شایعه: بازی Bloodborne 2 دردست توسعه برای پلی استیشن ۵ است

استودیو Bluepoint Games تیم پشت پرده نسخه دوم Bloodborne

شایعه توسعه بازی Bloodborne 2

بازی انحصاری Bloodborne یکی از مهم‌ترین عناوین پلی اسیشن ۴ و نسل هشتم شرکت سونی بود و بسیاری علاقه‌مند به تجربه نسخه دوم از این بازی هستند و ما امروز اخبار خوبی برای آن‌ها داریم.

بازی انحصاری محبوب پلی استیشن ۴ یعنی Blooborne طی سال ۲۰۱۵ عرضه شد و در دورانی کوتاه و به‌سرعت تبدیل به یکی از مهم‌ترین عناوین این کنسول و البته بازی‌های ویدیویی شد و توجه بسیاری را جلب کرد. حال ۶ سال پس از عرضه این بازی، شایعاتی مبنی بر توسعه نسخه دوم بازی Bloodborne به گوش می‌رسد که بسیار خوش‌آیند هستند.

مدت طولانی‌ست که طرفداران سونی به دنبال عرضه نسخه بهبود یافته نسل نهمی بازی Bloodborne هستند، ولی به‌نظر باید انتظارات را بالا برد و به‌جای تجربه نسخه ابتدایی با جلوه‌های بصری بهتر، داستانی تازه را در نسل نهم تجربه کرد و به‌نظر یکی از استودیوهای فرست پارتی سونی درحال توسعه دنباله بازی Bloodborne است.

گرچه توسعه نسخه‌ای تازه از Bloodborne بدون حضور نام FromSoftware عجیب به‌نظر می‌رسد، باید خوشحال بود که استودیوی پشت پرده دنباله بازی Bloodborne سابقه خوبی در توسعه عناوین سبک Soulslike داشته و همین موضوع می‌تواند آینده درخشان نسخه دوم Bloodborne را تضمین کند.

اخبار منتشر شده درباره بازی Bloodborne 2 از طرف کالین موریارتی (Colin Moriarty)، گزارشگر سابق دنیای بازی‌های ویدیویی و میزبان پادکست Sacred Symbols که بیشتر دنیای پلی استیشن را مورد بحث قرار می‌دهد منتشر شده‌اند. به گفته موریارتی در پادکست اخیر خود، این بازی توسط استودیو Bluepoint Games برای کنسول نسل نهمی پلی استیشن ۵ در دست توسعه است. موریارتی اشاره داشت که آن‌ها درحال تکمیل نسخه ریمستر بازی Bloodborne برای پلی استیشن ۵ بوده و پس از آن به سراغ دنباله این بازی رفته و ساخت این بازی در دستور کار آن‌هاست.

به عقیده ما، اگر واقعا بازی Bloodborne 2 در دست توسعه باشد، استودیو Bluepoint Games بهترین گزینه برای توسعه آن بوده و می‌تواند بهترین نتیجه ممکن را به ما ارائه دهد. همانطور که مشاهده شده، آخرین عنوان استودیو Bluepoint Games نسخه ریمیک بازی Demon’s Souls برای پلی استیشن ۵ بود که می‌توان آن را شاهکاری تمام عیار دانست و ما شاهد نقدهای فوق‌العاده مثبت منتقدین و البته طرفداران از این بازی بودیم و همین قضیه استودیو Bluepoint Games را استودیو مناسب برای دنباله بازی Bloodborne می‌کند.

از سوی دیگر، استودیو Bluepoint Games بیشتر درگیر ساخت نسخه ریمیک بازی‌ها بوده، بااین حال آن‌ها توانستند پس از خریداری شدن توسط سونی و پلی استیشن ثابت کنند که دست پری در ساخت و توسعه بازی‌ها نیز دارند. از هر جهت که بدین قضیه بنگریم، استودیو Bluepoint Games استودیو مناسب برای توسعه نسخه دوم بازی Bloodborne است. نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید این شایعات تا چه میزان حقیقت داشته باشند؟ فکر می‌کنید Bluepoint Games استودیو مناسب برای نسخه دوم Bloodborne است؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا