#مهسا_امینی

تاریخ انتشار احتمالی Call of Duty Warzone: Mobile مشخص شد

بازی Call of Duty: Warzone Mobile، در انتظار تایید رسمی توسط اکتیویژن

تاریخ انتشار احتمالی Call of Duty Warzone: Mobile

بازی Call of Duty: Warzone Mobile از آن چه فکرش را می‌کردیم نزدیک‌تر است. به گفته بسیاری از فعالان، بازی Call of Duty: Mobile طی سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد.

بازی Call of Duty: Warzone توانسته محبوبیت و موفقیتی بسیار چشم‌گیر از زمان انتشار تابدین لحظه در رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها دست و پا کند و در سوی دیگر کال آف دیوتی در گوشی‌های موبایل نیز بسیار موفق بوده، با این حال اکتیویژن به دنبال موفقیت چشم‌گیرتر است. اینگونه به نظر می‌رسد که نسخه موبایل بازی Call of Duty: Warzone راه حل اکتیویژن برای موفقیت هر چه بیشتر در گوشی‌های موبایل بوده و به نظر باید منتظر این بازی در سال ۲۰۲۲ باشیم.

یکی از فعالان دنیای بازی‌های ویدیویی یعنی تام هندرسون (Tom Henderson) روز گذشته با انتشار یک عکس مستند در صفحه توییتر خود از افزوده شدن بازی Call of Duty: Warzone Mobile به سیستم داده PlaytestCloud خبر داد. ناگفته نماند که او در ادامه افزود که احتمالا اضافه شدن این بازی به لیست داده PlaytestCloud بر اساس فرض و گمان بوده، با این حال او تا حد زیاد از انتشار این بازی اطمینان داشته و عرضه آن را بسیار محتمل می‌داند. با این حال ما همیشه می‌گوییم تا انتشار اخبار رسمی، به هیچ خبر دیگری نباید اعتماد داشت.

عکس منتشر شده از Call of Duty Warzone: Mobile‌ توسط تام هندرسون
عکس منتشر شده از Call of Duty Warzone: Mobile‌ توسط تام هندرسون

بدون شک توییت اخیر هندرسون باعث شکل گرفتن فرضیات و نظریات بسیاری از سوی طرفداران و نحوه اجرای بازی Call of Duty: Warzone Mobile شده است. بسیاری گمان دارند که این بازی با نسخه‌های رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها کراس پلی بوده و بسیاری دیگر گمان دارند که این بازی به طور کامل مختص گوشی‌های موبایل، ولی برگرفته از نسخه کنسول و پی‌سی آن خواهد بود. متاسفانه اکتیویژن تابدین لحظه هیچگونه واکنشی به این شایعات نداشته است.

سری بازی کالاف دیوتی فارغ از پلتفرم طرفداران بسیاری داشته و بازی Call of Duty: Mobile از زمان عرضه تا به حال بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر به خود دیده است. در کنار آن، بازی Call of Duty: Warzone یکی از مهم‌ترین و البته موفق‌ترین بازی‌های سبک بتل رویال و به‌طور کلی بازی‌های شوتر اول شخص بوده و انتشار و گسترش آن به سیستم عامل‌های اندروید و iOS آنچنان تعجب برانگیز نیست. این نکته را نباید از یاد برد که اکتیویژن طی ماه ژوئن از بازگشایی استودیویی اختصاصی برای بازی‌های موبایل با هدف انتشار یک بازی AAA از سری Call of Duty در گوشی‌های موبایل خبر داد و ممکن است بازی Call of Duty Warzone: Mobile همان بازی باشد.

همانطور که پیش‌تر اشاره شد نباید به شایعات اعتماد داشت و باید تا انتشار اطلاعات رسمی منتظر ماند، با این حال شایعات یک ماه اخیر از منابع معتبری منتشر شده و همین موضوع باعث می‌شود ما به معرفی و انتشار این بازی بسیار امیدوارم باشیم. شما چه فکری می‌کنید؟ به نظر شما بازی Call of Duty: Warzone Mobile می‌تواند محبوبیت وارزون در پی‌سی و کنسول‌ها را به دست آورد؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا