برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

قدردانی کارگردان Cyberpunk 2077 از نمرات مثبت گیمرها در استیم

95 درصد نقد مثبت

قدردانی کارگردان Cyberpunk 2077 از نمرات مثبت گیمرها در استیم ۰ ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
قدردانی کارگردان Cyberpunk 2077

انتشار بیش از 95 درصد نقد مثبت در ماه گذشته روی استیم، قدردانی کارگردان Cyberpunk 2077 از مخاطبین این بازی را به دنبال داشت.

انتشار اولیه بازی Cyberpunk 2077 در سال 2020 یک فاجعه تمام‌ عیار بود به حدی که بسیاری از سهامداران کمپانی سی‌دی پراجکت (CD Project) در نظر داشتند به دلیل ارائه اطلاعات نادرست از استودیو سازنده بازی شکایت نمایند. از طرفی کمپانی سونی در ابتدا تصمیم گرفت پول تمامی مخاطبینی که از عملکرد بازی روی کنسول پلی استیشن 4 رضایت نداشتند را برگردانده و سپس نیز تصمیم گرفت بازی را به طور کلی از لیست فروشگاه خود حذف کند.

اکنون به دنبال انتشار بسته الحاقی تحسین شده Phantom Liberty، میزان 95 درصد از بیش هفت هزار نقدی که در ماه گذشته روی استیم ثبت شده مثبت بوده و همین موضوع باعث قدردانی کارگردان Cyberpunk 2077 یعنی پاول ساسکو (Paweł Sasko) شده که اظهار داشته که “اگرچه همواره به بازی باور داشته‌ اما شخصا هرگز تصور نمی‌کردم چنین موفقیتی را ببینم.”

ساسکو در پستی در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق با به کار بردن یک اموجی گریه نوشت “نمی‌توانید تصور کنید که این موضوع تا چه اندازه برای من از اهمیت برخوردار است. اگرچه همیشه به این بازی باور داشتم اما هرگز به تسلیم شدن تا به این اندازه نزدیک نشده بودم و هرگز فکر نمی‌کردم شخصا بتوانم چنین موفقیتی را ببینم. از همه شما بابت فرصت دومی که به بازی ما دادید سپاسگزارم.”

در سال گذشته آنا مگیل (Anna Megill) طراح روایی استودیو پلی گراند (Playground Games) که مشغول کار روی ریبوت بازی Fable هستند این استودیو را ترک کرد و در ابتدای سال جاری به عنوان نویسنده ارشد به استودیو سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) و تیم سازنده دنباله بازی Cyberpunk 2077 که با نام رمز پروژه اوریون شناخته می‌شود پیوست. مگیل سابقه بیش از 20 سال کار در صنعت بازی‌های ویدئویی را داشته و روی عناوینی چون Control و هم‌چنین ریبوت Fable کار کرده است.

از سوی دیگر اگرچه پروژه اوریون هنوز در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد، سی‌دی پراجکت در ابتدای سال جاری این موضوع را تایید کرده بود که مشغول در نظر گرفتن عناصر چند نفره در دنباله این بازی است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments