اضافه شدن پول واقعی در به‌روزرسانی بازی Crash Team Racing

آیتم، اسکین، مسیر جدید در آپدیت جدید

اضافه شدن پول واقعی در به‌روزرسانی بازی Crash Team Racing نیکان صبوری ۰ ۰۹ مرداد ۱۳۹۸ اخبار بازی
به‌روزرسانی بازی Crash Team Racing

در آخرین به‌روزرسانی بازی Crash Team Racing بازیکنان در صورت تمایل می‌توانند با پول واقعی، Wumpa Coin را خریداری و در بازی استفاده کنند.

بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled یک نسخه‌ی بازسازی شده از عنوان قدیمی‌ای به اسم CTR (مخفف Crash Team Racing) است. سازندگان در این نسخه قابلیت‌هایی مانند شخصی سازی کاراکتر‌، اسکین، ماشین و غیره برای بازی طراحی کرده‌اند که استقبال خوبی از این بخش شد.

برای بدست آوردن آیتم‌های داخل بازی، باید از واحد پولی که برای این عنوان طراحی شده، استفاده کرد. این واحد پولی با نام Wumpa Coin شناخته می‌شود. گیمر‌ها برای جمع آوری این سکه‌ها باید زمان زیادی را در بازی صرف کنند. بعضی از بازیکنان علاقه‌ی زیادی به باز کردن تمام آیتم‌ها در کمترین زمان ممکن را دارند. همین امر موجب شد که تیم توسعه این بازی به فکر فروش این سکه‌ها با استفاده از پول واقعی بیافتد. قابل ذکر است که مکانیک جدید، لطمه‌ای به روند دریافت Wumpa Coin از داخل بازی نخواهد زد و میزان دریافت این پول همچنان به شکل قبلی خود ادامه خواهد یافت.

اکتیویژن در بلاگ رسمی بازی در کنار معرفی امکانات تازه، از سیستم خرید Wumpa Coin هم رونمایی کرد. آنها اعلام کردند که تنوع خرید زیاد شده و بازیکنان می‌توانند کار‌های بیشتری با Wumpa‌ها انجام دهند. به‌روزرسانی جدید با نام Back N. Time Grand Prix به بازی اضافه خواهد شد. در این آپدیت آیتم‌های جدیدی در نظر گرفته شده است که از مهمترین‌های آنها می‌توان به مسیر مسابقه‌ی تازه‌ای به نام Prehistoric، اسکین‌های دوران بچگی شخصیت‌ها، چالش‌های جدید و اضافه شدن کاراکتر به نام Baby T اشاره کرد.

به‌روزرسانی بازی Crash Team Racing در تاریخ 11 مرداد (2 آگوست) روی سرور‌های این عنوان منتشر می‌شود. نسخه‌ی اصلی این بازی در سال 1999 توسط سونی عرضه شد و ماه پیش در تاریخ 11 خرداد (21 جوئن) نسخه‌ی بازسازی این عنوان، برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا