تماشا کنید: تریلر نسخه‌ی دموی Crash Bandicoot 4: It’s About Time منتشر شد

نسخه‌ی دمو به‌زودی در دسترس قرار می‌گیرد

تماشا کنید: تریلر نسخه‌ی دموی Crash Bandicoot 4: It’s About Time منتشر شد سورنا رضایی ۰ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ تریلر بازی

استودیوی تویز فور باب تریلر نسخه‌ی دموی Crash Bandicoot 4: It’s About Time را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت. این ویدیو کمتر از یک دقیقه زمان دارد.

افشای اطلاعات مربوط به یک محصول در فضای مجازی به تدریج در حال تبدیل شدن به اتفاقی طبیعی در صنعت ویدیو گیم است. برای اثبات این ادعا می‌توان به چندین مورد اشاره کرد که طی ماه‌های اخیر رخ داده‌اند. شاخص‌ترینشان هم احتمالا ایکس‌باکس سری اس باشد که زمان عرضه، قیمت نهایی و حتی تیزر معرفی‌اش توسط منابع غیررسمی در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد. این موضوع برای Crash Bandicoot 4: It’s About Time هم صدق می‌کند. جدیدترین نسخه از سری بازی‌های کرش بندیکوت پیش از اینکه در جریان رویداد Summer Game Fest معرفی شود، حجم زیادی اطلاعات با محوریت آن لو رفته بود.

استودیوی تویز فور باب تریلر نسخه‌ی دموی Crash Bandicoot 4: It’s About Time را از طریق وب سایت یوتیوب در دسترس قرار داد. با توجه به جزئیاتی که در گذشته منتشر شده بودند، نسخه‌ی دمو شامل دو شخصیت قابل‌کنترل کرش و نئو کورتکس و همچنین مراحل Dino Dash ،Snow Way Out و نسخه‌ی جدید Snow Way Out می‌شود. در ضمن، تعدادی از ماسک‌های کوانتوم هم در دمو موجود هستند: اولین ماسک Kupuna-Wa نام داشته و به کاربر اجازه می‌دهد تا زمان را آهسته کند. بدین ترتیب، عبور از یک سری موانع آسان‌تر می‌شود؛ دومین ماسک هم با نام Lani-Loi شناخته می‌شود. کاربرد آن اضافه یا ناپدید کردن یک شی است. اگر تریلری که به تازگی منتشر شده را تماشا کنید، درک بهتری از نحوه‌ی عملکرد این دو ماسک خواهید داشت.

نسخه‌های دمو معمولا به صورت رایگان عرضه می‌شوند تا کاربرانی که همچنان نسبت به خرید یک بازی مردد هستند، به واسطه‌ی تجربه‌ی آن‌ها بتوانند تصمیم نهایی خود را بگیرند. با وجود این، اکتیویژن ترجیح داده تا نسخه‌ی دموی Crash Bandicoot 4: It’s About Time را به صورت رایگان در دسترس علاقه‌مندان قرار ندهد. آن دسته از افرادی که می‌خواهند نسخه‌ی دمو را تجربه کنند، مجبور به پیش‌خرید بازی هستند. در ضمن، نسخه‌ی دمو در تاریخ ۲۶ شهریور (مصادف با ۱۶ سپتامبر) منتشر شده و تا زمان عرضه‌ی بازی در ماه اکتبر در دسترس خواهد بود.

در انتها، لازم به ذکر است نسخه‌ی اصلی Crash Bandicoot 4: It’s About Time در تاریخ ۱۱ مهر (مصادف با ۲ اکتبر) به صورت دیجیتالی و فیزیکی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان منتشر می‌شود. اگرچه استودیوی سازنده تاکنون هیچ اشاره‌ای به نسخه‌های نسل نهمی نداشت اما شایعه‌ها ساخت آن‌ها را تایید کرده‌اند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا