بری لارسون به جمع بازیگران فیلم Fast & Furious 10 پیوست

برنده اسکار در سریع و خشن!

بری لارسون به جمع بازیگران فیلم Fast & Furious 10 پیوست نرگس کریمی پور ۰ ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ سینمای جهان
بری لارسون به جمع بازیگران فیلم Fast & Furious 10

ون دیزل (Vin Diesel) بازیگر مشهور فرنچایز سریع و خشن، در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد که بری لارسون (Brie Larson) به جمع بازیگران فیلم Fast & Furious 10 پیوست.

ون دیزل بازیگر و تهیه‌کننده فیلم سریع و خشن ۱۰ در صفحه اینستاگرام خود رسما اعلام کرد که برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن، بری لارسون در این اثر به ایفای نقش خواهد پرداخت. همچنین رسانه‌های خبری بزرگ سینما اندکی پس از پست اینستاگرامی دیزل این خبر را تایید و منتشر کردند. دیزل ضمن انتشار عکس خود و بری که در حال خندیدن بودند، در کپشن این پست عنوان کرد که :

نمی‌دانید که بری در بین اساطیری که ما خلق کرده‌ایم چگونه جاودانه و شگفت‌انگیز خواهد بود. علاوه بر زیبایی او دارای هوش سرشاری است و برنده جایزه اسکار است. تمامی این خصوصیات به بری ویژگی‌هایی را می‌دهند که شاید هرگز تجربه نکرده و آرزوی آن‌ها را داشته باشید. به خانواده خوش آمدی، بری!

لارسون در سال ۲۰۱۵ برای بازی در فیلم Room برنده جایزه اسکار شد و در سال ۲۰۱۹ به دنیای سینمایی مارول پیوسته و در نقش کارول دنورز (Carol Danvers) یا همان کاپیتان مارول به ایفای نقش پرداخت. وی همچنین اخیرا در دنباله این فیلم تحت عنوان The Marvels نیز که در سال ۲۰۲۳ اکران خواهد شد. اخیرا نیز جیسون موموا (Jason Momoa) بازیگر مشهور دنیای توسعه یافته دی‌سی به عنوان بازیگر نقش شخصیت شرور این اثر به جمع بازیگران فیلم Fast & Furious 10 پیوست.

بری لارسون در فیلم Fast & Furious 10 حضور خواهد داشت

با این حال متاسفانه تابستان سال گذشته اعلام شد که دواین جانسون (Dwayne Johnson) بازیگر مشهور این فرنچایز در فیلم Fast 10 حضور نخواهد داشت. اگرچه دیزل پس از اینکه متوجه شد راک دیگر در فرنچایز سریع و خشن به ایفای نقش نخواهد پرداخت، تلاش کرد تا همراه با مردم و طرفداران نظر او را تغییر دهد اما با این حال راک تصمیم خود را تغییر نداد و متاسفانه دیگر او را در ادامه ساخته‌های این فرنچایز نخواهیم دید. فیلم سریع و خشن ۱۰ – Fast & Furious 10 در تاریخ ۱۹ ماه می سال ۲۰۲۳ برابر با ۲۹ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا