بازی سایبرپانک 2077 از فروشگاه پلی استیشن حذف شد

بدبختی پشت بدبختی!

بازی سایبرپانک 2077

سونی بازی Cyberpunk 2077 را به دلیل مشکلات فنی و موارد حاشیه‌ای، از فروشگاه خود یعنی پلی استیشن استور حذف کرده است.

این هفته اخبار زیادی به سایبرپانک 2077 ساخته‌ی جدید استودیوی سی‌دی پراجکت مربوط است؛ دلیل اصلی این اتفاق هم، مشکلاتی است که بازی در اجرایش روی کنسول‌های نسل هشتمی دارد،‌ از باگ‌ها و مشکلات فراوان گرفته تا ناراضی بودن کاربران و منتقدان از بهینه‌سازی این محصول، روی کنسول‌های بازی که در آخر باعث شد بسیاری از خریداران درخواست ریفاند هزینه‌ی خود را بکنند. امروز سونی در بیانیه‌ی خود، اطلاعاتی را در مورد این بازی منتشر کرده است. همراه سرگرمی باشید.

سونی در بیانیه‌ی‌ خود در بلاگ پلی استیشن گفته است‌، دیگر بازی سایبرپانک 2077 در سه کنسول پلی استیشن 4، پلی استیشن 4 پرو و پلی استیشن 5 در دسترس خرید نیست؛ کاربرانی که این محصول را از قبل خریداری کرده‌اند این فرصت را در اختیار دارند که بازی را نگه دارند و بعد از انتشار آپدیت‌ها آن‌را تجربه کنند، همچنین می‌توانند سایبرپانک را ریفاند کنند و هزینه‌ی خود را پس بگیرند. در حال حاضر تنها گزینه‌ی موجود برای تهیه‌ی این بازی به صورت فیزیکی، خرده فروشی‌ها هستند، نه فروشگاه پلی استیشن.

سونی در این رابطه پاسخ داده است:

سونی تمامی تلاش خود را می‌کند تا رضایت مشتری را حفظ و افزایش دهد، بنابراین ما تصمیم گرفتیم، هزینه‌ی گیمر‌های ناراضی که از بازی Cyberpunk 2077 دلخور هستند و درخواست ریفاند کرده‌اند را پرداخت کنیم البته؛ تنها کسانی حساب می‌شوند که بازی را از پلی استیشن استور تهیه کرده باشند. سونی همچنین مجبور است سایبرپانک 2077 را از فروشگاه PlayStation تا اطلاع ثانوی حذف کند. لطفا توجه داشته باشید که زمان و نوع پرداخت به کاربران به دلایل مختلف، متفاوت است.

سونی در ادامه هیچ اشاره‌ای به اینکه چه زمانی بازی جدید سی‌دی پراجکت رد، در فروشگاه پلی استیشن موجود خواهد شد، نکرده است. طبق تصمیم اخیر سونی، ایکس باکس هم ممکن است بازی سایبرپانک 2077 را به دلیل مشکلاتی که وجود دارد، از فروشگاه خود حذف کند.

بازی سایبرپانک 2077 جدیدترین محصول خالقان ویچر، هم‌اکنون در دسترس کاربران ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، اس و پی سی قرار دارد و قابل تهیه است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا