1%
  • 0/10

نقشه‌ای جدید به Call Of Duty Mobile اضافه شد

از این نقشه‌ی جذاب، لذت ببرید

نقشه‌ای جدید به Call Of Duty Mobile اضافه شد ۰ ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
Call Of Duty Mobile

نقشه‌ی Shipment که یکی از کوچک‌ترین نقشه‌ها در تاریخچه‌ی سری Call Of Duty مجسوب می‌شود، طی آپدیتی رایگان به Call Of Duty Mobile اضافه شد.

بازی پرطرفدار Call of Duty Mobile امروز باری دیگر با عرضه‌ی یک مپ، توسعه‌ی بیشتری یافت. نقشه‌ی Shipment در طول سال‌های اخیر، در Call of Duty‌های زیادی حاضر بود و هم‌اکنون نیز این مپ در آپدیت سیزن دوم بازی Call of Duty Mobile که با نام Day of Reckoning شناخته می‌شود، به این بازی اضافه گردید.

این نقشه به چه دلیلی تا این اندازه مشهور است؟ بله به دلیل هرج و مرج شدید و پرهیجان بودنش، نقشه‌ی بسیار محبوبی شد و هر ثانیه‌ی آن پر از لذت برای هر بازیکن به شمار می‌آید. این نقشه در Call Of Duty Mobile قرار است میزبان مبارزات ۵ در مقابل ۵ باشد. تصویری از این مپ جذاب را می‌توانید در ذیل مشاهده کنید.

این نقشه بر اساس نسخه‌ی سال ۲۰۱۹ بازی  Call of Duty: Modern Warfare است و در این نقشه، دو بخش اصلی وجود دارند که یکی از آنان در مرکز نقشه قرار دارد و بازیکنان یک تیم می‌توانند در مقابل موج‌های دشمنان مقاومت کنند و آن‌ها را از میان بردارند. در بخش دیگر هم بازیکنان می‌توانند پشت جعبه‌ها و یا لیفتراک پناه بگیرند.

آپدیت سیزن دوم این بازی که  Day of Reckoning نام دارد، بتل پسی جدید را پیش روی بازیکنان قرار می‌دهد و یک سری از باگ‌ها را هم رفع کرده است و صد البته، یک اپراتور جدید نیز به بازی افزوده شده.

شما در مورد این مپ چه فکری می‌کنید؟ آیا این مپ را پیش از این تجربه کرده‌اید و به مانند بنده، این مپ را هیجان‌انگیز‌ترین مپ فرنچایز Call Of Duty می‌دانید؟ به نظر شما جذاب‌ترین مپ این فرنچایز، چه مپی است؟ خوشحال می‌شویم که نظر خود را در قسمت کامنت‌ها با ما در میان میگذارید.

 
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments