بخش داستانی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۳

زمان مورد نیاز برای تکمیل و جوایز بخش داستانی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۳

کالاف دیوتی مثل همیشه با دست پر از راه رسید

نسخه کامل جنجالی‌ترین نسخه از سری بازی کالاف دیوتی به زودی به انتشار می‌رسد. از همین رو قصد داریم نگاهی به بخش داستانی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۳ و جوایز تکمیل آن داشته باشیم.

جدیدترین نسخه از سری بازی Call of Duty با جنجال زیاد طی هفته آینده به طور رسمی در اختیار کاربران قرار گرفته و می‌توان به تجربه این بازی پرداخت. بخش داستانی سری بازی کالاف دیوتی طی سال‌های اخیر نظرات بسیاری را جلب کرده و در کنار داستان جذاب، آیتم‌هایی ارزشمند را در اختیار کاربران برای استفاده در بخش‌های مختلف آنلاین بازی قرار می‌دهد.

بخش داستان بازی Call of Duty Modern Warfare 3 دارای ۱۴ مرحله متفاوت خواهد بود که تکمیل عموم آن‌ها شما را با جوایزی ارزشمند همراه می‌کنند. این رسم سال‌های زیادی است که در بازی‌های کالاف دیوتی وجود داشته و کاربران زیادی از هدایای این مراحل استقبال می‌کنند.

پیش از پرداختن به جوایز مراحل Call of Duty Modern Warfare 3 باید اشاره داشت که بخش‌های اصلی این بازی، بخش داستانی، بخش آنلاین چند نفره و البته بخش زامبی خواهند بود. بخش داستانی این بازی در اختیار کاربرانی که این بازی را پیش خرید کرده‌اند قرار گرفته، با این حال نسخه نهایی این بازی که شامل بخش آنلاین چند نفره و زامبی شده، طی هفته آینده در دسترس قرار می‌گیرد.

همانطور که اشاره شد، بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۳ دارای ۱۴ مرحله در بخش داستانی است. نام این مراحل به ترتیب Operation 627، Precious Cargo، Reactor، Payload، Deep Cover، Passenger، Crash Site، Flashpoint، Oligarch، Highrise، Frozen Tundra، Gora Dam، Danger Close و Trojan Horse هستند.

در ادامه باید افزود که تمام مراحل بازی به غیر از مرحله Passenger دارای جوایزی ارزنده بوده که تجربه بخش داستانی این بازی را بیش از پیش ارزشمند می‌کنند. جوایز مراحل بازی Call of Duty Modern Warfare 3 شامل کالینگ کارد، بوستر ایکس پی، بلوپرینت تفنگ، اپراتور و جوایزی دیگر می‌شوند. به باور ما برای کسب تجربه‌ای کامل از بخش آنلاین چند نفره این بازی، کاربران باید به تجربه بخش داستانی این بازی بپردازند.

مراحل و جوایز بخش داستانی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۳

 • جایزه مرحله Operation 627: کالینگ کارد Breather
 • جایزه مرحله Precious Cargo: توکن ۳۰ دقیقه‌ای دابل ایکس پی سطح پلیر و توکن ۳۰ دقیقه‌ای دابل ایکس پی تفنگ
 • جایزه مرحله Reactor: اپراتور Corso
 • جایزه مرحله Payload: کالینگ کارد Ghillie Guy
 • جایزه مرحله Deep Cover: توکن ۳۰ دقیقه‌ای دابل ایکس پی سطح پلیر و توکن ۳۰ دقیقه‌ای دابل ایکس پی تفنگ
 • جایزه مرحله Passenger: –
 • جایزه مرحله Crash Site: اپراتور Pathfinder
 • جایزه مرحله Flashpoint: کالینگ کارد Toxic Drip
 • جایزه مرحله Oligarch: توکن یک ساعته دابل ایکس پی سطح پلیر و توکن یک ساعته دابل ایکس پی تفنگ
 • جایزه مرحله Highrise: اپراتور Doc
 • جایزه مرحله Frozen Tundra: کالینگ کارد Skull Rhapsody
 • جایزه مرحله Gora Dam: توکن یک ساعته دابل ایکس پی سطح پلیر و توکن یک ساعته دابل ایکس پی تفنگ
 • جایزه مرحله Danger Close: اپراتور Jabber
 • جایزه مرحله Trojan Horse: امبلم مخصوص به پایان رساندن بخش داستانی و بلوپرینت یک تفنگ

تاریخ انتشار نسخه نهایی بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۳

نسخه کامل بازی Call of Duty Modern Warfare 3، شامل بخش آنلاین چند نفره و زامبی طبق برنامه‌های پیشین توسعه دهندگان در تاریخ ۱۰ نوامبر سال ۲۰۲۳، برابر با ۱۹ آبان ماه سال ۱۴۰۲ برای تمام خریداران این بازی در دسترس قرار می‌گیرد. بخش داستانی این بازی اما از روز ۲ نوامبر سال ۲۰۲۳، برابر با ۱۱ آبان ماه سال ۱۴۰۲ در اختیار کاربرانی که این بازی را پیش خرید کرده بودند قرار گرفته است.

چند ساعت برای به پایان رساندن بخش داستانی Call of Duty Modern Warfare 3 نیاز است؟

بخش داستانی سری بازی Call of Duty معمولا بسیار کوتاه بوده و بازی Call of Duty Modern Warfare 3 نیز طبیعتا از این سنت پیروی می‌کند. طبق گزارشات به انتشار رسیده، به پایان رساندن بخش داستان بازی Call of Duty Modern Warfare 3 بین ۵ تا ۸ ساعت به طول می‌انجامد. لازم به ذکر است که نحوه پیشرفت در مراحل این بازی تفاوت عمده‌ای با نسخه‌های پیشین داشته و همین موضوع باعث شده کاربر بتوانند قدرت مانور بیشتری در پیش برد مراحل داشته باشند. از همین رو گزارشات مبنی بر زمان مورد نیاز برای تکمیل مراحل این بازی تفاوت زیادی با یکدیگر دارند.

در نهایت باید افزود با فاصله حدودا یک هفته‌ای تا انتشار نسخه نهایی بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۳، شما زمان قابل توجهی برای به اتمام رساندن و کاوش کامل در مراحل این بازی خواهید داشت که می‌تواند برای کاربران زیادی خوشایند باشد.

همانطور که اشاره شد، نسخه کامل بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۳ در تاریخ ۱۰ نوامبر سال ۲۰۲۳، برابر با ۱۹ آبان ماه سال ۱۴۰۲ برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس و همچنین رایانه شخصی در دسترس قرار می‌گیرد. نظر شما چیست؟ آیا شما موفق به تجربه بخش داستانی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۳ شده‌اید؟ در انتظار نظرات و تجربیات شما از این بازی هستیم.

2.5 2 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا