تماشا کنید: اولین تریلر رسمی وارزون موبایل منتشر شد

وارزون موبایل، فراتر از یک بازی موبایل!

تماشا کنید: اولین تریلر رسمی وارزون موبایل منتشر شد نیما خدارحمی ۴ ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی

وارزون موبایل قدرت برابری با بازی‌های کنسول‌ها و رایانه شخصی را دارد! تریلر وارزون موبایل در مراسم Call of Duty Next منتشر شد و به ما نشان داد که بازی‌های موبایل از این پس یارای رویارویی با بازی‌های کنسول و رایانه شخصی هستند.

تریلر Call of Duty Warzone Mobile منتشر شد و اطلاعات منتشر شده در کنار آن، این بازی را تبدیل به عنوانی فرارتر از یک بازی موبایل می‌کند. در حالی که ما در این تریلر و بدون شک در این بازی بسیاری محتوای آشنا خواهیم دید، اطلاعات منتشر شده چیزی فراتر از این موضوع را به ما می‌گویند. در ابتدای این تریلر ما متوجه می‌شویم که نقشه بازی منطقه وردانسک است. نقشه وردانسک اولین مرتبه در بازی Call of Duty Warzone در دسترس قرار گرفت و پس از خارج شدن از دور و جایگزینی آن با نقشه کالدرا، بسیاری از کاربران خواستار بازگشت این نقشه شدند.

حالا تیم اکتیویژن تصمیم گرفته در عوض باز گرداندن این نقشه به کالاف دیوتی‌های کنسول و رایانه شخصی، آن را در اختیار کاربران موبایل انجام دهد. لازم به ذکر است که تمام مکانیسم‌هایی که در وارزون دیده شدند، حال به وارزون موبایل آمده و آن را به بازی فراتر از یک بازی موبایل تبدیل کرده است.

بدون شک تمام این مکانیسم‌ها و البته نقشه وردانسک، طرفداران بسیاری را جلب کرده و می‌تواند این بازی را تبدیل به بازی موفق‌تر از Call of Duty Mobile کند. اما این پایان ماجرا نبوده و بازی وارزون موبایل بسیار وسیع‌تر از نقشه وردانسک است.

بازی وارزون موبایل در کنار کراس پلی بودن میان اندروید و آی او اس، با نسخه کنسول و رایانه شخصی وارزون ۲.۰ ارتباط مستقیم دارد. به گفته توسعه دهندگان، بتل پس بازی Call of Duty Warzone Mobile با بتل پس بازی‌های Call of Duty Modern Warfare 2 و Call of Duty Warzone 2.0 همگام بوده و پیشرفت شما در هر کدام از بازی‌ها، سبب پیشرفت بتل پس شما شده و تمام آیتم‌های جمع آوری شده در هر سه بازی در اختیار شما قرار می‌گیرد.

در کنار پیشرفت بتل پس در هر سه بازی، سلاح‌های شما نیز در بازی‌ها به نحوی مشترک بوده و ارتقا سلاح‌های شما به هر سه بازی راه پیدا می‌کند. باید گفت که یکپارچگی هر سه بازی بسیار عالی بوده و می‌تواند دنیای کالاف دیوتی متحول و محبوب‌تر از پیش کند.

در پایان باید اشاره داشت که شما از همین حالا می‌توانید برای این بازی در فروشگاه گوگل پلی ثبت نام کنید. شما چه فکری در این باره می‌کنید؟ فکر می‌کنید این یکپارچگی به سود کاربران است؟ منتظر نظرات شما در این باره و البته تریلر وارزون موبایل هستیم.

1 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا