بهترین لوداوت مپ Ashika Island در وارزون 2

بهترین لوداوت مپ Ashika Island در وارزون 2 را بشناسید

ترکیبی سمی برای پیروزی در حالت Resurgence!

بهترین لوداوت مپ Ashika Island در وارزون 2 را بشناسید نیما خدارحمی ۰ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ راهنما و آموزش

طراحی لوداوت مناسب در بازی‌های کالاف دیوتی همیشه یکی از بحث‌های داغ دنیای ویدیو گیم است. حال در این مطلب قصد داریم با شما لوداوتی جذاب برای یکی از بهترین حالت‌های بتل رویال کالاف دیوتی را به اشتراک بگذاریم. در ادامه نگاهی به بهترین لوداوت مپ Ashika Island در وارزون 2 خواهیم داشت.

انتخاب لوداوت مناسب در بازی وارزون 2 یکی از مشکلاتی است که بسیاری از کاربران، حتی کاربران حرفه‌ای با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. از سوی دیگر تغییرات مداوم تفنگ‌ها و البته ساخت کلاس‌های متفاوت و قوی به خصوص برای مپ آشیکا توسط کاربران حرفه‌ای، این رویه را پیچیده‌تر از پیش می‌کند. از همین رو در این مطلب قصد داریم نگاهی به بهترین لوداوت مپ Ashika Island در وارزون 2 داشته باشیم. این لوداوت جذاب متشکل از یک تک تیرانداز و یک تفنگ SMG فوق العاده پر قدرت، به همراه پرک‌ها و نارنجک‌های پیشنهادی است.

نقشه جزیره آشیکا و حالت Resurgence در فصل دوم وارزون 2 در دسترس قرار گرفتند و طبق تجربیات، پیروز شدن در این نقشه و حالت، نیازمند کلاس‌هایی کاملا متفاوت نسبت به نقشه بزرگ وارزون 2 یعنی ال مزرح است. از همین رو ما این کلاس را برای شما جمع آوری کرده‌ایم!

لوداوت مپ Ashika Island در وارزون 2

تفنگ تک تیرانداز MCPR-300

Ammunition: .300 Explosive Mag

Muzzle: Nilsound 90

Barrel: 22” OMX-456

Laser: FSS Ole-V Laser

Bolt: Cronen Smooth Bolt

فصل سوم بازی وارزون 2 تمرکز بسیار زیادی بر تک تیراندازها داشته و توسعه دهندگان حالت یک گلوله و یک قتل را از نو در اختیار ما قرار داده‌اند. در نتیجه، شما فارغ از اینکه در کدام بخش از وارزون 2 به مبارزه می‌پردازید، باید یک تک تیرانداز قوی داشته باشید و در حال حاضر تک تیرانداز MCPR-300 با همراهی افزونه‌های گفته شده بهترین گزینه است. فراموش نکنید که داشتن یک تک تیرانداز در تیم و شرکت در نبردها از راه دور، کلید برد شما در مبارزات نزدیک در آشیکا است.

تفنگ Vel 44

Laser: VLK LZR 7mw

Muzzle: Forge DX90-F

Underbarrel: FTAC Ripper 56

Grip: Schalger Soldier Grip

Magazine: 50 Round Mag

همراه نداشتن تفنگی سبک در بازی کالاف دیوتی و به خصوص در نقشه آشیکا، شاید بزرگ‌ترین اشتباهی باشد که یک نفر می‌تواند در برابر خود انجام دهد. اما بهترین تفنگ سبک در کنار تک تیرانداز فوق العاده قوی MCPR-300 چیست؟

بدون شک بسیاری از شما مثل ما بر سر دو راهی انتخاب یکی از دو SMG دوست داشتنی Vel 44 و Lachman Sub مانده‌اید! انتخاب ما تفنگ Vel 44 بود. این تفنگ در عین سبک‌تر بودن، لگد کمتری داشته و میزان ضربه‌ای تقریبا مشابه با تفنگ Lachman Sub دارد و در نتیجه تفنگ بهتری برای نقشه آشیکا است.

ما در این تفنگ دوست داشتنی از لیزر VLK LZR Laser و Schalger Soldier Grip به منظور افزایش سرعت نشانه گیری تفنگ استفاده کرده‌ایم. برای کاهش لگد این تفنگ و البته افزایش برد موثر آن، از مازل Forge DX90-F استفاده شده است. نا گفته نماند، ما پیشنهاد می‌کنیم هرگز در تفنگ Vel 44 از افزونه Barrel استفاده نکرده و افزونه Underbarrel پیشنهادی، یعنی FTAC Ripper را در آن به کار بگیرید تا دقت فوق العاده خوبی را در اختیار شما قرار دهد. نبردهای نقشه آشیکا معمولا سریع، طولانی و پر تنش هستند و خشاب ۵۰ تیر می‌تواند به بهترین شکل شما را در چنین شرایطی همراهی کند.

بهترین پرک‌ها برای لوداوت مپ Ashika Island در وارزون 2

Overkill

Tracker

Fast Hands

Ghost

پرک‌های معرفی شده در این لوداوت به نظر ما بهترین پرک‌هایی هستند که می‌توانید با آن در نقشه آشیکا استفاده کنید. اما دلایل ما برای انتخاب آن‌ها چیست؟

شما باید از پرک Overkill برای همراه داشتن دو تفنگ اصلی خود یعنی MCPR-300 و Vel 44 استفاده کنید. پرک Tracker به شما اجازه داده ردپای دشمنان خود را برای مدتی معین روی زمین مشاهده کنید که استفاده از آن می‌تواند نقشی مهم در پیروزی در نبردهای نزدیک برد داشته باشد. شما پرک Fast Hands را برای تعویض سریع خشاب، تعویض سریع تفنگ و استفاده سریع از نارنجک‌ها نیاز دارید که نه تنها در نبردهای فاصله نزدیک، بلکه در نبردهای فاصله دور بسیار کاربردی خواهد بود. در نهایت شما با استفاده از پرک Ghost در برابر UAVهای پیاپی حریفان در نقشه آشیکا در امان می‌مانید.

همانطور که می‌دانید فصل سوم وارزون 2 برج‌های UAV را به حالت Resurgence افزوده است. کاربران به طور کلی در این حالت تمرکز بسیاری بر UAV داشته و حال با ورود این برج‌ها، استفاده از UAV به شدت افزایش یافته و پرک Ghost را برای همه کاربران یک باید کرده است. این پرک بیش از هر کس برای تک تیراندازها کاربردی است.

نارنجک‌ها و ابزار کاربردی برای لوداوت مپ Ashika Island در وارزون 2

Throwing Knife

Smoke Grenade

اگر تجربه حالت Resurgence در بازی وارزون را داشته باشید، دلیل استفاده از Throwing Knife را می‌دانید. اما اجازه دهید برای تازه کاران دلیل استفاده از آن را توضیح دهیم. شما به منظور از بین بردن کامل یک تیم، باید تمام اعضای آن را از بین ببرید. پس نیازمند سلاحی سریع و همیشه در دسترس برای از بین بردن حریفان بر زمین افتاده هستید. در این بخش است که Throwing Knife منجی شما می‌شود. شما می‌توانید با استفاده از آن در کسری از ثانیه حریف بر زمین افتاده را به طور کامل کشته و با گذشت از روی جسد حریف خود، چاقوی پرتابی خود را بردارید و این موضوع یعنی شما همیشه آن را در دسترس خواهید داشت.

اما چرا نارنجک دودزا را در این لوداوت جای دادیم؟ به طور کلی هدف نارنجک‌های تاکتیکال، سهولت فرار یا جابجایی شما در مناطق مختلف بازی هستند و در نقشه آشیکا، بهترین نارنجک برای این کار نارنجک دودزا است. این نارنجک به شما اجازه می‌دهد نه تنها از دست تک تیراندازهای حریف، بلکه از دست تیم‌های سوم یا به اصطلاح ترد پارتی شدن توسط تیمی دیگر جان سالم به در ببرید.

بازی کالاف دیوتی وارزون 2 در حال حاضر به طور کاملا رایگان برای دریافت و تجربه در کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس، کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و البته رایانه شخصی در دسترس است. شکی نیست که بسیاری از شما نیز لوداوت‌هایی را طراحی کرده‌اید که می‌توانند به آسانی ما و دیگر کاربران را پیروز نقشه آشیکا کنند. از همین رو، از شما می‌خواهیم تا در کنار نظرات خود درباره لوداوت معرفی شده، لوداوت‌های برگزیده خود را با ما به اشتراک بگذارید.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا