#مهسا_امینی

جواب کارگردان بازی وارزون به انتقادات در مورد حضور کینگ کونگ و گودزیلا

چه چیزی باعث انتقادات شده است؟

جواب کارگردان بازی وارزون به انتقادات در مورد حضور کینگ کونگ و گودزیلا نریمان هروی ۰ ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ اخبار بازی
کینگ کونگ و گودزیلا در وارزون - ایونت Operation Monarch

کارگردان شاغل در ریون سافتور (Raven Software) در مورد انتقادات وارد به ایونت Operation Monarch و حضور کینگ کونگ و گودزیلا در وارزون واکنش نشان داده است.

هفته‌ی گذشته، رویدادی با حضور کینگ کونگ و گودزیلا در وارزون شروع شد. این رویداد با نام Operation Monarch در واقع یک ایونت کراس‌اورز با فیلم‌های کینگ کونگ و گودزیلا است. در این ایونت، گودزیلا و کینگ کونگ به مپ Caldera بازی Call of Duty: Warzone حمله می‌کنند. بازخورد‌ها و نظر بازیکنان در مورد این ایونت، بسیار گوناگون بود و انتقادات در مورد این رویداد، باعث شد که Senior Creative Director استودیوی Raven Software به آن واکنش نشان دهد.

تد تیمینز از استودیوی Raven Software جزو کاربران فعال توییتر محسوب می‌شود و اغلب به فیدبک‌ها و نظر طرفداران پاسخ می‌دهد. یک نظرسنجی در مورد ایونت Monarch و حضور کینگ کونگ و گودزیلا در وارزون توسط یک اکانت Call Of Duty شکل گرفته بود و اکثرا هم در این نظرسنجی اعلام کردند که این ایونت را اصلا دوست نداشتند. یکی از طرفداران بازی در یک منشن، به تد تیمینز در مورد این نظرسنجی اطلاع داد و او نیز در جواب گفت:

من به همه‌ی انتقادات و دیدگاه‌ها احترام می‌گذارم. لذت بردن برای همه نیست و همه از یک تجربه‌ی فان لذت نمی‌برند.

انتقادات در مورد حضور کینگ کونگ و گودزیلا در وارزون در ۲ مسئله مختلف است.

اولین مسئله این است که بازیکنان از Operation Monarch راضی نیستند و انتظار داشتند که نبرد بسیار بهتری را بین کینگ کونگ و گودزیلا ببینند. مسئله‌ی دوم هم این است که بازی وارزون به طور کلی در بحث لایو ایونت‌ها اصلا نتوانسته به خوبی ظاهر شود و باعث شده که بسیاری از بازیکنان خود را خسته کند.

البته که که انتقادات وارده به Operation Monarch تا حدودی درست هستند و همچنین مارکتینگ در مورد این ایونت، به خوبی انجام نشد و آقای تیمینز سعی داشته تا بیشتر به کسانی که کاملا بی‌منطق برخورد و انتقاد می‌کنند، طعنه‌ای بیندازد.

حقیقتا عملکرد فوق‌العاده فورتنایت باعث شده تا لایو ایونت‌‌های وارزون به اندازه کافی به چشم نیایند. فورتنایت در بحث لایو ایونت‌ها سنگ تمام گذاشته و به بهترین شکل ممکن کراس‌اور‌ و ایونت‌های بسیار جذابی را برگزار کرده است. در حالی که حقیقتا حضور کینگ کونگ و گودزیلا در وارزون ایده‌ی جالبی به نظر می‌رسد، اما فورتنایت با ایونت‌های جذاب خود، سطح استاندارد‌ها و انتظارات را بسیار بالاتر برده است.

ایونت Operation Monarch قرار است تا روز ۲۵ مه یا ۴ خرداد در بازی وارزون برقرار باشد. در این ایونت جدا از حضور کینگ کونگ و گودزیلا، المان‌های Heartbeat Sensor و UAV حذف شده‌‌اند تا این ایونت تبدیل به یک تجربه خاص شود. استودیوی Raven باید انتقادات را بررسی کند تا در آینده بتواند ایونت‌های بسیار جذاب‌تری را پیش روی مخاطبان قرار دهد.

نظر شما در مورد حضور کینگ کونگ و گودزیلا در وارزون چیست؟ آیا این ایونت شما را راضی کرد و از آن لذت بردید؟ نقاط قوت و ضعف این ایونت چه چیز‌هایی بوده‌اند؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا