ارتقای اشتباهی نسخه‌ی Deluxe بازی Control توسط ناشر جنجال‌ساز شد

توسعه‌دهندگان چندان با کاربران صادق نبوده‌اند

ارتقای اشتباهی نسخه‌ی Deluxe بازی Control توسط ناشر جنجال‌ساز شد مهسا سپاهی ۰ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ اخبار بازی
نسخه‌ی Deluxe بازی Control

برخی کاربران می‌گویند نسخه‌ی Deluxe بازی Control به اشتباه برای آن‌ها به Ultimate تغییر کرده و بعد از مدتی به حالت اولیه بازگشته است.

با نزدیک شدن به نسل نهم و زمان انتشار کنسول‌های پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس، تعدادی از بازی‌های میان نسلی و نسل هشتم به صورت رایگان به پلتفرم نسل بعدی قابل ارتقا هستند و کاربران هزینه‌ای برای آن پرداخت نمی‌کنند. یکی از این بازی‌های میان نسلی، عنوان اکشن ماجراجویی Control است که به‌زودی برای کنسول‌های نسل آینده‌ی سونی و مایکروسافت هم منتشر شود. همچنین، در صورتی که علاقه‌مندان نسخه‌ی نهایی این بازی را خریداری کنند، می‌توانند به صورت رایگان آن را به نسل نهم ارتقا دهند و Control را در ایکس‌باکس سری ایکس یا پلی‌استیشن 5 تجربه کنند. یعنی کسانی که نسخه‌ی استاندارد Control را قبل‌تر تهیه کرده‌اند، قادر به ارتقای آن به نسل بعدی نخواهند بود.

به‌تازگی اتفاق غیرمنتظره‌ای افتاده که برای توسعه‌دهندگان بازی دردسرساز شده است. برای تعدادی از کاربرانی که نسخه‌ی Digital Deluxe بازی Control را داشته‌اند، نسخه‌ی Ultimate فعال شده و بعد از آن، اکانت آن‌ها به حالت اولیه بازگردانده شده است. از آن‌جایی که قبل‌تر 505 Games و استودیوی رمدی گفته بودند که تبدیل نسخه‌های قبلی Control به نسخه‌ی Ultimate ممکن نیست، طرفداران این بازی از اشتباه پیش آمده عصبانی هستند و می‌گویند توسعه‌دهندگان از عمد نمی‌خواهند کاربران نسخه‌های دیگر (بجز Ultimate) بتوانند بازی خود را به نسل آینده ارتقا دهند. البته توسعه‌دهندگان به‌خاطر این اتفاق عذرخواهی کرده‌اند.

بازی Control در سبک تیراندازی سوم شخص و اکشن ماجراجویی توسط رمدی تولید شده و کمپانی 505Games وظیفه‌ی انتشار آن را بر عهده داشته است. این عنوان اولین بار در E3 2018 رونمایی شد و یکی از اولین آثاری است که از تکنولوژی RTX پشتیبانی می‌کند.

در حال حاضر بازی هیجان‌انگیز و پرطرفدار Control برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های خانگی در دسترس قرار دارد و به‌زودی برای ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5 هم منتشر می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا