تریلر هالووین Call of Duty: Mobile با معرفی دو اپراتور ترسناک

با اسکین رایگان در رویدادی خاص!

در تریلر هالووین Call of Duty: Mobile می‌توانید دو کاراکتر گردونه Gunzo – Devil Jester و همچنین Krueger – Vampire Hunter را مشاهده کنید که چند سرباز ساده را تکه پاره می‌کنند!

بازی Call of Duty: Mobile نیز درست به مانند اکثر عناوین سبک چند نفره و بتل رویال، با روال فصلی آپدیت می‌شود و هر سیزن یک ماهه آن حال و هوای تازه‌ای را به این بازی می‌دهد. با این وجود در ماه اکتبر، قاعدتا نوبت به هالووین می‌رسد تا در یک فصل کاملا متفاوت شروع شده و جوایز و اسکین‌های فوق‌العاده ترسناکی را اضافه کند! نام فصل نهم از دومین سال عرضه کالاف دیوتی موبایل Nightmare نام دارد و در آن نقشه‌هایی مانند Stand Off با تم هالووین به بازی اضافه شده‌اند.

همچنین در کنار حالت‌های مختلف و غول‌های کله کدوحلوایی که به بخش بتل رویال اضافه شده‌اند، در این فصل ظاهرا اکتیویژن (Activision) به شدت دست و دل باز شده و دو اسکین فوق‌العاده جالب را به صورت رایگان هدیه می‌دهد! اولین اسکین که به عنوان جایزه لاگین روزانه و در روز ۲۳م به کاربران داده می‌شود، در واقع رنگ متفاوتی از اسکین شخصیت سراف (Seraph) است که افراد در فصل‌های گذشته پول زیادی برای گرفتن آن در حالت Kitty Six خرج کرده بودند! همچنین به عنوان چالش مخصوص این فصل، اینبار Tricks And No Treats به بخش Events اضافه شده که اگر چند روز وقت خود را به بازی بدهید و به تعداد لازم آبنبات شب هالووین جمع کنید، اسکین خاصی از اسکارلت روز (Scarlett Rhodes) را دریافت خواهید کرد.

لازم به ذکر است که علاوه بر جوایز رایگان، دارندگان بتل پس این فصل می‌توانند اسکین‌های فوق‌العاده جذابی مانند Nikto – Scarecrow و Artery – Nosferatu را دریافت کرده و سلاح اپیک تازه‌ای به نام Swordfish MK2 را هم دریافت کنند که البته نسخه رایگان آن نیز در دسترس کاربران قرار گرفته است. همچنین جوایز گردونه شانس و کریت‌های این فصل نیز فوق‌العاده جالب هستند؛ چنان که در تریلر منتشر شده از فصل هالووین بازی Call of Duty: Mobile می‌توانید ببینید که Gunzo – Devil Jester و Krueger – Vampire Hunter اپراتورهای جدیدی هستند که می‌توانید از آن‌ها برای ترساندن دشمنان استفاده کنید!

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا