بهترین تفنگ های کالاف دیوتی مدرن وارفر ۳
1%
 • 0/10

بهترین تفنگ های کالاف دیوتی مدرن وارفر ۳ را بشناسید

تنوع زیاد تفنگ‌ها، اتفاقی خوب برای همه پلیرهای کالاف دیوتی

بهترین تفنگ های کالاف دیوتی مدرن وارفر ۳ را بشناسید ۰ ۰۵ آذر ۱۴۰۲ ترین‌ها (بازی) کپی لینک

تنوع بالا، دلیل اصلی جذابیت بازی مدرن وارفر ۳ است. ما عمده این تنوع را در میان تفنگ‌های این بازی می‌بینیم. به همین بهانه در این مطلب به معرفی بهترین تفنگ های کالاف دیوتی مدرن وارفر ۳ می‌پردازیم.

بازی کالاف دیوتی مردن وارفر ۳ در حالی که در بخش داستانی به شدت ضعیف ظاهر شد و نظرات منفی زیادی را جلب کرد، در بخش آنلاین چند نفره قابل قبول ظاهر شده است. یکی از بهترین ویژگی‌های بخش آنلاین این بازی تعداد زیاد تفنگ‌ها بوده که به شما اجازه داده با هر استایل بازی که دارید، از این عنوان لذت ببرید. حال در این مطلب قصد داریم پس از رده بندی تمام تفنگ‌های کالاف دیوتی مدرن وارفر ۳، نگاهی به ۱۰ تفنگ‌ برتر این بازی به صورت عمیق داشته باشیم.

بخش عمده تفنگ‌های این بازی متشکل از تفنگ‌هایی بوده که در نسخه‌های پیشین به خصوص در بازی مدرن وارفر ۲ دریافت کرده‌ایم، با این حال تفنگ‌های جدید این عنوان نیز کم نیستند. پیش از پرداختن به فهرست رده بندی تفنگ‌های کالاف دیوتی مدرن وارفر ۳، باید اشاره داشت که قرار گرفتن یک تفنگ در رده‌های پایین به معنی بد بودن آن نیست و دلیل ما برای این موضوع، قابلیت شخصی سازی تفنگ‌هاست. شما با شخصی سازی درست، می‌توانید با همه تفنگ‌ها پیروز مبارزات شوید.

رده بندی همه تفنگ های کالاف دیوتی مدرن وارفر ۳

  1. Holger 556
  2.  DG-58
  3.  MCW
  4.  Rival-9
  5. BAS-B
  6.  KV Inhibitor
  7.  Striker 9
  8.  Longbow
  9.  MTZ-556
  10.  WSP Swarm
  11. Striker
  12. Renetti
  13. SVA 545
  14. KATT-AMR
  15. Pulemyot 762
  16. Lockwood 680
  17. Holger 26
  18. MTZ Interceptor
  19. WSP Stinger
  20. COR-45
  21. DM56
  22. AMR9
  23. WSP-9
  24. FR 5.56
  25. DG-58 LSW
  26. MTZ-762
  27. Riveter
  28. MCW 6.8
  29. Haymaker
  30. Bruen Mk9
  31. KVO Enforcer
  32. TYR
  33. Gutter Knife
  34. Karambit
  35. RGL-80
  36. Sidewinder

بهترین تفنگ های کالاف دیوتی مدرن وارفر ۳

پس از رده بندی تمام تفنگ‌ها، قصد داریم بهترین تفنگ های کالاف دیوتی مدرن وارفر ۳ را به طور دقیق بررسی کنیم.

WSP Swarm

زمانی که به مبارزه در نقشه‌های کوچک بازی مدرن وارفر ۳ می‌پردازیم، تفنگ WSP Swarm به باور ما یکی از بهترین تفنگ‌هاست. شخصی سازی این تفنگ به شدت ساده بوده و به دلیل سبکی بیش از حد قدرت مانور زیادی به ما می‌دهد. این تفنگ برای نقشه‌های کوچک چون Rust و حالت War بی نظیر است. ناگفته نماند که لگد این تفنگ به شدت زیاد بوده که با شخصی سازی درست قابل کنترل است.

MTZ-556

یکی از شلوغ‌ترین دسته‌های تفنگ در مدرن وارفر ۳ دسته Assault Rifle است و تفنگ MTZ-556 به دلیل سادگی بخش شخصی سازی به عنوان یکی از بهترین‌ها شناخته می‌شود. میزان دمیج این تفنگ عالی بوده و کنترل آن نیز ساده است. علاوه بر این دو ویژگی، این تفنگ نسبت به دیگر تفنگ‌های Assault Rifle وزن کمی داشته و فارغ از نقشه و فاصله مبارزات می‌تواند عملکرد خوبی داشته باشد.

Longbow

تک تیرانداز Longbow پس از تک تیرانداز KV Inhibitor بهترین تفنگ در این دسته است. سرعت بالا و میزان دمیج قابل قبول باعث شده این تفنگ تبدیل به تک تیراندازی مناسب برای کاربران سریع شود. این تفنگ بهترین عملکرد خود را در نقشه‌هایی بزرگ چون Estate و Wasteland دارد. اگر تک تیراندازی هستید که علاقه به کمپ کردن ندارید، Longbow بهترین انتخاب شماست.

Striker 9

تفنگ Striker 9 فرزند خلف تفنگ Striker 45 است. سرعت شلیک (Fire Rate) بسیار بالا و وزن کم آن هر کاربری که علاقه به مبارزه سریع داشته را راضی نگه می‌دارد. این تفنگ البته لگد بسیار کمی داشته که شما را در مبارزات با فاصله نزدیک و متوسط پیروز می‌کند. تفنگ Striker 9 یک SMG‌ همه کاره است!

KV Inhibitor

به بهترین تک تیرانداز کالاف دیوتی مدرن وارفر ۳ یعنی KV Inhibitor می‌رسیم که دست همه تک تیراندازها برای مبارزه در فواصل دور را از پشت بسته است. استفاده از این تفنگ نسبتا آسان بوده، با این حال نباید فراموش کرد که قدرت مانور در زمان استفاده از آن بسیار کم است. تفنگ KV Inhibitor تفنگی بی نظیر برای نقشه‌های با مقیاس متوسط مانند Afghan است.

BAS-B

به بهترین تفنگ کالاف دیوتی مدرن وارفر ۳ در دسته Battle Rifle می‌رسیم. تفنگ BAS-B در حالی که در دسته Battle Rifle‌ قرار داشته، بیشتر به تفنگ‌های دسته Assault Rifle شبیه است. این تفنگ برای مبارزات در فواصل دور و متوسط، البته با شخصی سازی درست، تفنگی بی نظیر است. سرعت بالای گلوله‌ها و میزان دمیج بالا، آن را تبدیل به یکی از بهترین‌ها در تمام بازی کرده است. اما نباید فراموش کرد که این تفنگ در فواصل نزدیک چندان کاربردی نیست.

Rival-9

نوبت به بهترین تفنگ SMG در مدرن وارفر ۳ می‌رسد. تفنگ Rival-9 در حقیقت نسخه پیشرفته تفنگ CX-9 از بازی مدرن وارفر سال ۲۰۱۹ است که شما را حیرت زده می‌کند. وزن پایین، قدرت مانور بالا، سرعت شلیک بسیار زیاد و میزان دمیج بالا این تفنگ را تبدیل به بهترین SMG‌ کرده است. تفنگ Rival-9 لگد بسیار پایینی نیز داشته و آن را تفنگی مناسب برای مبارزات در فاصله نزدیک و نقشه‌های متوسط و کوچک مانند Rust و Scrapyard کرده است.

MCW

تفنگ محبوب سری مدرن وارفر یعنی ACR با نامی تازه یعنی MCW بازگشته و شکی نیست که در میان بهترین تفنگ های کالاف دیوتی مدرن وارفر ۳ قرار دارد. این تفنگ از زمان انتشار نسخه بتا توجه بسیاری را جلب کرد و باید گفت مستحق این توجه است. تفنگ MCW تفنگی عالی برای مبارزات در فاصله متوسط و دور بوده، لگد بسیار کمی داشته و از لحاظ ظاهری نیز به شدت نوستالژیک است!

DG-58

به یکی از دقیق‌ترین تفنگ‌های بازی برای فواصل دور یعنی DG-58 می‌رسیم. میزان دمیج این تفنگ در هر فاصله‌ای باور نکردنی بوده که آن را به سرعت تبدیل به تفنگی محبوب کرد. این تفنگ حتی بدون شخصی سازی نیز قوی بوده و در صورتی که کاربری به درستی از آن استفاده کند، به راحتی می‌تواند تیم خود را پیروز میدان کند. انتظار می‌رود این تفنگ به زودی توسط توسعه دهندگان نرف شود!

Holger 556

به بهترین تفنگ نه تنها در دسته Assault Rifle، بلکه در میان تمام دسته‌ها می‌رسیم. تفنگ Holger 556 برای هر کسی معجزه می‌کند. این تفنگ در همه فواصل میزان دمیج و دقت بی نظیری داشته و باعث می‌شود هر کسی با هر سبک بازی بتواند از آن استفاده کند.

بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۳ با تنوع بسیار زیاد در همه بخش‌ها می‌تواند هر طرفدار سبک شوتر اول شخصی را جذب کند، با این حال مشکلاتی در این بازی دیده می‌شود که باعث شده افراد زیاد از خرید آن صرف نظر کنند. رفع این مشکلات می‌تواند آن را تبدیل به یکی از بهترین بازی‌های شوتر اول شخص، حداقل در بخش آنلاین چند نفره کند. نظر شما چیست؟ شما از کدام تفنگ این بازی بیشتر استفاده می‌کنید؟ در انتظار نظرات و تجربیات شما درباره بهترین تفنگ های کالاف دیوتی مدرن وارفر ۳ هستیم.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments