بتا مدرن وارفر 3

چگونه بتا مدرن وارفر 3 را دانلود و نصب کنیم؟

فاز اول شروع شده است

همانطور که وعده داده شده بود، اکتیویژن و اسلج همر گیمز نسخه بتا مدرن وارفر 3 را منتشر کرده و هم اکنون قابل دریافت است.

علاقه مندان به کالاف دیوتی (Call of Duty) حدوداً یک ماه دیگر می‌توانند پای تجربه جدیدترین نسخه سری بنشینند. این عنوان Call of Duty: Modern Warfare 3 نام داشته و ادامه اتفاقات Call of Duty: Modern Warfare 2 را به تصویر می‌کشد. برخلاف نسخه پیشین که اینفینیتی وارد (Infinity Ward) وظیفه ساختش را بر عهده داشت، اینبار نام اسلج همر گیمز (Sledgehammer Games) بعنوان توسعه دهنده دیده می‌شود.

اگرچه نسخه‌های اخیر کالاف دیوتی همگی بخش داستانی داشته‌اند، رقابت‌های چندنفره نقش بسزایی در موفقیتشان ایفا کرده‌اند. این بخش در کالاف دیوتی: مدرن وارفر 3 موجود بوده و اسلج همر گیمز در راستای اطمینان از کیفیت بالای آن تصمیم گرفته نسخه‌های بتا را در دو فاز عرضه کند. البته مشابه این اتفاق سال‌های گذشته هم رخ داد. در ادامه مقاله می‌خواهیم ببینیم نسخه‌های بتا چه محتویاتی را در خود جای داده و از همه مهمتر، چه زمانی در دسترس قرار می‌گیرند.

زمان انتشار نسخه بتا مدرن وارفر 3

همان‌طور که در پاراگراف پیشین گفته شد، نسخه بتا Call of Duty: Modern Warfare 3 در دو فاز برنامه ریزی شده است: فاز اول در انحصار کنسول‌های پلی استیشن بوده، هم اکنون آغاز شده و فردا به اتمام می‌رسد؛ فاز دوم از ۲۲ مهر (مصادف با ۱۴ اکتبر) آغاز شده و در ۲۴ مهر (مصادف با ۱۶ اکتبر) به اتمام خواهد رسید. در ضمن، فاز دوم بتا برای تمامی پلتفرم‌ها در نظر گرفته شده و قرار است از قابلیت کراس پلی پشتیبانی کند.

دانلود نسخه بتا Modern Warfare 3

بسته به پلتفرمی که از آن استفاده می‌کنید، به فروشگاه رفته و عبارت Call of Duty: Modern Warfare 3 را جستوجو کنید. در ادامه نتیجه مورد نظر را انتخاب کرده تا روند نصب آغاز شود.

محتویات نسخه بتا

فاز اول با چهار نقشه و چهار مد متفاوت آغاز شده و در ادامه یک نقشه و یک مد دیگر اضافه می‌شود. چهار نقشه ابتدایی Skidrow ،Estate ،Favela و Rust هستند.

  • Favela: فاولا در ریو دو ژانیرو واقع شده و توپوگرافی‌اش به گونه‌ای است که کاربران گزینه‌های متعددی حین درگیری با دشمن دارند؛ می‌توانند به ارتفاعات رفته و از راه دور دشمنان را از پا دربیاورند یا وارد کوچه پس کوچه‌ها شده و از فاصله نزدیک درگیر شوند.
  • Estate: آماده درگیری در محیط‌های باز باشید اما حواستان باشد ممکن است برخی از دشمنان در ساختمان‌ها جا خوش کرده باشند. در این صورت باید برای نبرد از فاصله نزدیک آماده باشید.
  • Skidrow: در خیابان‌های اسکیدرو پرسه زده و مراقب محیط پر پیچ و خم شهری باشید. همچنین می‌توانید در ساختمان مرکزی درگیر شده یا از تونل‌ها و کوچه‌ها برای دور زدن دشمنان استفاده کنید.
  • Rust: برای هرج و مرج آماده باشید! در این نقشه باید به بالای برج رفته و از آن دشمنان را هدف بگیرید یا از موانع روی زمین بهره ببرید.

توضیحات مدها در ادامه ارائه شده است:

  • Team Deathmatch: با استفاده از کار تیمی دشمنان را از پا درآورده و به سقف مورد نظر برسید.
  • Domination: سه پرچم مشخص شده در نقشه را تحت کنترل گرفته و از آن‌ها محافظت کنید تا امتیاز بدست آورده و به سقف مورد نظر برسید.
  • Hardpoint: هاردپوینت را تحت کنترل گرفته و از آن محافظت کنید تا امتیاز بگیرید. هاردپوینت به منطقه‌ای مشخص شده روی نقشه گفته می‌شود که با گذشت زمان مکانش تغییر می‌کند.
  • Kill Confirmed: همان Team Deathmatch است اما با یک پیچیدگی کوچک. وقتی دشمن را از پا درآوردید، پلاکش را جمع آوری کنید تا امتیاز بدست آورید. همچنین می‌توانید پلاک هم تیمی خود را جمع آوری کنید تا امتیاز به دشمن تعلق نگیرد.

همان طور که گفته شد، یک نقشه و یک مد به فاز اول بتا مدرن وارفر 3 اضافه می‌شوند. این مد و نقشه بترتیب Popov Power و Ground War نام دارند:

  • Popov Power: از خطوط دفاعی نیروگاه عبور کرده و مراقب تک تیراندازها، خودروهای زرهی و پیاده نظام باشید. در این نقشه، هر نوع نبرد مسلحانه‌ای ممکن است رخ دهد.
  • Ground War: یک نبرد در مقیاس وسیع که وسائل نقلیه نقش موثری در آن دارند. اهداف مشخص شده را تصاحب کرده و از آن‌ها محافظت کنید تا امتیاز بدست آورید.

حداکثر سطح کاربر در فاز اول بتا Modern Warfare 3

با توجه به اطلاعاتی که در وب سایت رسمی کالاف دیوتی قرار گرفته، کاربران در فاز اول بتا مدرن وارفر 3 نهایتاً به لول ۲۰ می‌رسند. همچنین در لول‌های ۱ الی ۳ لوداوت‌های از پیش تعیین شده در دسترس بوده که کاربران بسته به سبک بازی‌شان می‌توانند یکی را انتخاب کرده و وارد میدان نبرد شوند. با رسیدن لول ۴، امکان شخصی سازی لوداوت در دسترس قرار می‌گیرد. همچنین با هر بار افزایش لول یک پاداش در قالب سلاح، پرک (Perk)، کیل استریک (Killstreak) یا آپگرید میدانی (Field Upgrade) اهدا می‌شود.

آیا پیشرفت‌ها به نسخه کامل انتقال می‌یابد؟

اکتیویژن عادت دارد اطلاعات مربوط به نسخه‌های بتا را پاک کند. به همین دلیل، نباید انتظار داشت پیشرفت‌های صورت گرفته در نسخه بتا Modern Warfare 3 به نسخه اصلی انتقال یابد.

در پایان، لازم به ذکر است کالاف دیوتی: مدرن وارفر 3 در تاریخ ۱۹ (مصادف با ۱۰ نوامبر) راهی پلتفرم‌های هدف خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا