تاریخ اکران فیلم Avatar 3 و دنباله‌های آن عقب افتاد

۲۲ سال با آواتار!

تاریخ اکران فیلم Avatar 3 و دنباله‌های آن عقب افتاد عرفان بدری ۰ ۲۳ خرداد ۱۴۰۲ سینمای جهان
تاریخ اکران فیلم Avatar 3

با انتشار تصویری از پشت صحنه، اعلام شد که تاریخ اکران فیلم Avatar 3 و دو دنباله آن یعنی قسمت چهارم و پنجم این مجموعه عقب افتاده است.

پس از موفقیت مالی بزرگ فیلم Avatar: The Way of Water که بیش از ۲ میلیارد و ۳۲۰ میلیون دلار در باکس آفیس سراسر دنیا فروش داشت، جان لاندو (Jon Landau)، تهیه‌کننده مجموعه فیلم‌های Avatar با انتشار تصویری از پشت صحنه در حساب کاربری توئیتر خود، رسما اعلام کرد که تاریخ اکران فیلم Avatar 3 عقب افتاده است. شما در زیر می‌توانید تصویری که جان لاندو منتشر کرده است را مشاهده کنید:

علاوه بر این جان لاندو در کنار انتشار این تصویر نوشت:

هر فیلم آواتار یک کار هیجان‌انگیز و حماسیه که زمان می‌بره تا به سطح کیفی مورد نظر ما به عنوان فیلمساز و تماشاگران برسه. تیم ما سخت در حال کاره و نمی‌تونه برای برگردوندن مخاطبان به پاندورا در دسامبر ۲۰۲۵ منتظر بمونه.

همچنین رسانه هالیوود ریپورتر (The Hollywood Reporter) نیز در گزارشی تکمیلی خبر از عقب افتادن تاریخ اکران قسمت چهارم و پنجم مجموعه فیلم‌های Avatar داد و همچنین تاریخ پخش جدید آن‌ها را اعلام کرد. طبق این گزارش، اکنون فیلم Avatar 3 به جای تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۲۴ (۳۰ آذر ۱۴۰۳) در ۱۹ دسامبر ۲۰۲۵ (۲۸ آذر ۱۴۰۴) در سالن‌های سینمای سراسر دنیا اکران خواهد شد. همچنین دو فیلم Avatar 4 و Avatar 5 نیز به ترتیب در تاریخ‌های ۲۱ دسامبر ۲۰۲۹ (ا دی ۱۴۰۸) و ۱۹ دسامبر ۲۰۳۱ (۲۸ آذر ۱۴۱۰) به نمایش درمی‌آیند.

قسمت اول فیلم Avatar به کارگردانی جیمز کامرون (James Cameron) در سال ۲۰۰۹ اکران شد و هم اکنون با فروش ۲ میلیارد ۹۲۴ میلیارد دلاری، پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینماست. همچنین دنباله آن با نام Avatar: The Way of Water نیز با فروش ۲ میلیارد ۳۲۰ میلیون دلاری در باکس آفیس سراسر جهان، سومین فیلم پرفروش تاریخ است. تائید شده که فیلم Avatar 3 نیز توسط جیمز کامرون کارگردانی می‌شود، اما احتمال کارگردان فیلم‌های Avatar 4 و Avatar 5 شخص دیگری باشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا