آیا بازی Crash Team Rumble از کراس پلی پشتیبانی می‌کند؟

سازندگان پاسخ می‌دهند

کراس پلی Crash Team Rumble

به واسطه به‌روزرسانی‌ای که در وب سایت Crash Bandicoot صورت گرفته، اطلاعات مهمی از کراس پلی Crash Team Rumble منتشر شده است.

انتظارها به پایان رسید و چند روز پیش The Game Awards 2022 برگزار شد. این مراسم مانند سال‌های گذشته به دو بخش تقسیم شده بود: بخش اول که روی معرفی یا نمایش بازی‌های مختلف تمرکز داشت و بخش دوم هم که شامل معرفی برترین‌های صنعت ویدیو گیم در سالی که گذشت می‌شد. یکی از رونمایی‌هایی که در جریان گیم اواردز صورت گرفت، به نسخه جدید سری کرش بندیکوت مربوط می‌شود.

پس از عرضه Crash Bandicoot Nitro Kart 2 در سال ۲۰۱۰ میلادی، نسخه دیگری از سری کرش عرضه نشد. این شرایط ادامه داشت تا اینکه Crash Bandicoot N. Sane Trilogy در سال ۲۰۱۷ میلادی به بازار آمد و موفقیت‌های بزرگی را برای سازندگان و ناشر خود رقم زد. همین اتفاق باعث شد اکتیویژن بخشی از منابع خود را به توسعه نسخه‌های جدید کرش و عرضه آن‌ها در بازارهای جهانی اختصاص دهد. حالا هم شاهد Crash Team Rumble هستیم که چهارمین نسخه سری طی پنج سال اخیر محسوب می‌شود. البته محصول جدید استودیو Toys For Bob یک اسپین آف بوده و برخلاف نسخه‌های اصلی، یک پلتفرمر نیست، بلکه در ژانر MOBA قرار می‌گیرد.

وب سایت سری کرش بندیکوت اخیراً اطلاعات مهمی از کراس پلی Crash Team Rumble به اشتراک گذاشته است. طبق آنچه در متن آمده، کاربران کنسول‌های نسل هشتمی و نسل نهمی ایکس باکس و پلی استیشن می‌توانند به واسطه این قابلیت به رقابت با یکدیگر پرداخته یا برای کسب پیروزی همکاری کنند. در وب سایت رسمی هیچ اشاره‌ای به نینتندو سوییچ نشده و به نظر می‌رسد دارندگان این کنسول هیبرید قادر نخواهند بود در زمان عرضه پای تجربه بازی بنشینند. البته نباید فراموش کرد نسخه‌های اخیر کرش همگی برای سوییچ عرضه شده‌اند. از همین رو، ممکن است نسخه مخصوص این کنسول مدتی بعد از عرضه معرفی شده و در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد.

Crash Team Rumble یک بازی تماماً آنلاین بوده و شامل رقابت دو تیم چهار نفره می‌شود. اعضای هر تیم باید به گشت و گذار در محیط پرداخته و بیشترین تعداد میوه Wumpa را جمع آوری کنند. با جمع شدن میوه‌ها، باید خود را به مکان مورد نظر، یعنی Wumpa Bank رسانده و میوه‌ها را ذخیره کنند. البته گیم پلی تنها شامل گشت و گذار در محیط، عبور از موانع و جمع آوری میوه نمی‌شود. هر کدام از کاراکترهای بازی دارای قابلیت‌های مختلف بوده که با استفاده از آن‌ها می‌توانند برای اعضای تیم مقابل مزاحمت ایجاد کنند. در ضمن، از کاراکترهای قابل انتخاب می‌توان به کرش و دینگودیل اشاره کرد.

بازی کرش تیم رامبل در حال حاضر تاریخ انتشار دقیقی نداشته و تنها می‌دانیم سال آینده میلادی وارد بازارهای جهانی خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا