تریلر زمان انتشار Cyberpunk 2077 منتشر شد | نفس‌ها را حبس کنید

لمس هیجان در نقطه به نقطه‌ی نایت سیتی

چند ساعت پیش لانچ تریلر یا همان تریلر زمان انتشار بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد که در آن صحنه‌هایی هیجان انگیز از ماموریت‌ها و نگاهی متفاوت به شخصیت‌های این بازی، به نمایش درآمده است.

همان طور که می‌دانید نزدیک به ۸ سال است که مراحل ساخت و توسعه‌ی بازی سایبرپانک 2077 طول کشیده و این عنوان، بعد از مدت‌ها صبر و سه بار تاخیر در تاریخ انتشار، بالاخره در پایان هفته‌ی جاری منتشر خواهد شد. به رسم تمام بازی‌های ویدیویی، شرکت سی‌دی پراجکت رد هم در فاصله‌ی چند روز مانده به انتشار جهانی ساخته‌ی خود، لانچ تریلر بازی جدیدش را در فضای مجازی منتشر کرده است.

در تریلر زمان انتشار بازی Cyberpunk 2077 سعی شده تا نگاه دیگری به برخی از نقاط نایت سیتی وجود داشته باشد. این شهر، محلی خیالی در ایالات متحده‌ی آمریکا است که وقایع بازی سایبرپانک 2077 در آن رخ خواهد داد. همچنین در این تریلر، باز هم شاهد حضور شخصیت‌های مهم بازی از جمله جانی سیلورهند (با بازیگری کیانو ریوز) نیز هستیم.

شکی وجود ندارد که بازی سایبرپانک 2077 از مهم‌ترین آثاری به حساب می‌آید که قرار است در سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر شوند؛ حتی خیلی‌ها، آن را مهم‌ترین بازی سال می‌داند. با این حال، CD Projekt Red نتوانست این بازی را به مراسم بهترین بازی سال ۲۰۲۰ برساند و به همین خاطر، این عنوان، به رقم کسب نمرات عالی، در لیست نامزدهای این رویداد مهم حضور ندارد.

شما می‌توانید نمرات بازی Cyberpunk 2077 را در وب سایت سرگرمی مشاهده کنید؛ نمراتی که بیشتر آن‌ها، باعث می‌شوند تا لقب شاهکار را به ساخته‌ی جدید سی‌دی پراجکت رد اعطا کنیم؛ استودیویی که موفق شده تا حد قابل توجهی موفقیت‌های ساخته‌های قبلی خود، مانند The Witcher 3: Wild Hunt را با سایبرپانک نیز تکرار کند.

بازی سایبرپانک 2077 در تاریخ ۲۰ آذر ماه (مصادف با ۱۰ دسامبر) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و همچنین رایانه‌های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا