کارگردانان Bad Boys for Life احتمالا در آینده با مارول همکاری خواهند کرد

مارول، شکارچی کارگردانان آینده‌دار

کارگردانان Bad Boys for Life

در پی موفقیت قسمت سوم فرنچایز پسران بد، استودیوی مارول تمایل دارد تا وظیفه‌ی ساخت یکی از آثار بعدی خود را به کارگردانان Bad Boys for Life بسپارد.

فیلم سینمایی Bad Boys for Life با فاصله‌ی حدودا ۱۷ ساله از قسمت قبلی در سینماها اکران شد و عملکردی فراتر از انتظارها از خود به نمایش گذاشت. در این اتر تعادل بسیار خوبی بین لحظات احساسی، طنز و صحنه‌های اکشن وجود دارد. همین مسئله هم باعث شده است تا قسمت سوم پسران بد نه تنها بازخوردهای مثبتی را از طرفداران و منتقدان دریافت کند، بلکه فروش خوبی هم در باکس‌ آفیس داشته باشد. این فیلم اکشن و کمدی از اوایل ماه ژانویه به سینما رفته و در طول این مدت توانسته ۲۷۹ میلیون دلار در سراسر جهان بفروشد.

تمامی این موفقیت‌ها باعث شده است تا نام‌های عادل العربی (Adil El Arbi) و بلال فلاح (Bilall Fallah) مورد توجه‌ی بسیاری از استودیوهای فیلمسازی قرار بگیرد. به‌خصوص اینکه قسمت سوم پسران بد، اولین تجربه‌ی این دو کارگردان بلژیکی در ساخت یک فیلم بلند استودیویی محسوب می‌شود. کارگردانان Bad Boys for Life در جریان مصاحبه‌‌ی اخیر خود با وب سایت کامیک بوک تایید کردند چندی پیش با مسئولان استودیوی مارول برای کار روی یک پروژه صحبت‌هایی داشته‌اند. طبق گفته‌های عادل العربی و بلال فلاح، هنوز هیچ چیز قطعی نشده است:

در حال حاضر هیچ چیز قطعی نیست. آن‌ها فقط با ما ملاقات داشتند. مسئولان مارول نظر مثبتی نسبت به فیلم داشتند و گفتند: «دوست دارید در آینده روی چه چیزی کار کنید؟ بیاید با هم روی یک پروژه کار کنیم.» بنابراین، فعلا هیچ چیزی برنامه‌ریزی نشده و ما تنها یک ملاقات با یکدیگر داشتیم. باید ببینیم آیا ایده‌ی جالبی پیدا می‌کنیم یا خیر.

عادل العربی در بخشی از صحبت‌های خود گفت در حال حاضر گزینه‌های ارزشمند بسیاری روی میز است که اما از آن‌جایی که او و بلال فلاح طی چند وقت اخیر سرشان بسیار شلوغ بوده، فرصت نکرده‌اند تا با هم به بررسی گزینه‌ها بپردازند:

حالا که دیزنی لانچ شده کارهای بسیاری می‌توانید انجام دهید. می‌توانید یک فیلم سینمایی یا یک سریال تلویزیونی بسازید. طی چند وقت اخیر سرمان به‌خاطر کار روی فرنچایز پسران بد شلوغ بوده است و نتوانستیم گزینه‌های مختلف را بررسی کنیم. بنابراین، کاری که قصد داریم انجام دهیم، بررسی ایده‌های آن‌ها است تا ببینیم پروژه‌ای هست که دوست داشته باشیم روی آن کار کنیم یا نه. در حال حاضر هیچ چیز مشخص نیست.

نظر شما این باره چیست. آیا همکاری کارگردانان Bad Boys for Life و استودیوی مارول منجر به نتایج رضایت‌بخشی خواهد شد؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا