1%
  • 0/10

نگران بازی چندنفره Control نباشید

آگاهی رمدی از چالش‌ها

نگران بازی چندنفره Control نباشید ۰ ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
بازی چندنفره Control

مدیر ارتباطات رمدی در پیامی اعلام کرد که این استودیو از چالش های ساخت بازی چندنفره Control به طور کامل آگاه است.

همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، رمدی با ساخت بازی آلن ویک ۲ به موفقیت‌های زیادی دست یافت. حال با عرضه موفقیت‌آمیز این عنوان، سازندگان در حال توسعه دیگر پروژه‌های مورد انتظار از جمله بسته‌های الحاقی بازی مزبور، دنباله سری کنترل و ریمیک مکس پین هستند که در این میان، نباید از بازی چندنفره Control نیز غافل شد.

به طور کلی، توسعه عناوین چندنفره و کوآپ با چالش‌های زیادی همراه است. در واقع، موفقیت یک بازی آنلاین به فاکتورهای زیادی بستگی دارد؛ به طوری که بازی هل‌دایورز ۲ تحسین همه را برانگیخت و در طرف مقابل، بازی سرویس محور سوساید اسکواد شکست تلخی را در کارنامه وارنر برادرز به ثبت رساند.

با توجه به اینکه رمدی تاکنون هیچ بازی چندنفره و آنلاینی توسعه نداده، برخی‌ها از پروژه جدید آن‌ها نگران هستند که البته این نگرانی ظاهرا بی‌مورد است. در همین راستا، ساعاتی پیش توماس پوها، مدیر ارشد بخش ارتباطات رمدی در پیامی خاطرنشان کرد که این استودیو به خوبی از چالش‌های عناوین آنلاین اطلاع دارد.

توماس پوها در این زمینه توضیح می‌دهد:

به خوبی از چالش‌های توسعه بازی‌های کوآپ چندنفره آگاه هستیم. من امیدوار هستم که انتظارات معقولی داشته باشیم. با این حال، واقعیت این چنین است که هرگز نمی‌توان برای همه موارد به درستی و به طور دقیق برنامه‌ریزی کرد و برای آن‌ها آماده بود. در این روزها، انتشار هر یک از بازی‌ها یک معجزه به حساب می‌آید.

اسپین آف چندنفره کنترل تحت عنوان Condor شناخته می‌شود که داستان آن در Oldest House جریان دارد و شما باید کنترل این منطقه را به دست بگیرید. این بازی با استفاده از موتور نورس‌لایت توسعه می‌یابد و در تاریخ نامشخصی برای کنسول‌‎های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments