تریلر جدید Back 4 Blood منتشر شد

با شخصی‌سازی به جنگ زامبی‌ها بروید

تریلر جدید Back 4 Blood منتشر شد نریمان هروی ۰ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ تریلر بازی

امروز تریلر جدیدی از بازی بعدی سازندگان Left 4 Dead یعنی Back 4 Blood با محوریت سیستم کارت این بازی منتشر شد.

Turtle Rock دست به کار جالبی زده و سیستم کارتی خاصی را در بازی Back 4 Blood قرار داده و در تریلر جدید این بازی، از آن رونمایی کرده است. این سیستک کارتی به گفته‌ی سازندگان، «یک ویژگی جدیدی روگ-لایت به شمار می‌آید و تجربه و گیم‌پلی شما در هر Playthrough از بازی، را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد و باعث منحصر به فرد شدن آن می‌شود.»

بازیکنان می‌توانند Deck خود را به شکل دلخواه، شخصی‌سازی کنند یا این‌که از Deck‌های پیش‌ساخته استفاده ببرند. این بازی از سیستم هوش مصنوعی جالبی به نام Game Director استفاده می‌کند. این سیستم تمامی رفتار بازیکنان و اعمال آن‌ها را زیر نظر می‌گیرد و متناسب با تصمیمات بازیکنان، عمل می‌کند و حتی نسبت به تغییرات محیطی نیز واکنش نشان خواهد داد.

بازیکنان می‌توانند از کارت‌های خود استفاده کنند. هر کدام از این کارت‌ها خصوصیت متفاوتی از دیگران دارند و برای مثال می‌توانند ریلود کردن سلاح شما را سریع‌تر، یا تجهیزات شما را قوی‌تر کنند تا بتوانید موج‌های دشمنان را از پای درآورید. همچنین بازیکنان می‌توانند در طول بازی، کارت‌های بیشتری را آزاد کنند.

این سیستم در نگاه اول، بسیارساده به نظر می‌رسد، اما این تریلر تا حدودی خلاف این نکته را ثابت می‌کند. شما می‌توانید تریلر جدید بازی Back 4 Blood را در ذیل تماشا نمایید:

بازی Back 4 Blood در تاریخ ۲۰ مهر (مصادف با ۱۲ اکتبر) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اکس/اس و پی‌سی منتشر خواهد شد.

آیا تریلر را تماشا کردید؟ ایا این بازی نظر شما را جلب کرده و آن را تهیه خواهید کرد؟ راستی شما کدام نسخه از Left 4 Dead را بیشتر دوست دارید؟ ممنون می‌شویم که نظر خود را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا