داستان بازی GTA 6
1%
  • 0/10

داستان بازی GTA 6 ممکن است چند شخصیت افتخاری داشته باشد

آشنایی با افراد جدید

داستان بازی GTA 6 ممکن است چند شخصیت افتخاری داشته باشد ۱ ۱۰ تیر ۱۴۰۳ اخبار (گیم) کپی لینک

بازی Grand Theft Auto 6 سرانجام این مجموعه را به شهر بدنام Vice City بازمی‌گرداند. شهر Vice City که از میامی واقعی الهام گرفته شده، در مجموعه بازی‌های Rockstar شهرتی ناخوشایند به دست آورده است و داستان بازی GTA 6 قصد دارد این شهر را با تمام شکوه جنایت‌آلودش به نمایش گذاشته و شاید چند شخصیت پرداخته نشده در خود داشته باشد.

‏ بازگشت به شهر Vice City به خودی خود هیجان‌انگیز است، اما خود این محیط فرصت‌های زیادی را برای بازگرداندن چهره‌های آشنای مجموعه فراهم می‌کند. علی‌رغم افشاگری‌های داستان بازی GTA 6، هنوز اطلاعات زیادی درباره داستان کلی بازی و نقش احتمالی شخصیت‌های محبوب قبلی مجموعه در دست نیست. با این حال، با توجه به اینکه شهر Vice City یک آهنربای جرم و جنایت است، این محیط می‌تواند نشان‌دهنده حضور کوتاه شخصیت‌های مهمی باشد.

Tommy Vercetti

تامی در حال حاضر آشکارترین احتمال است. اگرچه Vercetti در زمان وقوع رویدادهای داستان بازی GTA 6 حدود 70 سال سن خواهد داشت، بسیار محتمل است که این شخصیت در طول سال‌ها یک امپراتوری جنایی قابل توجه ساخته باشد که می‌تواند یکی از بزرگترین سازمان‌ها در شهر Vice City باشد. تامی در Vice City  را نمی‌توان نادیده گرفت، بنابراین احتمالاً به نحوی به او اشاره خواهد شد.

حتی طرفداران تیزبین معتقدند که عمارت تامی را در پس‌زمینه تریلر بازی GTA 6 نمایش داده شده است. اگر این مورد صحت داشته باشد، او به راحتی می‌تواند هنوز در آنجا زندگی کند، یا وارث احتمالی امپراتوری او ممکن است کنترل عمارت را به دست گرفته باشد. در هر صورت، تامی برای بافت Vice City مهم است و این موضوع را نمی‌توان نادیده گرفت.

Ken Rosenberg

‏ کن که هم در Vice City و هم در San Andreas ظاهر شد، وکیل مشهور و پر از اضطرابی است که اشتهای زیادی به مواد مخدر داشت. او به عنوان وکیل تامی در دهه 80، با مشکلات اضطرابی و عادت به مصرف مواد مخدر، شخصیتی آشفته اما جذاب بود. دفتر حقوقی او در Vice City مستقر بود که باعث شد با بدنام‌ترین گروه‌های تبهکاری مانند خانواده جنایتکار Forelli درگیر شود. پس از وقایع Vice City و San Andreas، این امکان وجود دارد که کن به محل سابق خود بازگشته باشد، حتی اگر دوستی خود را با تامی تمام کرده باشد، که همه این‌ها به داستان بازی GTA 6 بستگی دارد.

Love Fist

مجموعه GTA و موسیقی دست در دست همدیگر هستند. موسیقی یکی از بهترین راه‌های راک استار برای زنده کردن بازی‌های GTA است، و یکی از ویژگی‌های به‌یادماندنی، باند داستانی Love Fist شهر وایس بود. تاکنون اعضای آن یعنی Jezz, Willy, Dick, و Percy بسیار پیرتر شده‌اند و دیدن باند در حال حاضر به عنوان ستارگان راک از دست رفته گذشته می‌تواند یک زاویه خنده‌دار در داستان بازی GTA 6 باشد.

‏در حالی که انتظار برای بازیGTA 6  ادامه دارد، در این نقطه چیزی جز گمانه‌زنی وجود ندارد، اما اگر چهره‌های قابل توجهی در نقطه‌ای از بازی ظاهر شوند، شگفت‌آور خواهد بود. این شخصیت‌ها ممکن است نقش اصلی در داستان بازی GTA 6 نداشته باشند و اگرچه این می‌تواند ناامیدکننده باشد، دیدن آن ها به هر شکلی هیجان‌انگیز خواهد بود. مجموعه GTA تاریخی طولانی دارد و بازگشت به شهر وایس با شگفتی‌های بالقوه قطعا جذاب است.

حال به نظر شما چه شخصیت‌های دیگری می‌توانند در داستان بازی GTA 6 حضور داشته باشند؟مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments