تماشا کنید: تاریخ انتشار Bright Memory روی ایکس‌باکس‌های جدید اعلام شد

این بازی همزمان با اعضای جدید خانواده‌ی ایکس‌باکس در دسترس قرار می‌گیرد

استودیوی FYQD Personal و شرکت AGM Playism با انتشار یک تریلر کوتاه، تاریخ انتشار Bright Memory روی ایکس‌باکس‌های جدید را مشخص کردند.

زنگ شیانچنگ (Zeng Xiancheng) یک برنامه‌نویس چینی است که توانایی ساخت بازی‌های ویدیویی را هم دارد. او طی سال‌های گذشته، وقت‌های آزاد خود را صرف توسعه‌ی یک بازی اکشن اول شخص کرد که Bright Memory نام داشته و اپیزود اول آن به صورت دسترسی زودهنگام (Early Access) در استیم منتشر شد. اگرچه این بازی از مشکلات فنی رنج می‌برد و ترجمه‌ی انگلیسی جملات هم گاهی اوقات غیرقابل‌بفهم بود اما به واسطه‌ی سیستم مبارزه‌ی بسیار سریع، جلوه‌های بصری خیره‌کننده و سرگرم‌کنندگی بالا بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدان و مخاطبان دریافت کرد.

استودیوی FYQD Personal و شرکت AGM Playism با انتشار یک تریلر، تاریخ انتشار Bright Memory روی ایکس‌باکس‌های جدید را اعلام کردند. بر این اساس، علاقه‌مندان می‌توانند از تاریخ ۲۰ آبان (مصادف با ۱۰ نوامبر) به تجربه‌ی بازی بپردازند. به بیان دیگر، جدیدترین محصول FYQD Personal همزمان با کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس سری اس به بازار خواهد آمد. ویدیویی که منتشر شده تنها ۴۱ ثانیه زمان دارد. با این حال، صحنه‌های نفس‌گیری از گیم‌پلی را به تصویر می‌کشد تا مخاطب درک بهتری نسبت به سیستم مبارزه داشته باشد. در ضمن، هیچ صحبتی از نسخه‌های پلی‌استیشن به میان نیامده است.

پس از موفقیت‌های Bright Memory، زنگ شیانچنگ تصمیم گرفت تمامی اپیزودها را ساخته و آن‌ها را در قالب Bright Memory: Infinite منتشر کند. داستان در آینده‌ای نزدیک جریان داشته و حول محور شیلا یکی از اعضای Supernatural Science Research Organization می‌چرخد. او سعی داشت جلوی سرقت یک شمشیر باستانی و بسیار قدرتمند توسط  سازمان تروریستی SAI را بگیرد اما اشتباها یک دستگاه انتقال را فعال می‌کند. در نتیجه، او و افرادی که در مجاورتش قرار داشتند به یک جزیره‌ی شناور تلپورت می‌شوند. شیلا به محض ورود به جزیره متوجه می‌شود شمشیر باستانی تمامی انسان‌ها و هیولاهایی که روزگاری در آنجا ساکن بوده را از مرگ بازگردانده است.

با گذشت مدت کوتاهی از انتشار اپیزود اول Bright Memory در ژانویه‌ی سال گذشته‌ی میلادی، تعدادی از کاربران فضای مجازی مدعی شدند برخی از مدل‌های موجود در این بازی به عناوین دیگری تعلق دارند. زنگ شیانچنگ پستی را در شبکه‌ی اجتماعی سینا ویبو به اشتراک گذاشت و آن ادعاها را تایید کرد. او گفت برخی‌ها از مدل‌ها به دیگر عناوین تعلق داشته و تنها تغییراتی روی آن‌ها صورت گرفته تا برای قرار گرفتن در بازی مناسب باشند. شیانچنگ همچنین گفت از درآمد حاصل از فروش برای استخدام طراح و همچنین جلب رضایت سازندگان واقعی مدل‌ها استفاده خواهد کرد.

دارندگان Bright Memory روی رایانه‌های شخصی، بازی Bright Memory: Infinite را به صورت رایگان دریافت می‌کنند. در حال حاضر مشخص نیست دارندگان کنسول‌های نسل نهمی مایکروسافت هم از این مزیت برخوردار هستند یا خیر.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا