از اسم رمز فیلم Black Panther 2 رونمایی شد!

استراحت تابستانی؟!

اسم رمز فیلم Black Panther 2

فیلم Black Panther 2 که مراحل فیلمبرداری و ساخت آن به زودی در کشور گرجستان شروع می‌شود، طبق گفته سازندگان نام کاری Summer Break را خواهد داشت.

اکثر فیلم‌های دنیای سینمایی مارول هنگام ساخت یک اسم خاص برای بازیگران و سازندگان دارند که آن را می‌توان به نحوی نام پروژه دانست. درست به مانند گوشی‌های هوشمند که هنگام ساخت در تست‌های بنچمارک با نام‌های مختلف و عجیب دیده می‌شوند.

با این حال نکته قابل توجه اینجاست که برخی اوقات این نام‌ها عملا ارتباط خاطی را موضوع فیلم ندارند. برای مثال فیلم Thor: Love And Thunder با عنوان کاری The Big Salad و فیلم Guardians of The Galaxy 3 هم با عنوان کاری Hot Christmas برای سازندگان شناخته می‌شود. با این حال از آنجایی که مارول و فیلم‌های MCU همیشه دارای رازها و ایستراگ‌های فراوانی هستند، می‌توان گفت که این نام‌ها نیز به داستان یا حداقل بخشی از داستان فیلم مرتبط خواهند بود. شاید اتفاقات داستان در تابستان گرم روایت شوند!

گفته‌های کارگردان فیلم Black Panther 2 درباره دشواری کار

سال ۲۰۲۰ برای طرفداران کاراکتر Black Panther و مارول قطعا با خاطره‌ای تلخ از درگذشت چادویک بوزمن (Chadwick Boseman) بازیگر این نقش همراه بوده است. با این وجود چنان که پیداست ساخت فیلم Black Panther 2 لغو نشده و تا مدتی دیگر مراحل فیلمبرداری آن شروع خواهد، اما پیش‌تر متوجه شدیم که کاراکتر بلک پنتر در این فیلم حتی با کمک جلوه‌های ویژه حضور نخواهد داشت.

با این حال ساخت فیلمی که شخصیت اصلی آن غایب بوده و داستان به هر نحوی باید بدون او بیان شود قطعا سخت خواهد بود. بخصوص اینکه طرفداران و خود سازندگان قصد جایگزین کردن بازیگر را نداشته و می‌خواهند تا چادویک بوزمن همیشه بلک پنتر MCU بماند. اما این امر قطعا بیشترین فشار را روی کارگردان اثر خواهد گذاشت. رایان کوگلر در این باره می‌گوید:

من در حال حاضر با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کنم. چیزی که در زندگی کوتاهم در این جهان یاد گرفته‌ام این است که از هر نظری هم که بخواهید نگاه کنید، اگر وسط کار باشید نمی‌توانید زاویه دید متفاوتی داشته باشید. حال انجام این پروژه سخت‌ترین کار برای من است؛ اینکه بخواهم دنباله فیلم را بسازم و این کار را بدون بازیگر اصلی، که مانند چسب همه چیز را کنار همدیگر قرار می‌داد انجام بدهم.

کوگلر در ادامه اذعان می‌کند:

شما یک زندگی شخصی، یک زندگی حرفه‌ای و یک زندگی خصوصی دارید. حال اگر سعی کنید تا کاری که خیلی دوست دارید را انجام دهید، همه این‌ها با یکدیگر ترکیب می‌شود، درست است؟ یعنی بخش زیادی از زندگی شما به کاری که خواستید تبدیل می‌شود. حال من سعی می‌کنم تا زندگی و کارم را به صورت یکسان پرورش دهم، اما هنوز موفق به انجام این کار نشده‌ام. جرات می‌توان گفت، که این پروژه سخت‌ترین کار در عمر حرفه‌ای من بوده است.

فیلم Black Panther 2 بی چون و چرا قطعا ساخته و منتشر خواهد شد، اما به نظر شما در نبود چادویک بوزمن، آیا می‌توان انتظار یک شاهکار دیگر در دنیای فیلم‌های ابرقهرمانی را با این کار داشت؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا