در به‌روزرسانی جدید Modern Warfare دو نقشه‌ی تازه اضافه می‌شود

البته Warzone هم فراموش نمی‌شود

در به‌روزرسانی جدید Modern Warfare دو نقشه‌ی تازه اضافه می‌شود مهسا سپاهی ۰ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
Call of Duty: Modern Warfare

شرکت اکتیویژن (Activision) اعلام کرده به‌روزرسانی جدید Call of Duty: Modern Warfare و Call of Duty: Warzone، جزئیات تازه‌ای را به این دو عنوان اضافه می‌کند.

اخیرا خبری از طرف ناشر بازی‌های Call of Duty یعنی شرکت اکتیویژن منتشر شده که از به‌روزرسانی‌ جدیدی حکایت می‌کند. این به‌روزرسانی جدید، باندل Ghost Pack Contingency را در بخش چندنفره‌ی فروشگاه عرضه می‌کند. این باندل شامل دو طرح ساخت اسلحه (blueprint)، یک عدد رایفل و اسکین مخصوص این پکیج خواهد بود. به‌طور کلی این پکیج قرار است ده آیتم داشته باشد تا کاربران بتوانند به سلیقه‌ی خود کاراکترشان را شخصی‌سازی کنند.

علاوه‌بر باندل ذکر شده، به‌روزرسانی جدید Call of Duty: Modern Warfare نقشه‌ی تازه‌ای در بخش چندنفره‌ی بازی در اختیار کاربران قرار می‌دهد که Hardhat نام دارد. نقشه‌ی Hardhat قبلا در Modern Warfare 3 دیده شده است. نقشه‌ی دومی که به Modern Warfare اضافه می‌شود، Aisle 9 خواهد بود که برای دو حالت Gunfight و چندنفره‌ی عادی کاربرد دارد.

استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward)، عنوان Call of Duty: Warzone را فراموش نکرده و حالت جدیدی به طور موقت به این بتل رویال اضافه می‌شود. این حالت قرار است برای مدت کوتاهی برخی قسمت‌های بازی از جمله Gulag، قرارداد‌ها و خرید جایگاه را تسهیل کند. همچنین بخش دیگری به تمام حالت‌های Warzone اضافه می‌شود که به کاربران اجازه می‌دهد قبل و بعد از شروع بازی، زره‌های خود را ارتقا دهند.

قابل ذکر است که به‌تازگی به‌روزرسانی ۱.۲۰ Modern Warfare برای این بازی تیراندازی منتشر شده که در آن تعداد زره‌های قابل حمل به عدد ۸ افزایش می‌یابند. از طرفی دیگر، این آپدیت آیتمی تحت عنوان Armor Satchel را به Warzone هم اضافه کرده که به کاربر اجازه می‌دهد ۸ زره را به‌طور هم‌زمان حمل کند. توجه داشته باشید که در حالت عادی بازیکنان می‌توانند حداکثر ۵ رزه را همراه خود داشته باشند.

در حال حاضر دو عنوان پرطرفدار Call of Duty یعنی Warzone و Modern Warfare، برای پلتفرم پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا