارد.

پس از سال‌ها انتظار، بالاخره بازی سایبرپانک 2077 منتشر شد و از همان ساعات اولیه، بازخوردهای مختلفی دریافت کرد. این‌طور که پیداست، این عنوان نقش آفرینی سی‌دی پراجکت مشکلات فراوانی دارد و عده‌ی زیادی از بازیکن‌ها از این بابت ناراضی هستند. تعداد قابل توجهی از کاربران شبکه‌های اجتماعی با پست‌ها و توییت‌های خود از خرابی و باگ‌های نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان این بازی خبر داده‌اند. بیشترین مشکلاتی که تاکنون گزارش شده، پیرامون گلیچ شدن و فریم ریت بخش‌هایی از Cyberpunk 2077 است. از سوی دیگر، گزارشات منتشر شده نشان می‌دهد کاربرانی که روی رایانه‌ی شخصی این عنوان را تجربه‌ کرده‌اند، وضع بهتری دارند و با باگ‌های کمتری مواجه شده‌اند.

این‌طور که رسانه‌ی Polygon می‌گوید، کاربران زیادی در طول تجربه‌ی جدیدترین عنوان استودیوی سی‌دی پراجکت رد با مشکلات قابل توجهی روبه‌رو بوده‌اند. البته، پیش‌بینی می‌شود در به‌روزرسانی‌های بعدی که توسعه‌دهندگان منتشر می‌کنند، این باگ‌ها بهبود پیدا کنند. جالب است بدانید همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد، بخش شخصی‌سازی این عنوان جذاب توجه‌ها را به خود جلب کرده و جزئیات آن مثال‌زدنی است.

لازم به ذکر است که بازی سایبرپانک 2077 امروز منتشر و موفق شده نمرات خوبی از سایت‌ها و کارشناسان ویدیوگیم دریافت کند. اگر می‌خواهید درمورد این عنوان بیشتر بدانید، می‌توانید مطلب هر آنچه باید درمورد جدیدترین ساخته‌ی سی‌دی پراجکت رد بدانیم را مطالعه کنید. همچنین، برای اطلاعات بیشتر درمورد سیستم مورد نیاز بازی سایبرپانک 2077، می‌توانید از مطلب مرتبط به آن در سرگرمی استفاده کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا