جزیره آشیکا در وارزون ۲

بهترین مناطق برای فرود آمدن در نقشه جزیره آشیکا در وارزون ۲

پیروزی خود را با فرود در این مناطق تضمین کنید!

نقشه جدید بازی وارزون ۲ یعنی جزیره آشیکا (Ashika Island) در حالی که برای بسیاری از کاربران به شدت سرگرم کننده بوده، برای برخی دیگر به دلیل جدید بودن گمراه کننده است. در این مطلب قصد داریم نگاهی به بهترین مکان‌ها برای فرود در جزیره آشیکا در وارزون ۲ داشته باشیم.

نقشه جزیره آشیکا در حالت Resurgence بازی وارزون ۲، تجربه‌ای به شدت متفاوت را نسبت به نقشه بزرگ و بیابانی ال مزرح (Al-Mazrah) در اختیار کاربران قرار می‌دهد. جزیره آشیکا به سبب مقیاس کوچک‌تر خود، میزبان کاربران کمتری بوده، با این وجود نیازمند برنامه ریزی بیشتر و استراتژی‌های پر سرعت‌تر و قوی‌تر است.

یکی از انتخابات مهم کاربران که می‌تواند سرنوشت آن‌ها در بخش Resurgence را مشخص کند، محل فرود اولیه آن‌ها است و جزیره آشیکا، مکان‌های زیادی برای فرود آمدن در خود دارد که هر کدام به نحوی متفاوت می‌توانند سبب پیروزی یا شکست شما شوند. در ادامه نگاهی به بهترین مکان‌ها برای فرود آمدن در نقشه جزیره آشیکا در وارزون ۲ را به شما معرفی خواهیم کرد. مکان‌های معرفی شده در این مطلب نیازمند مبارزاتی بسیار پر سرعت و البته تاکتیکال هستند، با این وجود جان سالم به در بردن از این مناطق می‌تواند پیروزی شما را تضمین کند.

بهترین مکان‌ها برای فرود در نقشه جزیره آشیکا در وارزون ۲

Tsuki Castle

منطقه Tsuki Castle بزرگ‌ترین منطقه در نقشه آشیکا است و همین موضوع آن را تبدیل به یکی از بهترین مکان‌ها برای فرود اولیه شما می‌کند. فضای بسیار بزرگ آن مقدار لوت بسیار زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد که یکی از بخش‌های حیاتی بازی‌های بتل رویال محسوب می‌شود. به شما پیشنهاد می‌کنیم در ساختمان مرکزی این منطقه فرود نیایید. ساختمان مرکزی این منطقه همیشه شلوغ بوده و احتمال کشته شدن شما در ثانیه‌هایی ابتدایی بسیار بالا است. شما می‌توانید با فرود آمدن در ساختمان‌های مجاور ساختمان مرکزی خود را تجهیز کرده و سپس به دنبال تیم‌های حاضر در ساختمان مرکزی بروید.

Port Ashika

منطقه Port Ashika یکی دیگر از بزرگ‌ترین مناطق در نقشه جزیره آشیکا محسوب می‌شود که از نو پتانسیل لوت خیلی بالایی دارد. با این حال، یک موضوع منطقه Port Ashika را از منطقه Tsuki Castle متمایز می‌کند و آن، مکان قرار گیری این منطقه در نقشه بازی است. محل قرار گیری Port Ashika در نقشه به نحوی بوده که دشمنان شما راه‌های محدودی برای حمله به سوی شما دارند و همین موضوع دفاع از این منطقه را تا حد قابل توجهی نسبت به دیگر مناطق بازی آسان‌تر می‌کند. از سوی دیگر، تعداد قابل توجهی وسیله نقلیه، از جمله قایق‌ها در این منطقه وجود داشته که به شما اجازه فرار آسان از آنجا را می‌دهد. علاوه بر آن، این منطقه به طور مستقیم به منطقه‌ای دیگر متصل بوده که نه تنها پتانسیل لوت بالایی دارد، بلکه سنگری (Bunker) زیر زمینی در خود جای داده است.

Residential

آخرین منطقه‌ای که به شما معرفی می‌کنیم، منطقه Residential است. ویژگی‌های این منطقه مانند دو منطقه پیشین کم نیستند. این منطقه در کنار پتانسیل لوت بسیار خوب، دارای خانه‌های فاصله دار از هم بوده که به شما اجازه پناه گرفتن در موقع نیاز را می‌دهد. وجود این خانه‌ها علاوه بر پناه دادن به شما، فرصت فکر کردن و انتخاب مبارزه درست را در اختیار شما قرار می‌دهد که دیگر موضوع حیاتی در بازی‌های سبک بتل رویال است.

 طراحی نقشه جزیره آشیکا به نحوی بوده که در عین کوچک بودن، برای هر کسی مناسب است. این نقشه دارای تنوع بالایی در مناطق بوده که به هر کاربری اجازه لذت بردن می‌دهد، با این حال طبق مشاهدات ما و دیگر کاربران در روزهای گذشته، سه منطقه Tsuki Castle، Port Ashika و Residential بهترین مناطق برای فرود آمدن در نقشه جزیره آشیکا در وارزون ۲ هستند. نظر شما چیست؟ آیا طبق تجربه شما نیز این سه منطقه بهترین مناطق برای فرود هستند؟ منتظر نظرات و تجربیات شما هستیم.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

نظرات

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا